Co to powoduje?
Autor Wiadomość
Klaiven
Światło w ciemności

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Co to powoduje?
Co powoduje brak uczuć u danej osoby i jak temu zapobiec, żeby ta osoba normalnie funkcjonowała? Proszę o żadne dodatkowe pytania, tylko odpowiedzi, tyle informacji chyba wystarcza.

Ps: Nie róbcie trolli, bo to oznacza, że jesteście totalnymi dupkami i idiotami. Nie, to nie jest jako obraza kogokolwiek.
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
04-25-2014, 20:08
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Co to powoduje?
Super... nie pytajcie o nic.
Nie ma informacji = nie ma diagnozy.

Ale pewnie żółtodzioby magii będą jak zwykle kombinować, nie wiedząc na ogół o czym piszą, wiec się nie martw. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-25-2014, 21:05 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
04-25-2014, 20:21
Klaiven
Światło w ciemności

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Bo ostatnio jak pozwoliłem na jakiekolwiek pytania, to mnie zasypali pytaniami, wziętymi od dupy strony. Żadne nie dawało im żadnych info, które mogły mieć jakikolwiek związek z tym problemem. A problem jest wyjaśniony chyba najjaśniej, jak tylko się da.
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
04-25-2014, 20:41
HeyMacarena
Widzę Głosy

Liczba postów: 206
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Zapieczętowana czakra serca/program. Pytać nie mogę, więc nic lepszego nie powiem.

Blackdash to nie rak to wścieklizna. Widać już u cb objawy czyli osłabienie organizmu i katar. Zginiesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-26-2014, 11:06 {2} przez HeyMacarena.)
04-25-2014, 22:02
wena
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 391
Reputacja: 13
Podziękowania: 64
Podziękowano 72 razy w 32 postach
Ale jak ty inną osobę chcesz odblokowywać z tego stanu, to może zastanów się co ona czuje. Sam siebie rozumiem. Ale kogoś innego, bo się widzi, że "ten źle czyni" albo źle funkcjonuje, ale ta osoba dobrze się czuje w takim stanie. To ty sam wyrządzasz jej krzywdę niesieniem swego własnego "dobra" dla niej. Chrześcijanie też tak myśleli kiedy palili czarownice...
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
04-25-2014, 22:28
Olimpia
...

Klaven, to było napisać do mnie na gg. Sorry, ale ten temat wygląda tak, jakbyś szedł do lekarza mówiąc: "Witam, boli mnie tu, tu i tu, ale nie wolno mnie badać ani o nic pytać" - myślisz, że postawi diagnozę? Powodów tego problemu możne być od chuja... poza tym, to nie Twoja sprawa, laska chce sobie pomóc, to niech się zgłosi, bo Ty nie masz prawa się wtrąć chyba, że się zgodziła na to.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-26-2014, 11:51
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Witaj Klaiven. Potraktuje Twoje pytanie, jak najbardziej poważnie i postaram się odpowiedzieć najbardziej fachowo, jak potrafię. W zależności od tego czy brak odczuwania emocji lub uczuć miał miejsce u tej osoby od zawsze, czy od jakiegoś czasu, powodów może być kilka. Miedzy innymi:
1. Choroba psychiczna typu schizofrenia, związana z zaburzeniem neuroprzekaźnika powoduje efekt "opustoszenia" z wszelkich emocji (leki psychotropowe też powodują otępienie), guz mózgu daje podobne objawy.
2. "Wyparcie emocji" występuje ono u osób, które przeżyły coś tragicznego w dzieciństwie, bądź późniejszym życiu czyli trauma.
3. Istnieje mechanizm określany w psychologii jako "wyparcie", opisujący sposób w jaki usuwamy ze świadomości nasze myśli, wspomnienia, impulsy, fantazje, pragnienia, a także uczucia. Szereg badań wskazuje na szkodliwy wpływ tłumienia emocji zarówno na funkcjonowanie psychospołeczne, jak i funkcjonowanie organizmu człowieka. 4. Aleksytymia - oznacza brak słów dla emocji. Czyli można uznać, że jest to emocjonalny analfabetyzm. To niezdolność do rozpoznawania i nazywania własnych emocji, rozumienia ich i komunikowania z innym. Aleksytymik nie ma dostępu do swojego wnętrza. Nie może więc też wpuścić doń innych.
5. "Anhedonia - brak lub utrata zdolności odczuwania przyjemności. Jest jednym z kluczowych objawów pomocnych przy diagnozowaniu depresji. Występuje również (jako objaw negatywny) w przypadku schizofrenii oraz niektórych innych zaburzeń psychicznych.
Anhedonia jest często doświadczana przez osoby uzależnione od narkotyków w fazie odstawienia. W szczególności dotyczy to takich stymulantów, jak kokaina i amfetamina, które wyczerpują cały zapas dopaminy oraz innych ważnych neurotransmiterów w organizmie."
Źródło - internet i wiedza własna.
04-26-2014, 13:53
Olimpia
...

Wszystkie choroby, które wymieniłaś mają swój początek w ciele uczuciowym... A do tego, co napisałaś mogłabym dodać jeszcze kilkanaście powodów... w Twojej odpowiedzi nie ma niczego profesjonalnego choćby dlatego, bo skupiłaś się tylko na fizycznych dolegliwościach, jak jakiś szarak.
Normalność to wymysł.
-----------
04-26-2014, 14:45
kozioł
Zbanowani

Liczba postów: 115
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Nie kłócić się z Olimpią i dajcie jej spokojnie spamować, to że ona nie umie tego rozwiązać i gnębi za to innych nie znaczy, że musicie być dla niej niemili.
04-26-2014, 15:14
Olimpia
...

Yasella - nie chce mi się. Uśmiech To nie mój problem. Jego wina, że zabronił pytać, więc nie będę tracić czasu.
kozioł - tak, nie umiem. Może Ty spróbujesz bez danych? Uśmiech I nikogo nie gnębię. ^^`
Po prostu to bezmyślny wątek, który cały chuj wniesie i swoje zdanie wyrażam bez "różu". Zresztą... wasze zdanie mnie jakoś nie obchodzi, więc proszę możecie myśleć, że was gnębię. Uśmiech
Normalność to wymysł.
-----------
04-26-2014, 15:46

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB