Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magia miłosna- negatywne skutki "przywróżeń"
Autor Wiadomość
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Magia miłosna- negatywne skutki "przywróżeń"
Temat ten zmierzam potraktować bardzo poważnie i postaram się wyjaśnić o co w tym chodzi, żeby czytający mogli zrozumieć pewne mechanizmy działania. MIŁOŚĆ to jest coś bardzo pięknego w życiu każdego człowieka. Bywa trudna, wymagająca poświecenia ale również dająca wiele radości a wręcz nadająca sens życiu. Nie ma chyba nic piękniejszego niż kochać i być kochanym. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Miłość nie oznacza "zniewolenia" ani "prawa własności" do drugiego człowieka. Kierowanie się tylko własnym "chceniem" i egoizmem bez respektowania "prawa do wolności uczuć i wolności wyboru" drugiego człowieka to... nie jest miłość. Niektórzy ludzie zajmujący się magią wykonują odpłatnie "usługę" zwana "przywróżeniem." Czym ono jest? Cyt.- " PRZYWRÓŻENIE- przywiązanie energetyczne. Obiekt przywróżenia czuje skłonność do osoby zamawiającej to magiczne działanie, jako że na planie subtelnym została ustanowiona pomiędzy nimi więź a w jego podświadomości wprowadzono informacje o atrakcyjności tej osoby." (...) *** Podam teraz ważną kwestie okultystyczna dotyczącą wyboru partnera- "niezależnie od tego czy uczucia są prawdziwe... to właśnie tego człowieka wyróżniłeś (-las) spośród wielu. Wybór obiektu (uczuć) wyjaśnia się indywidualnymi wibracjami energetycznymi oraz powiązaniami karmicznymi. Jeśli miedzy dwoma osobami pozostały nieprzepracowane sytuacje karmiczne, to w kolejnym życiu los obowiązkowo zetknie ich ze sobą, żeby mogli dokończyć to, czego nie dokończyli. Jeśli nie zrobią tego w tym życiu, bez wątpienia czeka ich spotkanie w następnym. Jeśli chodzi o "wibracje indywidualne", to kiedy spotykają się one z wibracjami innej osoby, mogą wywołać reakcje przyciągania lub odpychania, sympatii lub antypatii. Z reguły działa to w obie strony. Jeśli ludzie nie są sobie przeznaczeni, jeśli nie jest sadzone im być razem, można nawet chodzić na rzęsach a i tak ze związku nic nie będzie, a nawet jeśli do niego dojdzie to nic dobrego z tego nie wyniknie. ***Powyższe zdanie to "kamyczek do ogródka" tych wszystkich "dobrych" babek i wróżek, które ośmielają się łączyć pary, zmuszać mężów do powrotów, zadawać miłosne czary i nawet do głowy im nie przyjdzie sprawdzić wcześniej -czy ludzie ci powinni być razem."(...) *Jak sprawdzić czy ludzie powinni być razem i czy jest "przyzwolenie na działanie magiczne"? Otóż... " Przeanalizujmy sytuacje, która występuje bardzo często- kobieta chce zmusić do powrotu męża. Na początku trzeba spytać kart Tarota, run czy innej metody wróżebnej- jaka jest przyczyna jego odejścia i co czeka ich w przyszłości. Potem należy sprawdzić zgodność danej pary przy pomocy horoskopu, jej powiązania karmiczne i czy ludzie ci powinni być razem. Na koniec trzeba zadać przy pomocy dowolnej metody wróżebnej pytanie - czy Siły Wyższe pozwalają na magiczna interwencje w danym przypadku i jaki będzie rezultat. A jeśli nie znamy żadnej metody wróżebnej... Należy dowierzać swojej intuicji, słyszeć głos wewnętrzny i posługiwać się zdrowym rozsądkiem. Po to mamy rozum, żebyśmy mogli analizować i wyciągać wnioski. Możliwe, że relacje miedzy ludźmi są już odpracowane i los rozdziela ich drogi a wtedy nie maja sensu próby ich połączenia. Wróżenie pokazuje wole Sil Wyzszych i jeśli one mówią- nie, sprzeciwiać się ich woli nie ma sensu. A jeśli relacje nie zostały przepracowane do końca, to Prawa Karmy same popchną ludzi ku sobie. Problemy wielu ludzi wynikają z tego że oni nie chcą się zmienić a Wszechświat specjalnie nie akceptuje pragnień człowieka, żeby zmusić go do zmian, dlatego że nie będzie miał już innego wyjścia. (...) KARMICZNE SKUTKI "PRZYWRÓŻENIA": Funkcjonuje przekonanie, że za wykonanie "przywróżenia" odpowiedzialność spada na wszystkich potomków wiedźmy do 7 pokolenia, przy czym dotyczy to nie tylko krewnych tego, kto to zrobił ale również tego kto zamówił takie działanie. W ich rodach rodzą się dzieci z defektami fizycznymi i psychicznymi, często tracą rozum, zostają alkoholikami lub narkomanami, nie układa im się życie osobiste a nawet umierają gwałtownie nienaturalna śmiercią. (...) Nie wolno jednak myśleć, że tego rodzaju straszne konsekwencje czekają każdego, kto wypowie jakieś zaklęcie lub wykona inne działanie magiczne. Nie! Negatywne konsekwencje czekają jedynie tych, którzy zajmując się magią naruszają wolę Wszechświata. Jeśli Twoje działanie nie jest sprzeczne z karma Wszechświata, wtedy magia- czyli świadome modelowanie przyszłości, nie będzie mieć zdanych negatywnych następstw.(...) INNE SKUTKI PRZYWRÓŻEŃ: ważna uwaga- mówią że cel uświęca środki. Także w magii miłosnej wiele osób pozwala sobie na wykorzystywanie wszelkich środków w celu uzyskania tego, co się chce i wogóle nie myśli o efektach ubocznych i negatywnych skutkach dla zdrowia "obiektu przywróżenia" a mogą nimi być- alkoholizm, narkomania, impotencja, agresja, choroby a nawet śmierć. Tak! uważa się, że najsilniejsze przywróżenia jest poprzez "cmentarz" czyli "energię zmarłych". Ale przepraszam bardzo, jeśli energię człowieka pompuje się do grobu, to naturalnie wcześniej czy później w grobie znajdzie się i on sam. Dlatego wybierając metodę trzeba zastanowić się nad jej rezultatami. (...) Z kolei alkoholizm jest skutkiem przywróżeń dokonywanych przy pomocy napojów wyskokowych. Nie mówiąc już o takim - wyjątkowo powszechnym- efekcie ubocznym jak problemy z psychika.Człowiek zaczyna się zachowywać całkowicie nieadekwatnie w stosunku do sytuacji, znajomi przestają go poznawać. Jak zresztą może być inaczej, jeśli daną osobę uporczywie zmuszają robić coś wbrew jej woli, implantują mu do głowy cudze myśli. Naturalne, że w takiej sytuacji trudno zachować zdrowe zmysły. Agresja- jest podświadoma próba uwolnienia się od cudzych wpływów. Człowiek czuje pewne sprawy ale nie umie ich wyjaśnić, próbuje zerwać niewidzialne nici, które go krepują. To właśnie jest przyczyna dla której czasami mąż wraca do żony, żeby ją bić i urządzać awantury. Wszystko to są rezultaty zastosowania nieprawidłowych metod i zaburzenia równowagi. Po co np. porzucona żona szuka pomocy wiedźmy? Siła jest jej potrzebna po to, by użyć przemocy bądź też podświadomie czuje, że Kosmos sprzeciwia się jej zamiarom i tylko prostacka ale potężna siła zdolna jest zaburzyć prawidłowy przebieg wydarzeń i zmienić go. Jeśli byłoby im przeznaczone być razem, wystarczyłyby niewielkie zabiegi Maga, lekka harmonizacja sytuacji przywróciłaby wszystko na swoje miejsce. Dodatkowo Mag wyjaśniłby takiej damie na czym polegał jej błąd, dalby kilka rad, żeby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Jednak ludzie są tak skonstruowani, że raczej zapłacą duże pieniądze temu, kto pcha ich do duchowej degradacji, akceptując ich pragnienia i zapewnia negatywna karmę wielu ich potomkom, niż temu, kto pokazuje im drogę ku światło."

Ps. No to jeszcze kilka slow ode mnie- to cale "przywróżanie na siłe" jak wynika z powyższego tekstu to "gra niewarta świeczki." Widziałam na własne oczy skutki takich działań magicznych- wszystkie te związki rozpadły się po kilku latach wzajemnej szarpaniny, pretensji i poniżania, po prostu... strata czasu i energii. Miłość jest czymś pięknym i cennym ale ta, którą dostajemy i odwzajemniamy w sposób naturalny i błogosławiony przez Siły Wyższe. Miłość to Dar, który winien być szanowany. Nie można jej "kupić." Cóż... ale każdy z Nas ma wybór. Uśmiech

Źródło: Wybrane cytowane fragmenty pochodzą z opracowania "Magii miłosnej", której autorka jest Andzelika Dolgopolowa (ezoteryczka i psycholog o wieloletnim stażu).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2012, 17:57 {2} przez Olimpia.)
09-30-2012, 18:07
Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
RE: Magia milosna- negatywne skutki "przywrozen"
Fajnie, że podałaś źródło bo bym pomyślał, że tekst należy do ciebie. Uśmiech
"Moja droga", w tekście który podałaś jest według mnie wiele prawd, ale też wiele kłamstw. Tekst jest przepełniony pieczęciami, które mają za zadanie przedstawić magię miłosną jako coś absolutnie złego i najgorszego i odbić swoje piętno na czytającym, by ten, znalazłszy się w sytuacji zrobienia rytuału miłosnego pomyślał - "O nie, to jest złe, podlegać będę karze karmicznej". Właśnie od takich rzeczy biorą się wyrzuty sumienia i brak wiary w powodzenie rytuału i samego siebie. Proszę mnie nie odebrać źle, jestem również przeciwnikiem magii miłosnej (przynajmniej tej, która jest dostępna na internecie). "LUDZKIE UCZUCIA TO RZECZ NIETYKALNA".
Dotychczas "magia miłosna" była i jest postrzegana jako dziedzina/odłam (o ile to można tak nazwać) czarnej magii (według "tępej hołoty" jako biała magia) - osobiście nie uznaje podziału.... Ale nie do tego zmierzam, więc od razu przejdę do "rzeczy".
Ostatnimi czasy poświęciłem magii miłosnej bardzo dużo czasu... Poprzez zagłębianie się zrozumiałem, na czym polega obciążenie karmiczne i tym podobne rzeczy.
Magia miłosna jest uważana dlatego za tak niebezpieczną, gdyż jest to próba złamania czyjejś woli. To tak, jakby uczeń na lekcji chciał sobie dopisać ocenę do dziennika, jeśli się uda super sprawa, a jeśli nauczyciel nas zobaczy lub się zorientuje to już jest nieciekawie - na podobnych zasadach działa magia miłosna.
To całe pierdolenie o przeznaczeniu to bujda - przeznaczenie można zmienić, ale nie poprzez próbę, na chybił trafił (jak się uda to uda)...
Nadal jesteśmy zależni od bogów, wszechświata i musimy się z tym na dzień dzisiejszy pogodzić. Jeśli mag chce, żeby jego ryt miłosny zadziałał, powinien współpracować z siłami wyższymi - przebłagać ich o zmianę przeznaczenia, bo to oni ustalają zasady. Oni mogą zmienić przeznaczenie, nie pociągając za tym żadnej karmy. Zajmując się magią miłosna od dłuższego czasu zrozumiałem, że wszystkie rytuały z jakimi się spotkałem były bezużyteczne, bo nie opierały się na magii miłosnej, a raczej na czymś, co można by nazwać "magią przymusu". A to dlatego, że zawierały coś na wzór przyciągnięcia miłości, a nie jej uzyskania z odwzajemnieniem.
Osobiście stworzyłem parę rytuałów miłosnych, które zadziałają za każdym razem, ale ich nie udostępnię bo nie są na sprzedaż ("Ich nie da się kupić nawet "najdroższą" monetą"). I z reguły wiem, że wszystko co łatwo przychodzi, łatwo odchodzi... A im więcej włożymy wysiłku by coś zdobyć, tym bardziej to potem będziemy doceniać - i dlatego ludzie powinni najpierw zrozumieć sens miłości i nabrać więcej wiary w siebie, bo nie ma rzeczy niemożliwych na tym świecie... Uśmiech
Są to moje własne spostrzeżenia, do których długo dochodziłem... I mam, za przeproszeniem w dupie, czy się to komu spodoba, czy nie.
Ale wiem, że to, do czego doszedłem przez wielki trud jest słuszne...
09-30-2012, 23:38
Znajdź Posty Reply
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Magia milosna- negatywne skutki "przywrozen"
Irbis, mój drogi... Uśmiech Ależ ja nie twierdzę, że "Magia Miłosna" jest zła, mowa jest o rytuałach "uwiązujących wbrew woli i poza świadomością danej osoby". Zwróć uwagę na tytuł wątku - zgodnie z nim, przedstawiłam NEGATYWNE skutki. Bo widzisz, zależy jaka "magia" i do czego jest używana. Dobrze, że się odniosłeś do tego tekstu, bo przynajmniej wiem, że rozumiesz, iż można coś zmienić, ale "za przyzwoleniem Sił Wyższych."

Ps. Tez mam zamiar wpisać tutaj kilka rytuałów Magii Miłosnej, jak tylko znajdę czas. Oczko Pozdrawiam. Uśmiech
10-01-2012, 11:31
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1283 razy w 636 postach
RE: Magia miłosna- negatywne skutki "przywróżeń"
Przeznaczenie, Irbis, istnieje i dusza przed reinkarnacją sama je sobie wybiera, ale też są przy tym i Siły Wyższe, one mają pilnować, by przeznaczenie, które wybrała dusza nie zostało zbytnio zmieniona przez świadomość.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-04-2012, 18:05
Znajdź Posty Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Ok, wierzę ci, Olimpio, zresztą ja już nie wiem, czy to przeznaczenie, co się dzieje ze mną... Nie wiem jak długo jeszcze pociągnę.
P.S. Sorry za odbieganie od tematu.
10-05-2012, 18:37
Znajdź Posty Reply
baal-zebul Offline
nusiek

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
A jakie są konsekwencje? I tak podjąłem już decyzję, ale chcę wiedzieć, co mnie czeka...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-29-2013, 12:53 {2} przez Ames.)
06-29-2013, 11:57
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 767
Reputacja: 63
Podziękowania: 136
Podziękowano 589 razy w 131 postach
Amorte,

Ja ci to rozwinę.

Magia miłosna najczęściej daje to, o co się prosi. To nie zawsze jest tym, czego by się chciało i dojście do uzyskania zgodności wymaga odrobiny praktyki.

Zaś użycie krwi w magii miłosnej może stworzyć bardzo trudne do zerwania linki energetyczne pomiędzy tobą i twoim przywołaniem. Jak po roku będziesz miał dosyć przywołanej osoby, to nagle się może okazać, że bardzo trudno jest pozbyć się linków do niej i np. wyczuwasz jej emocje czy coś.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
06-29-2013, 12:14
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: MalaZlosnica
baal-zebul Offline
nusiek

To nie jest tak, że wcale nie znam konsekwencji, chodzi mi czy nie ma konsekwencji zdrowotnych... dla rzucającego dany urok. Wiem, że to naginanie wolnej woli... PS. Jestem szczęśliwym posiadaczem liczby mistrzowskiej 11. :D

Pisz poprawnie! - Madzik.
06-29-2013, 12:30
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 767
Reputacja: 63
Podziękowania: 136
Podziękowano 589 razy w 131 postach
Amorte,

(06-29-2013, 12:30)baal-zebul napisał(a): To nie jest tak, że wcale nie znam konsekwencji, chodzi mi czy nie ma konsekwencji zdrowotnych... dla rzucającego dany urok. Wiem, że to naginanie wolnej woli... PS. Jestem szczęśliwym posiadaczem liczby mistrzowskiej 11. :D
Hmm, konsekwencji zdrowotnych?
Jak rzucisz bardzo skuteczne zaklęcie miłosne to pamiętaj, żeby się zabezpieczać przed niechcianą ciążą, bo inaczej będziesz mieć pełno konsekwencji zdrowotnych typu nieprzespane noce, stres itd.

Ps.
Jeszcze nie widziałem, żeby urok miłosny zadziałał sam z siebie, niczym klątwa.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
06-29-2013, 12:39
Znajdź Posty Reply
baal-zebul Offline
nusiek

Czyli co masz na myśli, bo nie bardzo czaję o co chodzi ?
07-02-2013, 23:35
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB