Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorzka prawda o OOBE?-pytania
Autor Wiadomość
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 790
Reputacja: 63
Podziękowania: 137
Podziękowano 605 razy w 142 postach
RE: Gorzka prawda o OOBE?-pytania
Amorte,

Monroe był w ogóle podejrzany politycznie.
W trakcie swoich doświadczeń w OOBE i później z projekcją astralną (Locale 2) strasznie popłynął i widać, że naprawdę siadło mu to na psychikę.

Fajnie byłoby móc stworzyć grupy astralnych podróżników i pozwiedzać nieco te odmienne plany astralne wymieniając się notatkami w celu wzajemnej weryfikacji. Inaczej, jak ktoś nie ma mocnej psychiki i nie jest przygotowany na całkowicie surrealistyczne doznania z pogranicza horrorów Lovecrafta.

Na pewno warto jest się tym zainteresować i ćwiczyć, ale po prostu trzeba się spodziewać niespodziewanego.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
21-06-2014, 00:41
Znajdź Posty Reply
Raven Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 231
Reputacja: 8
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 7 postach
(09-06-2014, 18:06)Gość napisał(a): "Przez treningi OOBE zacząłem się inaczej zachowywać i odczuwać np. podczas zasypiania czułem jakby ktoś siedział koło mnie, wyczuwałem także jego dotyk. Parę razy zdarzyło mi się, że podczas zasypiania słyszałem, jak ktoś do mnie mówi bezpłciowym głosem. Czuję, że zacząłem się zmieniać, nie wiem co się ze mną dzieje, czuję jakieś zło, które chce mnie zagarnąć."

Nie trzeba praktykować OOBE by mieć takie "problemy".
I w drugą stronę.
Można wchodzić setki razy i nigdy ich nie mieć.
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
02-09-2014, 17:39
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Hm... wracajac do pierwszej wypowiedzi Goscia, powiem tak- nalezy tu rozroznic "seanse spirytystyczne", ktore moim zdaniem moga byc faktycznie niebezpieczne (do konca nie ma pewnosci "co" sie przywoluje i kogo zaprasza oraz "kto" sie pojawi), od innych praktyk typu OOBE. Z drugiej strony patrzac- skoro ktos sie czyms nadmiernie interesuje, to musi wiedziec, ze ponosi jakies ryzyko. Istoty (byty) nie sa glupie, bardzo dobrze wyczuwaja z kim moga wejsc w kontakt i zrealizowac za posrednictwem kogos swoj plan. Oni tez maja swoje cele. Trzeba miec swiadomosc, ze nie jestesmy jedynymi rozumnymi (przebieglymi) istotami we Wszechswiecie. Ktos tu na forum mial w sygnaturze trafny cytat, jakos tak to bylo- "Im czesciej spogladasz w ciemnosc, tym bardziej ona interesuje sie toba." Jesli na czyms skupiamy swoja uwage i energie, to my sami rowniez zostaniemy zauwazeni. Czlowiek jest bardzo skomplikowana psychicznie istota, nie ma dwoch jednakowych osob. To, nad czym jedna osoba moze przejsc obojetnie, u innej moze poczynic szkody psychiczne. Jesli ktos jest nadwrazliwy i wie, ze czemus nie podola, to niech w to nie wchodzi. Mierzyc sily na zamiary.
02-09-2014, 18:53
Reply
~MojzesHop
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Jak się boisz to nie wychodź proste i logiczne jak dla niektórych Język
02-09-2014, 19:33
Reply
Aqeen Offline
Aqua Warrior

Liczba postów: 85
Reputacja: 0
Podziękowania: 12
Podziękowano 2 razy w 2 postach
.....
Rozkazuje Ci, życz sobie wszystkiego dobrego. ...
30-06-2019, 00:52
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB