Misanthropic luciferian order
Autor Wiadomość
Satanarchrist Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Misanthropic luciferian order
Długa nazwa, która mówi sporo, jednak co do tej kwestii jest jeszcze wiele nieodkrytych rzeczy. Sama polityka grupy jest kierowana pewnie przez ich najświętszą księgę, mianowicie ,,Liber Azerate" czyli Księgę Rozszalałego Chaosu

[Obrazek: 1vxvrgbgnb3h_t.jpg]

Do MLO należał na pewno Jon Nodveidt, frontman szwedzkiej grupy Black Metalowej, przy którym znaleziono ,,Liber Azerate" gdy znaleziono jego ciało w mieszkaniu, popełnił samobójstwo. Polecam zapoznać się z ich ostatnią wydaną płytą, nazywa się ,,Reinkaos"

Ktoś coś wie o innych członkach MLO. Oczko?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-18-2014, 20:23 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
05-18-2014, 18:05
Znajdź Posty Reply
Chaosol Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 17
Reputacja: 2
Podziękowania: 3
Podziękowano 4 razy w 2 postach
RE: Misanthropic luciferian order
Chyba obecnie o członkach TOBL (Temple of Black Light). Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-18-2014, 20:23 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
05-18-2014, 18:12
Znajdź Posty Reply
Satanarchrist Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Tak, zgadza się. Uśmiech Jednak odnosiłem się do pierwszej nazwy ze względu na naszywki, które Jon nosił na kamizelce. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-18-2014, 20:24 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
05-18-2014, 18:23
Znajdź Posty Reply
SorrorNesse Offline
runemaster

Liczba postów: 88
Podziękowania: 1
Podziękowano 5 razy w 3 postach
Co to ma do magii chaosu? Przecież to grupka idiotów i pseudo-magów (swoją drogą przypominają mi oni tych z filmu "Dziewiąte wrota" Polańskiego, co pod koniec z gołymi dupami uciekali ze swojej czarnej mszawicy) którzy ubzdurali sobie, że są prekursorami nowego eonu, który to z kolei ma rozjebać świat... W sumie było już coś na ten temat na forum. W każdym razie do magii chaosu to się ma jak żyd do biedy, raczej pasuje na jakieś zabawy 13-letnich magów w garażu ojca. Nawiązując jeszcze do Nödtveidta - typowy idiota tego gatunku. Ooo jestem tak black metalowy i zuy, że aż popełnię samobójstwo przy świeczkach dla szatana... Jest to naprawdę żałosne nawet z perspektywy tego, że mag nie jest ciotą ze skłonnościami suicydalnymi tylko inteligentną, silną osobą znającą swoją wartość.
O magii chaosu pokrótce tu: http://witchcraft.org.pl/Thread-Principia-Chaotica
Oh... haven't you learned anything... you must laugh!

http://paratheo-anametamystikhoodoferis.tumblr.com

[Obrazek: tumblr_mcqkf00Gyo1qbsjqno2_250.gif]
05-18-2014, 21:34
Znajdź Posty Reply
Chaosol Offline
Wtajemniczony

Nikt nie pisał, że uprawiają magię chaosu Uśmiech. Rdzeniem jest antykosmiczny gnostycyzm, który przedstawia antymoniczny stosunek do świata Uśmiech.
SorrorNesse, nie wydaje mi się, że to osoby słabe Uśmiech. Liber Azerate jest typowym zlepkiem dla profanów, głębsze nauki są w odpowiednich miejscach udostępniane. Twoja wypowiedź to klasyczny powód dlaczego nie lubię magów chaosu ( bo nim jesteś jak sądzę, po Twoich postach) Uśmiech. Pewne rzeczy wymagają odpowiedniej symboliki, która gwałci zachodnią mentalność Uśmiech. Myślę, że magia tej grupy o wiele przekracza zabawy np. Eryzjan oraz chaotów Uśmiech.
05-18-2014, 22:24
Znajdź Posty Reply
SorrorNesse Offline
runemaster

(05-18-2014, 22:24)Chaosol napisał(a): Nikt nie pisał, że uprawiają magię chaosu Uśmiech

Popatrz na dział.

Nie wiem czy tylko dla mnie, ale osoba popełniająca samobójstwo w celach hmm... rytualnych? jest dla mnie zaprzeczeniem wszelakiej siły i wartości w ogóle.
Czytając Liber Azerate ciężko było mi wstać z podłogi więc.. no. Język W ogóle te wstawki z Hitlerem, pierdolenie o samym pentagramie nijak mające się do źródłami historycznych, super-straszne pieczęcie super-strasznych demonów które jedzą niegrzeczne dzieci, sformułowanie "magik"... Także ten, powodzenia w tworzeniu mhrocznych eonów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-18-2014, 22:50 {2} przez SorrorNesse.)
05-18-2014, 22:50
Znajdź Posty Reply
Chaosol Offline
Wtajemniczony

Błędny, głownie przez media rozpropagowany wizerunek tej śmierci Uśmiech. Równie dobrze, można pomyśleć: magia? jakieś dziwne typu mówiące, że jest dusza, że można zmieniać rzeczywistość, co za brednie.
Uśmiech Pamiętaj, że różne działania nie są zawsze celem same w sobie, a raczej narzędziem do powodowania pewnych rzeczy Uśmiech.
05-18-2014, 22:54
Znajdź Posty Reply
SorrorNesse Offline
runemaster

Taa, a po śmierci będzie chodził na lody z szatanem radośnie wykrzykując hail azerate...

05-18-2014, 22:56
Znajdź Posty Reply
Chaosol Offline
Wtajemniczony

Pewnie Uśmiech.