Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spełnienie życzenie.
Autor Wiadomość
pati_czek Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Spełnienie życzenie.
Potrzeba:
- 3 liści laurowych,
- kawałka papieru,
- czerwonego pisaka.

Podczas nowiu zapisujemy życzenie na kawałku papieru i wypowiadamy je głośno 3 razy. Papier składamy na 3 części, zwijając w niego trzy liście laurowe. Powtarzamy życzenie 3 razy, a następnie znowu składamy papier 3 razy.

Taki pakuneczek chowamy w bezpiecznym i ciemnym miejscu. Codziennie wypowiadamy nad nim po trzykroć życzenie, dopóki się nie spełni.

Kiedy się spełni, zawiniątko palimy, dziękujemy mocom za pomoc. Popiół rozsypujemy.

(na podstawie "Magii z czterech stron świata" A. Devine).
"Nasze wątpliwości są zdrajcami i sprawiają, że z powodu lęku przed próbowaniem tracimy naszą wygraną." (Szekspir)
11-05-2014, 16:07
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: MeraLuna666
Bvizard Niedostępny
Descendant of dragons

Liczba postów: 178
Reputacja: 7
Podziękowania: 293
Podziękowano 51 razy w 38 postach
RE: Spełnienie życzenie.
(11-05-2014, 16:07)pati_czek napisał(a): Potrzeba:
- 3 liści laurowych,
- kawałka papieru,
- czerwonego pisaka.

Podczas nowiu zapisujemy życzenie na kawałku papieru i wypowiadamy je głośno 3 razy. Papier składamy na 3 części, zwijając w niego trzy liście laurowe. Powtarzamy życzenie 3 razy, a następnie znowu składamy papier 3 razy.

Taki pakuneczek chowamy w bezpiecznym i ciemnym miejscu. Codziennie wypowiadamy nad nim po trzykroć życzenie, dopóki się nie spełni.

Kiedy się spełni, zawiniątko palimy, dziękujemy mocom za pomoc. Popiół rozsypujemy.

(na podstawie "Magii z czterech stron świata" A. Devine).

Hmmmmm
Co złego to nie ja, sęk tylko w tym że ja t znam ale ze strony." Spells Of Magic ", a jak wiadomo pełno tam Kinder, bardzo pełno.
Co do księgi" Magia z czterech stron świata " miałem ją kiedyś, ale nie pamiętam, czy taki tam był
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2015, 22:53 {2} przez Bvizard.)
20-07-2015, 22:51
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB