Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAK SZYBKO ZOSTAĆ POTĘŻNYM MAGIEM - kilka oczywistych rzeczy dla niedomyślnych
Autor Wiadomość
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 556
Reputacja: 37
Podziękowania: 14
Podziękowano 296 razy w 96 postach
JAK SZYBKO ZOSTAĆ POTĘŻNYM MAGIEM - kilka oczywistych rzeczy dla niedomyślnych
Piszę ten wątek dla wszystkich:
- chcących zostać "POTĘŻNYM MAGIEM";
- którym to forum było pierwszą stycznością z magią;
- którzy chcą stawiać pierwsze kroki na magicznej ścieżce;
- którzy naprawdę chcą coś osiągnąć w praktyce;
- którzy mogli doznać uszczerbku na psychice przez wpojenie niewłaściwych wzorców przez jakieś niedorozwinięte osoby
- i wszystkich innych, którzy potrzebują te oczywiste rady usłyszeć od takiego dupka jak ja.

Zanim rozpocznę, chciałbym tylko wspomnieć, że prawdziwa magia nie wygląda jak w filmach. Magowie nie latają na dywanach ani nie strzelają błyskawicami z różdżek. Nie wyciągają też królików z rękawa i nie chodzą po wodzie. Magia to wiedza tajemna o wykorzystywaniu niewidzialnych praw Wszechświata, niedostępnych oczom naukowców. Jeśli ten krótki komunikat zawiódł cię, co do zawartości tego wątku, to możesz go już opuścić. Wcale nie jest mi przykro.

Czytaj dalej...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2014, 16:17 {2} przez Oth.)
26-05-2014, 18:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Kangur , IceQ , tupajda , Reny , pati_czek , Magician7 , WspolczesnySzaman , Gywher , Szczęściarz , Damian_Blaszak , Czarnulka , akwadrat , Bvizard , Baba Yaga , Podag , ricebunny
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 204
Podziękowania: 0
Podziękowano 7 razy w 4 postach
RE: JAK SZYBKO ZOSTAĆ POTĘŻNYM MAGIEM - kilka oczywistych rzeczy dla niedomyślnych
I tak to powinno wyglądać, wisieć w tle forum i powinniśmy stworzyć oddzielny dział na ten wątek. Wreszcie ktoś odważył się powiedzieć czym to wszystko jest na prawdę. Dziękuje Oth, wreszcie przestaną do mnie pisać fani Harryego Pottera. Z tymi wadami w innych ludziach się nie zgodzę, bo wielu jest nieinteligentnych ludzi na forum, w których własnych wad za nic się nie dopatrzę. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2014, 18:28 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
26-05-2014, 18:17
Znajdź Posty Reply
Etana Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 43
Reputacja: 2
Podziękowano 2 razy w 1 postach
RE: JAK SZYBKO ZOSTAĆ POTĘŻNYM MAGIEM - kilka oczywistych rzeczy dla niedomyślnych
Jako iż jestem słabo domyślna, a w dodatku początkująca, to trzeba mi było właśnie takiego wątku. Czuję się dostatecznie kopnięta w dupę, by wziąć się za robotę, a nie wisieć w chmurach. Świetne spojrzenie na temat z każdej strony. Dziękuję.
26-05-2014, 18:35
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Dobra robota Oth. Tak sobie myślę, że ten tekst może zostać w tym wątku, a nawet powinien. Ale ...uważam, że link do niego powinien się znaleźć w miejscu, gdzie wchodzą ludzie, zanim zarejestrują się na forum.
26-05-2014, 20:13
Reply
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 97
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 26 razy w 13 postach
Myślę, że link do tego tekstu powinien wisieć zaraz pod nazwą forum, napisany dużymi pogrubionymi literami, tak żeby każdy "Harry Potter Gandalfson" to widział i nie mógł się powstrzymać przed kliknięciem w link.
26-05-2014, 22:20
Znajdź Posty Reply
IceQ Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 21
Reputacja: 3
Podziękowania: 6
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Świetnie opisane. Każdy powinien to wiedzieć. Jak zawsze równowaga musi być.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2014, 19:24 {2} przez Tetram.)
28-08-2014, 17:40
Znajdź Posty Reply
Adejavantie Offline
Shi

Liczba postów: 90
Reputacja: 4
Podziękowano 2 razy w 1 postach
(26-05-2014, 18:17)HeyMacarena napisał(a): I tak to powinno wyglądać, wisieć w tle forum i powinniśmy stworzyć oddzielny dział na ten wątek. Wreszcie ktoś odważył się powiedzieć czym to wszystko jest na prawdę. Dziękuje Oth, wreszcie przestaną do mnie pisać ``fani Harryego Pottera. Z tymi wadami w innych ludziach się nie zgodzę, bo wielu jest nieinteligentnych ludzi na forum, w których własnych wad za nic się nie dopatrzę. :D

"Śmiechłem" tak jak mówią (odnośnie 'Harrego' oczywiście) , aczkolwiek zgadzam się z Tym w 100 procentach.
Nie ma żadnych fajerwerków, żadnych eksplozji, czy czegokolwiek, czym uraczyłoby się oko Inicjaty jak to mówi A.N.T

~A.S.N.

"Jeżeli nie przyznasz się do swojej słabości
nigdy nie będziesz prawdziwie Silny."
"Widzę Piękno tam, gdzie inni odwracają wzrok."
"Ślepym jest ten, który nie chce Widzieć."
29-08-2014, 00:36
Znajdź Posty Reply
varaha Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 93
Reputacja: 2
Podziękowania: 1
Podziękowano 10 razy w 5 postach
Hehehe... Podoba mi się to co zostało w tym wątku napisane. Samorealizacja to ciężka praca 24h/na dobę, nie bujanie w świecie fantazji... Dobra robota Oth - szacun!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014, 13:56 {2} przez Tetram.)
01-09-2014, 07:32
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Cóż, To zależy od systemu magicznego, z racji że magia chaosu jest najsilniejszą sztuką magiczną powiem jak tam zostać silnym magiem.
Więc, Tam trzeba jedynie uwierzyć, to wiara daje moc, na początku używa się rytów i sigili a nawet godform, lecz to tylko ćwiczenia mające nam pomóc uelastycznić wiarę i wolę. Końcowo wystarczy wyobrazić sobie sytuację by się spełniła, a wtedy wszystko zacznie się pod nami ulegać i pod naszą siłą umysłu.
Ja jestem teraz pośrednio między nimi gdyż potrafię tworzyć to w umyślę ale nie zawszę się to sprawdza... po prostu się nie przykładam XD (tylko winni się tłumaczą). Życzę każdemu udanej praktyki...
26-12-2014, 14:01
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Magia Chaosu najsilniejszą magią? Bzdura.

Wszystko zależy od maga, jego umiejętności i kreatywności.

Ciekawe że większość magów Chaosu, których spotkałam też tak myśleli, to bardzo aroganckie i błędne pojęcie sprawiło, ich wielkie zdziwienie kiedy zostali rozłożeni "magią drzewek".

Magia Chaosu jest jednym z najnowszych systemów, nie ma w sobie mądrości przodków czy aury starożytności i mistycyzmu - jednak potrafi być potężna w rękach odpowiedniego maga, tak samo jak każda "inna" magia.

Podsumuwując: taką masz magię jaki sam jesteś, siła wychodzi od maga.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-12-2014, 14:43
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Finneus , Absinth , xao , Magician7 , tupajda , Raven , Void , Nightmare

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB