To tylko wyobraźnia, prawda?
Autor Wiadomość
Klaiven Offline
Światło w ciemności

Liczba postów: 49
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
To tylko wyobraźnia, prawda?
Hejka, miałem kilka dni temu sen. Śniło mi się, że jestem w dużym domu (który nie należał do mnie) i muszę się z niego wydostać. Widziałem po drodze ludzi, którzy zmarli, i których mi było żal. Jak obok nich przechodziłem, to słyszałem zawsze to samo: Nie odwracaj się za siebie, nie otwieraj oczu. Przez moment nawet nie wiedziałem, że jestem świadomy tego, że śpię i że to zwyczajne LD. Ten sen chciałem z całych sił zmienić wtedy, na jakiś lepszy, uspokajający. Otworzyłem oczy, rozbudziłem się, poszedłem do toalety, za potrzebą. Wtedy jak wryty stoję w drzwiach i patrzę na lustro. Widzę jak w lustrze coś gabarytów człowieka idzie w moją stronę (to znaczy w odbiciu widać, by się oddalało) i nagle rozmywa się. Ze strachu wszędzie włączyłem światło, i siedziałem tak, aż nie pojawiły się pierwsze promyki słońca. A teraz tak: Czy ktoś mi do cholery powie, co to było?
Bądź miły. Zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej plan zabójstwa każdej napotkanej osoby...
05-06-2014, 18:59
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 117
Reputacja: 5
Podziękowania: 106
Podziękowano 45 razy w 22 postach
RE: To tylko wyobraźnia, prawda?
LD jest wtedy kiedy ma się świadomość podczas snu, można dokonywać samemu wyborów. Nie koniecznie trzeba wiedzieć, że to jest sen. Ale to jest raczej kwestia uznania i tak na dobrą sprawę nie ma znaczenia.

To był pewnie jakiś byt. W dodatku prawdopodobnie taki karmiący się strachem.
05-06-2014, 20:41
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 206
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Również obstawiam jakiś byt, który karmi się strachem. Chociaż zastanawiające jest to by byt, który potrafi się zmaterializować wyłącznie "ładował" się strachem. Obstawiam jakiś głębszy sens tego przekazu.

Ewentualnie najzwyklejsza wizja. Może rozbudzasz w sobie zdolności jasnowidzenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2014, 20:52 {2} przez HeyMacarena.)
05-06-2014, 20:52
dementia Offline
Użytkownik

Liczba postów: 16
Reputacja: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Być może trafiłeś w miejsce, gdzie przebywają zbłąkane dusze. Mi też zdarza się spotykać często zmarłych we śnie. Nie bój się tego rodzaju snów, postaraj się z tym oswoić (wiem, że to najtrudniejsza część, ale z czasem przyjdzie Ci łatwo). Sam napisałeś, że zrobiło Ci się smutno, kiedy widziałeś tych ludzi. Potraktuj to jako niezwykłą umiejętność i spróbuj następnym razem porozumieć się z tym, kto zwróci się do Ciebie po pomoc. Sam będziesz wiedział, co robić w takich sytuacjach - intuicja podpowie Ci rozwiązanie. Jak potrzebujesz pomocy, pisz na priv.
05-07-2014, 15:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB