Sigile skierowane w tłum
Autor Wiadomość
Diego Offline
Magic Medic

Liczba postów: 88
Reputacja: 4
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Sigile skierowane w tłum
Gdzieś, kiedyś napotkałem się na to zagadnienie, ale nie potrafiłem znaleźć szerszego wytłumaczenia metody - w sensie, jak dokładnie używać tego sposobu, oraz czy jest skuteczny - z doświadczenia osób, które używały.

Chodzi mi mianowicie o sigile, które tworzymy z myślą, by umieścić je w jakimś widocznym miejscu, by ludzie spoglądając - nie wiedząc czym nasz maziaj jest - ładowali go.

Rozumiem, że pierwszym etapem, powinno być uprzednie przygotowanie myślokształtu dla naszego sigila. Dajmy na to, że jakaś osoba pragnie studiować w tym, a nie innym mieście (pomijam tutaj margines 'ten, a nie inny kierunek' czy 'ta, a nie inna uczelnia' - chodzi o przykład ogólnego sigila, mającego działać tak, by dana sytuacja zaisntniała). No dobrze, mamy już myślokształt gotowy. Potem co?

Czy teraz po prostu, tworzymy znak (w miarę prosty do odtworzenia) i rysujemy go w jakichś widocznych miejscach? W gruncie rzeczy odpada nam tutaj to, że my zapomnimy o nim, bo w końcu, nawet przypadkiem sami możemy na niego wpaść. Plus kłóci się mi to z zasadą, że sigila ładuje się 'na raz'. A tutaj byłoby coś w stylu 'kapiącej wody z kranu', bo przecież przechodzeń, u którego nawet wywołamy jakiś stan (strach, obrzydzenie, zdziwienie), nie podziała wielkim ładunkiem. Czyli widzę to jako właśnie takie 'kapanie wody'.

Proszę o wypowiedzi osób, które próbowały używać tej 'obszarowej' metody i odniosły sukcesy, oraz tych, którzy mają na ten temat pojęcie. Uśmiech
"Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by." - Oscar Wilde
04-29-2014, 18:02
SorrorNesse Offline
runemaster

Reputacja: 2
Podziękowano 5 razy w 3 postach
RE: Sigile skierowane w tłum
Teoretycznie chodzi o to, że sigil wpada do podświadomości randomowej osoby, która nie wie o co chodzi i po prostu o nim zapomina po kilku chwilach.
Zasad w chaosie nie ma, można sigil naładować raz a dobrze lub rozrzucać gdzie się da licząc na efekty, co też jest skuteczne. Szczerbol Taką metodę stosował np. Spare w swoich obrazach. Osobiście swojego czasu stosowałam tylko ją, bo mi się po prostu nie chciało bawić w ładowanie.
Polecam umieszczanie sigilów w jpgach/gifach na różnych stronkach internetowych, gdzie przewija się masa ludzi; facebook, jakieś fora, tumblr (z popularnymi tagami, tj. #yolo #swag #funny cat itd.)...
Oh... haven't you learned anything... you must laugh!

http://paratheo-anametamystikhoodoferis.tumblr.com

[Obrazek: tumblr_mcqkf00Gyo1qbsjqno2_250.gif]
04-29-2014, 20:30
SorrorNesse Offline
runemaster

Dobrze Amon mówi, zapomniałam tego dodać. :D

[spoiler][Obrazek: tumblr_n00htx0WJX1todx6vo1_500.jpg][/spoiler]

Kilka miesięcy temu chamsko pękła gumcia i trzeba było kombinować na wszystkie sposoby. Szczerbol

04-30-2014, 06:38
SorrorNesse Offline
runemaster

(04-30-2014, 08:38)Dark Sorcerer of Will napisał(a): Ale, czy nie lepiej próbować zgenerować pozytywną energię z pozytywnych emocji?
Jakie to ma znaczenie, kiedy chcemy po prostu, żeby sigil odpalił?

04-30-2014, 10:30
kozioł Offline
Zbanowani

Liczba postów: 115
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
To tak samo jakbyś chciał podpalić świeczkę, co cię to obchodzi czy zrobisz to zapałką, zapalniczką, palnikiem czy czymkolwiek innym. Liczy się tyle, że się odpali.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-30-2014, 18:59 {2} przez Diego.)
04-30-2014, 14:14

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB