SAMOLECZENIE II: Tonizujący prysznic
Autor Wiadomość
Gywher Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
SAMOLECZENIE II: Tonizujący prysznic
Bowiem zdrowie to trójpoziomowa harmonia - mentalna, astralna oraz fizyczna.

TONIZACJA KOMÓREK


Z myślą o osobach niecierpliwych efektów - rzecz o tyle ciekawa, że już jednorazowy zabieg jest potężnie odczuwalny, naprawdę nie zaszkodzi spróbować.
Dłuższe stosowanie bardzo mocno podnosi immunologię organizmu, szczególnie w okresie wzmożonej zachorowalności, jak i podczas samego przebiegu choroby.

Prysznic ten należy brać dwukrotnie w ciągu dnia: jeden rano przed śniadaniem oraz jeden wieczorem, przed snem.

Wykonanie "tonizacji" przed śniadaniem stymuluje system odpornościowy, "uruchamia" narządy po nocy, a przede wszystkim doskonale orzeźwia, dając duży przypływ energii twórczej na cały dzień.

"Tonizacja" przed snem "wypłukuje" wiele nazbieranych toksyn, odpręża ciało wraz z systemem nerwowym, można tym sposobem jeśli nie wyleczyć, to bardzo wspomóc leczenie bezsenności.

W obu wariantach prysznic taki przeprowadza się w następujący sposób:

(1)Należy ustawić temperaturę wody na przyjemnie* gorącą i przez 40 sekund polewać ciało, zaczynając od głowy, następnie przechodząc do twarzy, potem klatki piersiowej, po niej przejść do polewania pleców, schodząc aż do obszaru nerek, następnie z powrotem polewać brzuch, zwłaszcza w okolicy wątroby (dwa palce pod ostatnim prawym żebrem), by w końcu przejść do nóg - polewając również z obydwu stron. Zakończyć należy na polewaniu wodą bezpośrednio stóp.
(2)Trzymając strumień wody na stopach należy zmniejszyć temperaturę wody do przyjemnie* chłodnej i polewać ciało, "idąc" dokładnie tą samą drogą z powrotem do góry, tak by zakończyć polewanie na czubku głowy. Tutaj czynność trwa 20 sekund.
(3) Powtórzyć krok (1)
(4) Powtórzyć krok (2) - jest to ostatni etap, na którym kończymy oblewanie ciała wodą.

Po wszystkim należy wziąć szorstki ręcznik i energicznie wycierać ciało, tak by delikatnie zaczerwienić skórę. Należy zwrócić szczególną uwagę na obszar nerek, pleców, płuc oraz obszaru wątroby, a i polecam również skupić się na karku - zauważyłem, że u osób z problemami ciśnieniowymi, pomaga to wyregulować ciśnienie krwi w obrębie głowy.

Po wszystkim warto jest przeprowadzić ćwiczenia oddechowe oraz masaż uszu, o którym następnym razem.

Wszystkiego Dobrego.

* przyjemnie, znaczy pogranicze odczucia komfortu i dyskomfortu (przy wodzie ciepłej - pieczenia, przy wodzie zimnej, drętwienia, dreszczy)
-----------------------
Post Scriptum
Artykuł, informacje oraz przemyślenia w oparciu o książki Michaiła Tombaka, Lewgienija Lebiediewa oraz starożytne traktaty Hipokratesa i Awicenny. Wszystko, co podaję, zostało zastosowane i sprawdzone przeze mnie. Między innymi w zakresie zdrowia nie podzielę się nigdy czymś, wobec czego miałbym wątpliwości, bądź ryzyko zaszkodzenia zdrowiu drugiej osoby.
SAMOLECZENIE stanowi zestaw najbardziej podstawowych, nie wymagających większego nakładu czasu i woli zabiegów oraz ćwiczeń, mających wspomóc organizm w oczyszczaniu, regeneracji, rejuwenacji oraz odbudowie komórek i kondycji psychicznej.
Planowany zestaw samoleczenia "zaawansowanego" przeznaczony będzie dla osób, którzy trenują wolę oraz samodyscyplinę oraz wiedzą, że na zdrowie należy sobie zapracować. Zestaw ten obejmować będzie materię żywieniową, kuracje oczyszczające, a także osobiste przemyślenia względem samej istoty zdrowia oraz zależności człowieka względem Natury.
-----------------------

SAMOLECZENIE I: Woda strukturyzowana http://witchcraft.org.pl/Thread-SAMOLECZ...a%C5%82owa

-----------------------

Nie mam specjalnego ciśnienia na prawa autorskie, niemniej planuję wydać książkę, wobec czego uprzejmie proszę, by nie przywłaszczać sobie tychże artykułów. Dzięki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014, 13:23 {2} przez Gywher.)
03-05-2014, 12:48
Znajdź Posty Reply
Etana Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 35
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: SAMOLECZENIE II: Tonizujący prysznic
Twoje wątki czytam z dużym zaciekawieniem. Dziękuję i czekam na kolejne.
11-05-2014, 17:53
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB