Poprzednie wcielenia
Autor Wiadomość
Mglisty Offline
Użytkownik

Liczba postów: 33
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano 8 razy w 6 postach
RE: Poprzednie wcielenia
(03-06-2020, 00:11)Olimpia napisał(a): Ja polecam od siebie nagrania hipnotyzerów na YouTube są. Nie które nie działają (przynajmniej na mnie), ale warto poszukać, bo bywają takie z którymi naprawdę miałam efekty. 

Sam stosowałem takie nagrania i efekty były :Uśmiech
Dobranie odpowiedniego nagrania jest istotne bo nie każdemu spodoba się głos hipnotyzera a wtedy będzie zirytowany i nie będzie mógł się skupić.

Oprócz nagrań istnieją inne sposoby na odnalezienie wskazówek dot. wcześniejszych wcieleń:
- sprawdzenie węzła południowego w naszym kosmogramie
- wahadelko, które możemy użyć nad mapą, atlasem. Zaleca się wahadelko z kryształem górskim (jeśli posiadamy takowy to potrzeba jeszcze: sznurek lub łańcuszek srebrny lub kupno gotowego wahadelka) który najlepiej się do tego nadaje. 
- zbadanie naszych zainteresowań obecnych oraz tych z dzieciństwa
- powtarzające się sny lub inne szczególne 
- miejsca w których lubimy przebywać a także te w których nie lubimy.

W pismach hinduistycznych istnieje pojęcie: sanskar czyli tendencji, inklinacji które są "wryte" w naszą duszę.
Jeżeli przez kilka kolejnych wcielen rozwijalismy i praktykowalismy np. umiejętności dot. rzeźbienia to w następnym zostaniemy geniuszem, wirtuozem tej dziedziny sztuki.
14-06-2020, 15:00
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Evander
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Coś w tych wcieleniach jest czy się chce czy nie. Ja co prawda w tym temacie jestem zielony, ale tyle co mi tarot pokazał i co ja wyłapałem może to nie do końca szczegółowe itp, ale okazało się, że niestety byłem osobom surową, która często czerpała korzyści poprzez innych czy czyimś kosztem nieraz finansowo. Raz jakby na wyższym stanowisku. Krytykowałem itp, innym razem na urzędniczym. Jaki efekt?! teraz kasa sama mi się rozchodzi, często muszę coś udowadniać. Nie mam farta finansowo a i często trafiam na osoby oceniające mnie! TAKŻE sam tego chciałem heheh. Czasem info jest przydatne, ale fakt to co się człowiek dowie jest szokiem. Ja teraz taki kompletnie nie jestem i jest to przykre, ale i daje wiele do zrozumienia
14-06-2020, 19:48
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 822
Reputacja: 64
Podziękowania: 128
Podziękowano 629 razy w 154 postach
Amorte,

Olimpio, Mglisty, podajcie linki do nagrań, które według was działają.
To forum magiczne, nie bójmy się praktyki i odrobiny szaleństwa.

Cytat:W pismach hinduistycznych istnieje pojęcie: sanskar czyli tendencji, inklinacji które są "wryte" w naszą duszę.
Jeżeli przez kilka kolejnych wcielen rozwijalismy i praktykowalismy np. umiejętności dot. rzeźbienia to w następnym zostaniemy geniuszem, wirtuozem tej dziedziny sztuki.
Nie wiem, czy to tak działa. Zgromadzona z poprzednich wcieleń karma na pewno ma znaczenie w obecnym, natomiast...

... natomiast oznaczałoby to wprost, że wyższe ja ma swoje wyższe ego. Co by się w sumie zgadzało, po wielu wcieleniach wyższe ja byłoby jak nasączone esencją poprzednich doznań.

Nie mogę się doczekać, jak już wrócę do aktywnego badania tego całego burdelu związanego ze śmiercią i zapominaniem (?), chociaż czasem niepokoi mnie kontrast pomiędzy logicznym uporządkowaniem świata materialnego i pozornym chaosem wyższych płaszczyzn astralnych.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
14-06-2020, 20:49
Znajdź Posty Reply
Mglisty Offline
Użytkownik

Liczba postów: 33
Podziękowania: 1
Podziękowano 8 razy w 6 postach
2 lata temu korzystałem z pierwszego lepszego nagrania Uśmiech wtedy jeszcze zainteresowania tematami duchowymi były płytkie,  więc wejscie w hipnoze to była istna "terra incognita". Traumy nie wystąpiły Uśmiech
Nie wszyskim może ono przypasowac. Jeśli by lepiej poszukać z pewnością znalazłoby się coś innego.
https://youtu.be/3fk6bxOQ474

Te metody poszukiwań, które wyżej przytoczyłem pochodzą z książki Atasha Fyfe "Twoje poprzednie wcielenia". Autorka opisuje to bardziej szczegółowo i podaje praktyczne ćwiczenia.

Przypomniało mi się jeszcze to, że pewien gość ktory wystepowal w ntv i praktuje OBE opisywał swoje spotkania z Wyższym Ja (lub MTJ - Moja Totalna Jaźń) i ono pokazywalo mu jego poprzednie życia. Wszystko w ramach jego rozwoju i uświadomienia mu pewnych aspektów (

Każdy duch schodzący w ten materialny świat, musi wypić tzw. "czarę zapomnienia" jak to określał obrazowo Jezus. Wszystko po to aby wcześniejsze wspomnienia nie zakłócaly aktualnej inkarnacji.

Były przypadki dzieci pamiętające przeszłe wydarzenia ale później wraz z rozwojem mózgu, tracą tą pamięć. Pewnie miały za zadanie przekazać niedowiarkom iż coś takiego jak metempsychoza istnieje Język
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2020, 23:00 {2} przez Mglisty.)
14-06-2020, 22:45
Znajdź Posty Reply
Apepi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Ja uważam całą sprawę poprzednich wcieleń za temat dość dyskusyjny i śliski. Wiele osób wypowiada się z przekonaniem graniczącym z pewnością o tym kim były ich poprzednie wcielenia a jest to bardzo trudne do zweryfikowania i jest to czysto subiektywnym doświadczeniem. Znałem i czytałem parę osób które recytowały nazwiska połowy znanych w historii ludzi. Może napisze o sobie a potem się jakby sprostuję. Podczas pewnej operacji magicznej przeleciały mi przed oczami 4 kadry mające długość urywka sekundy. Pierwszy by pasował do egipskiego kapłana i podawałem w nim jakieś naczynie na zewnątrz małego budynku, specyficzny klimat: piasek, ostre słońce. Drugi klip to sielanka i radość z samego istnienia a mianowicie leżenie pod drzewem na ukwieconej łące. Teraz te ciekawsze. Scena pchnięcia ostrym narzędziem kogoś w podbrzusze i raczej w jakiejś walce niż morderstwie bo oponent też był uzbrojony, być może wojna. I finalny kadr oglądanie własnego rozciętego nadgarstka i ogromnych kropli krwi.
Teraz krytyka, każdy by chciał odkryć że był kimś ciekawym i takie coś może działać niezależnie od mojego świadomego myślenia, więc biorę pod uwagę takie źródło tych wizji. Bardzo możliwe, że wyobraźnia spłatała mi figla bo wiedziałem że takie wizje mogą wystąpić.
Nie mogę tego zweryfikować i pozostaje to jako czysto wewnętrzne doświadczenie więc nie nadaje temu rangi wyznacznika swoich obecnych działań czy celów.Chociaż jest to ciekawe zagadnienie bo ten fenomen często się powtarza i są ludzie którzy znali niepokojąco szczegółowo rzeczy których nie mieli prawa wiedzieć z innych źródeł.
, 07:51
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB