Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy OOBE jest niebezpieczny?
Autor Wiadomość
Gość Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czy OOBE jest niebezpieczny?
1) Czy ta linia którą łączy się z ciałem może się przerwać?
2) Co się stanie jeśli ta linia się przerwie?
3) Jak może się przerwać? Jakiś demon może ją przerwać czy coś?
4) Jeśli linia zostanie przerwana to moja dusza może ,,opętać' inne ciało którego dusza lata sobie po astralu? 
5) Czy astral to prawda czy tylko wymyślone bzdury? Huh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2014, 21:06 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
02-06-2014, 21:01
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Liczba postów: 204
Podziękowano 7 razy w 4 postach
RE: Czy OOBE jest niebezpieczny?
1. Dzielimy się na kilka ciał jak ciało fizyczne, astralne, mentalne, itd. Nie łączą się one żadną linią ponieważ są jedną całością, przerwanie połączenia między nimi jest trudniejsze niż Ci się wydaje,
2. Nie ma żadnej linii, a to połączenie nie ma prawa się przerwać. Ewentualnie osłabi się.
3. Nie wiem. Teoretyzować mógłbym, ale nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem/obserwowałem.
4. Tak, ale jeżeli jesteś zajebiście potężnym stworzeniem, które robi to świadomie. Jest to trudne więc wątpię.
5. Tak astral jest wymyślony, magia nie istnieje, a cały świat jest czarno-biały. Dziękuję za uwagę.

Tak jak pisał xao są szczególne przypadki, w których ciała rozdzielają się, np. śmierć, ale ty pytałeś wyłącznie o ooobe.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2014, 21:17 {2} przez HeyMacarena.)
02-06-2014, 21:11
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
1) Nie. Dzieje się to tylko w momencie śmierci.
2)Oznacza to, że już nie żyjesz.
3)Przyjmuje się, że srebrny sznur/nić jest nietykalna na działania większości bytów.
4)Były już takie pomysły, ale to tylko teoria jak na razie.
5)Same bzdury, a my piszemy marne fantasy z braku ciekawych zajęć!

I mała rada... Strach i obawy przed danym wydarzeniem mogą przyciągnąć do Ciebie negatywne byty w astralu, dlatego nie bój się. Nawet jeśli coś do siebie przyciągniesz to będzie to robactwo w rodzaju larw astralnych, nic innego się tobą na tym etapie nie zainteresuje.
02-06-2014, 21:13
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Xao wiesz jak Nasi przyjaciele z Vampyrii skończyli po tych pomysłach patrz punkt czwarty? Jak dla mnie to nie było tylko teoretyzowanie.
02-06-2014, 21:15
Znajdź Posty Reply
~DarkKnight
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
1. Tak może się przerwać, ale dopiero jak Twoje ciało umrze.

2. Dowiesz się po śmierci. Język

3. Tylko poprzez śmierć.

4. Że what?! Co to jest za bzdura? Jakim niby cudem?

5. Astral istnieje naprawdę. Jeśli w to wątpisz to się tam za życia ciała nie dostaniesz.
02-06-2014, 21:16
Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
(02-06-2014, 21:15)HeyMacarena napisał(a): Xao wiesz jak Nasi przyjaciele z Vampyrii skończyli po tych pomysłach patrz punkt czwarty? Jak dla mnie to nie było tylko teoretyzowanie.
Nie, nie wiem. Napisz coś więcej.
02-06-2014, 21:22
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Zakon Vamphyrii (takie dorosłe dzieci bawiące się w chaotów), próbowały zamienić teorię zamiany ciał w praktykę. No i było tak weszli do astrala i próbowali wchodzić w inne ciało. Nie dość, że nie mogli to idioci próbowali siłowo to zrobić. Te duże dzieci zamiast pomóc kumplom zaczęli srać się i bać, że dostali po tym czymś schiz (ci którzy próbowali) i zakon czy też lepiej "zakon" rozpadł się. Jednym słowem cokolwiek z gówna powstało dalej będzie gównem nie ważne jak to wypolerujesz.

Zanim zaczniecie mnie obrażać. Do podobnych zakonów chodzę z ciekawości, bo nie dość, że człekowi humor poprawią "wielcy magowie" to jeszcze poprawiam sobie samoocenę.
02-06-2014, 21:41
Znajdź Posty Reply
Ragoein Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Istnieje taki jeden byt, który jest okropnie niebezpieczny... Gdy go spotkasz, musisz natychmiastowo wracać do ciała. Jest on nagrany na tym oto filmiku.
[youtube]aVPj0phGjyU[/youtube]
02-06-2014, 21:55
Znajdź Posty Reply
Gość Offline
Użytkownik

Liczba postów: 10
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ej no jeśli kogoś uraziłam punktem 5 to przepraszam, ale dala mnie jest to nie pojęte i tak zarąbiste, że zabrakło mi powietrza z wrażenia, że na tym świecie można robić takie zajefajne rzeczy! :D
03-06-2014, 16:18
Znajdź Posty Reply
HeyMacarena Offline
Widzę Głosy

Nie, Nas ciężko urazić. Wraz z rozwojem duchowym, na który weszłaś zrozumiesz, że dopóki ludzie nie przeszkadzają Ci jakoś specjalnie nie należy zwracać na nich uwagi.

Hyh w ten sposób chcieliśmy wygonić kolejnego niedowiarka, ale się nie dałaś. :D Życzę Ci powodzenia i przestań pytać zacznij ćwiczyć. Czy jest dla Ciebie niepojęta fizyka? Zapewne coś tam wiesz więc zapoznaj się z pojęciem pola Higgsa i bozonu Higgsa wtedy zrozumiesz, że nauka ciągle dochodzi do punktu gdzie ta energia, którą my magowie wykorzystujemy od początku istnienia jest realna, a nawet na niej opiera się model współczesnej fizyki.
03-06-2014, 17:52
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB