Ciągle widze liczby 666
Autor Wiadomość
Morphling Offline
Użytkownik

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ciągle widze liczby 666
Tak jak w temacie ciągle widzę liczby 666 zwłaszcza w jednej grze komputerowej gdzie zdobywa się złoto, spoglądam na tą liczbę intuicyjnie, gdzie złoto rośnie w miarę upływu czasu, co to może oznaczać? W ciągu dnia potrafię wyłapać tą cyfrę od 5 do 20 razy? Mam jakąś klątwę?
05-09-2014, 20:14
~Alator
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Ciągle widze liczby 666
Żadna klątwa czy przypadek. Każda cyfra i liczba ma swoje znaczenie. Jeśli ciągle widzisz liczbę 666 to być może pewne istoty chcą ci coś w ten sposób coś przekazać. Niestety nie wiem co dokładnie oznacza liczba 666, ale mi osobiście zawsze kojarzyła się z ochroną. Oczko
05-09-2014, 20:38
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Zgodzie się z Alatorem. Jak dla mnie wzywają Cie demony do współpracy. Masz wolna wole i to Twój wybór czy odpowiesz na wezwanie. O ile oczywiście mam racje.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2014, 22:40 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
05-09-2014, 21:28
~Alator
Niezarejestrowany

Podziękowania:
(05-09-2014, 21:20)Wezzy napisał(a): Ja też wszędzie widzę owoce. : ) [...] Co to może znaczyć?

"Jeśli owca pojawiła się w twoim życiu, przygotuj się na poszukiwanie nowych początków w jakiejś sferze swojego życia. Samiec owcy jest symbolem astrologicznego znaku Barana, który rozpoczyna rok astrologiczny. Przypada na wiosnę - czas nowych początków. Baran podpowiada nam, żeby zaznaczyć swoją pozycję w nowych dziedzinach."
~ "Mowa zwierząt" Ted Andrews

Tyle ode mnie w temacie owiec.

PS. Wybacz, że tak cytatem strzelam, ale ledwo dzisiaj sklejam myśli. Uśmiech
05-09-2014, 21:35
~Alator
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Cóż, chyba potrzebuję okularów. O matko

O owcach przyda wam się na przyszłość. XD
05-09-2014, 21:39
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Cóż, wystarczy spojrzeć na numery rejestracyjne samochodów. Najczęściej powtarzające się to te z liczbami- 6,7,8. Takie czasy, że ludzie są przesadni i kierują się numerologia. Mnie wkurzają wszechobecne 7, :D bo się utarło, że to szczęśliwa liczba i większość jak baranki umieszcza ją w nr. samochodów a nawet nr. telefonów. Co do "666," też widzę na tablicach rejestracyjnych w rożnych kombinacjach ale jakoś mnie to nie rusza. Z godziną bywa ciekawiej, bo albo budzę się o stałej porze albo co spojrzę na zegar, to widzę odbicie lustrzane np. 12:21. Jeśli jest to przesłanie od Wszechświata, to zapewne brzmi- "co na górze, to i na dole" więc "co sobie zażyczysz (w myślach), to dostaniesz". Ale ogólnie staram się zbytnio nie skupiać na liczbach, bo zwykle czas goni i dużo rzeczy do zrobienia. Co ma być, to będzie.
05-10-2014, 13:23
Morphling Offline
Użytkownik

Nie jestem trollem. Uśmiech Skoro twierdzisz, że demony wzywają mnie do współpracy, to znaczy, że mogą mi pomóc czy zaszkodzić i jak mogę się z nimi skontaktować, jeżeli nie mam rozwiniętych żadnych zdolności poza przewidywaniem?

616 też widzę i często 614, mogłabyś podać źródło do tej książki o cyfrach? Uśmiech
05-10-2014, 16:37
Morphling Offline
Użytkownik

Po prostu zalazłem Ci za skórę i tyle, a na tym forum jestem pierwszy raz, co do twoich "działań" fakt faktem, że trochę mi to pomogło. Uśmiech I za to Ci dziękuje, btw. jak mogę się uwolnić od klątwy zmieniania w szczura? (pytanie kierowane do Ismeny, oraz up 2x).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014, 22:04 {2} przez Diego.)
05-10-2014, 20:30
Morphling Offline
Użytkownik

Nie, po co mi multi konta?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014, 19:18 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
05-11-2014, 18:54
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Hey daj mu spokój. Podpasz pod regulamin.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-11-2014, 19:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB