Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe Pytanie Łączenie Kamieni
Autor Wiadomość
Vysogota
Użytkownik

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Uśmiech  Małe Pytanie Łączenie Kamieni
Mam plan dotyczący kamieni. Od jakiegoś czasu planuje zrobić sobie amulet/talizman z kamieni. W jednym ze sklepów z biżuterią znalazłem całkiem pokaźną ilość kamieni: cytryn jaspis jadeit i tak dalej i tak dalej. Planuje kupić po każdym rodzaju owych kamieni (trochę tego tam jest) i nawlec na rzemyk. By nosić przy sobie. ( Na szyi)

Pytanie Nr.1 Czy można nosić na raz wiele kamieni ( przeciwstawne mogą źle działać jeśli takowe w ogóle są)?

Pytanie Nr.2 Czy to wycięcie wewnątrz (dziurka na wylot) działa na niekorzyść osłabia działanie kamienia?

Pytanie Nr.3 W jaki sposób najlepiej naładować te kamienie? Czy każdy osobno z inną intencją? Czy razem już na rzemieniu?

No i to by było na tyle. Uśmiech
04-27-2014, 01:32
SorrorNesse
runemaster

Liczba postów: 88
Reputacja: 2
Podziękowania: 1
Podziękowano 5 razy w 3 postach
RE: Małe Pytanie Łączenie Kamieni
1. Niektóre kamienie dla przykładu "nie lubią" słońca i nie można je na owe wystawiać (nie powiem Ci jakie dokładnie bo już nie pamiętam), z tego powodu nie można ich nosić razem z innymi.

2. Kamienie z dziurką tracą baaaardzo dużo na sile. Dlatego najlepsze są nawet te nieszlifowane szczotki. Możesz jakoś wymyślnie je owinąć drucikiem w razie kłopotów z zawieszaniem.

3. Zależy od Ciebie. Ja płuczę kamień nad letnią wodą kilka minut, ewentualnie zostawiam na noc w szklance z zimną wodą i solą. Można też przesuwać nad płomieniem świecy(przy tym nie za blisko bo raz sobie zniszczyłam kryształ górski Język ) lub dymem z kadzidła, słońce jak napisałam wyżej albo księżyc... Zawsze można coś swojego wymyślić. :D
Oh... haven't you learned anything... you must laugh!

http://paratheo-anametamystikhoodoferis.tumblr.com

[Obrazek: tumblr_mcqkf00Gyo1qbsjqno2_250.gif]
04-27-2014, 05:57
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1247 razy w 610 postach
1. Każdy kamień ma inną energie i właściwości, więc np. kwarc różowy - kamień miłości będzie się gryzł z ametystem - kamieniem wstrzemięźliwości czy z onyksem - kamieniem czarnej magii itp, itd.

2. Tak jak mówi Nesse.

3. Magia Naturalna ----> Magia Ziemi ----> Magia Kamieni = to i wiele innych info.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-27-2014, 11:06
Vysogota
Użytkownik

Liczba postów: 15
Hmm... Dzięki za odpowiedzi. Cóż to nie robię tego. Szczerbol
04-27-2014, 12:27
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Vysogota, może lepiej określ kamienie, które chcesz wykorzystać i wtedy zapytaj - czy warto je łączyć w naszyjniku, czy bransolecie? Ja mam łączone np. granat, ametyst, cytryn, oliwin. Jeśli mają być noszone razem, to lepiej ładować w jednej intencji razem.
04-27-2014, 12:40
divinorUm
Neofita

Liczba postów: 3
Bardzo dobrym pomysłem jest wrzucenie kamieni (kamyczków) do małej fiolki i zawieszenie sobie na rzemyku lub po prostu trzymanie w kieszeni, trzeba uważać z ich doborem (pytanie 1). Problemem może być znalezienie odpowiednio małych kamyczków, tłuczenie na mniejsze - nie (jak i dziurkowanie, pytanie 2).
04-28-2014, 00:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB