SAMOLECZENIE I: Woda strukturyzowana - "kryształowa"
Autor Wiadomość
Gywher Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
SAMOLECZENIE I: Woda strukturyzowana - "kryształowa"
Bowiem zdrowie to trójpoziomowa harmonia - mentalna, astralna oraz fizyczna.


WODADziałanie wody jest skutkiem nie - wbrew pozorom - jej chemicznego składu, a sposobu w jaki ułożone są w niej molekuły. Woda mineralna/przegotowana posiada "luźną" strukturę, natomiast woda znajdująca się w komórkach organizmu posiada strukturę kryształu.
W momencie wypicia "luźnej" wody, organizm musi wykonać szereg działań, by ustrukturyzować tę wodę, co wymaga niemałego wkładu energii, który mógłby być spożytkowany na przykład na usuwanie chorych komórek. Oprócz tego woda o strukturze kryształu wykazuje najsilniejszą zdolność tzw. "pamięci wody", więc dla osób zajmujących się Magią oraz okołomagiczną materią, myślę, że może to być szczególnie interesująca rzecz.
Wracając jednak do kwestii zdrowia, jeżeli woda strukturyzowana zostanie dostarczona do organizmu z zewnątrz, to oprócz odciążenia od strukturyzacji, zostają rozpuszczane wszelkie kamienie, złogi oraz chore komórki.

Najlepsza i najważniejsza w tym wszystkim wiadomość jest taka, że sami możemy wytworzyć taką wodę i to w bardzo prosty sposób.

Ale najpierw.
Woda strukturyzowana występuje naturalnie w warzywach, owocach oraz w lodowcach, dlatego też ktoś kto był w górach i pił tam wodę (również z kranu) zna jej genialny smak.

Jak nadawać wodzie strukturę kryształu.

Do garnka lub innego naczynia (najbardziej polecam szklane, ponieważ szkło nie wchodzi w żadne szkodliwe reakcje z wodą) wystarczy wlać wodę mineralną, bądź przegotowaną i włożyć do zamrażalnika na 3 godziny. Najlepszą temperaturą w tym procesie jest -4*C, ale z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że przy standardowej (-20*C) temperaturze zamrażalnika, woda również uzyskuje strukturę kryształu.
Po tym czasie, wyciągamy naczynie z wodą i robimy w niej dziurę, tak by przebić powstałą taflę. Z przebitej dziury można śmiało przelać wodę do dzbanka, czy innego pojemnika (odradzam plastik oraz metal).
WAŻNE!
Takiej wody nie rozmrażamy sztucznie, a wystawiamy na promienie słoneczne.

Jak wprowadzić picie wody kryształowej

Generalnie woda tego typu nie jest wodą, która mogłaby zaszkodzić, niemniej każda czynność dotycząca oczyszczania/uzdrawiania organizmu powinna być wprowadzana stopniowo.

Najważniejszym jest, by zaraz po obudzeniu przepłukać usta i gardło zwykłą wodą i wypluć ją do zlewu. Czy czegoś tam.
Następnie należy wypić na pusty żołądek 1/2 - 1 szklanki wody strukturyzowanej. Odczekać 20 minut i zjeść śniadanie.
Stanowi to "bazę", dalsze jej picie uwarunkowane jest od osobistych odczuć, "wysyłanych" przez organizm, które należy słuchać i respektować.

Wszystkiego dobrego.-----------------------
Post Scriptum
Artykuł, informacje oraz przemyślenia w oparciu o książki Michaiła Tombaka, Lewgienija Lebiediewa oraz starożytne traktaty Hipokratesa i Awicenny. Wszystko, co podam, zostało zastosowane i sprawdzone przeze mnie. Między innymi w zakresie zdrowia nie podzielę się nigdy czymś, wobec czego miałbym wątpliwości, bądź ryzyko zaszkodzenia zdrowiu drugiej osoby. SAMOLECZENIE stanowi zestaw najbardziej podstawowych, nie wymagających większego nakładu czasu i woli zabiegów oraz ćwiczeń, mających wspomóc organizm w oczyszczaniu, regeneracji, rejuwenacji oraz odbudowie komórek i kondycji psychicznej.
Planowany zestaw "zaawansowany" przeznaczony będzie dla osób, którzy trenują wolę oraz samodyscyplinę oraz wiedzą, że na zdrowie należy sobie zapracować. Zestaw ten obejmować będzie materię żywieniową, kuracje oczyszczające, a także osobiste przemyślenia względem samej istoty zdrowia oraz zależności człowieka względem Natury.

-----------------------

Nie mam specjalnego ciśnienia na prawa autorskie, niemniej planuję wydać książkę, wobec czego uprzejmie proszę, by nie przywłaszczać sobie tychże artykułów. Dzięki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014, 13:22 {2} przez Gywher.)
30-04-2014, 11:25
Znajdź Posty Reply
Gywher Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: SAMOLECZENIE I: Woda strukturyzowana - "kryształowa"
Ebriel, jest to również strukturyzacja wody, a w przypadku modlitw lub impregnacji (dlatego wspomniałem o wyjątkowo ciekawej materii dla Magów) mamy do czynienia z wyjątkowo widocznym przykładem nadawania wodzie określonej (bio)informacji. Stanowi to również wytłumaczenie znanego eksperymentu, w którym w dwóch szklarniach poddawano rośliny przeciwstawnym intencjom/emocjom. W szklarni, w której rośliny "słuchały" emocji pozytywnych, czyli takich jak miłość, opieka, życzliwość - wszystko rosło względnie zdrowo i bujnie, z kolei tam gdzie padały emocje negatywne, to jest nienawiść, gniew, wściekłość, strach - rośliny ulegały biodegradacji, zanim jeszcze były w stanie w ogóle wydać plon.
Ponieważ roślina składa się przede wszystkim z wody*(człowiek zresztą też), efekt strukturyzacji był tak bardzo widoczny.


-------
*oczywiście inne czynniki również miały tam miejsce, ale woda niemniej swój wpływ odegrała i to w znacznym stopniu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2014, 17:30 {2} przez Gywher.)
30-04-2014, 17:29
Znajdź Posty Reply
Wojtek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Dołączył: May 2013
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: SAMOLECZENIE I: Woda strukturyzowana - "kryształowa"
Cytat:W szklarni, w której rośliny "słuchały" emocji pozytywnych, czyli takich jak miłość, opieka, życzliwość - wszystko rosło względnie zdrowo i bujnie, z kolei tam gdzie padały emocje negatywne, to jest nienawiść, gniew, wściekłość, strach - rośliny ulegały biodegradacji, zanim jeszcze były w stanie w ogóle wydać plon.
Rośliny ogólnie reagują na emocje, wiedzą to Ci którzy coś uprawiają. Btw, porównaj "odruch Backstera".
19-07-2014, 11:21
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Gość

 
Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Post: #4
RE: SAMOLECZENIE I: Woda strukturyzowana - "kryształowa"
(19-07-2014, 11:21)Wojtek napisał(a): Rośliny ogólnie reagują na emocje, wiedzą to Ci którzy coś uprawiają. Btw, porównaj "odruch Backstera".
Zgadzam się Wojtek. Sama się zajmuję kwiatami, wiec wiem. Znam też przypadki osób z taką energia paskudną i charakterami, że mają puste mieszkania, bo każda roślina, którą kupią, usycha w ciągu tygodnia. I to jest fakt.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2014, 16:34 {2} przez Tetram.)
19-07-2014, 11:38
Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB