Czym jest dokładnie "Dark Wicca"?
Autor Wiadomość
grzesiu2710
Chaota

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Czym jest dokładnie "Dark Wicca"?
Ostatnio coś o tym czytałem. ale nie za wiele zrozumiałem , ale wynikało z tego. że zaklęcia powinno zastąpić się klątwami. a prawo trójpowrotu wraca w inny sposób, czyli że jeśli rzucimy klątwę na obiekt A, to zła energie będzie w niego uderzać z potrójną siłą. Osobiście jestem wiccanem eklektycznym, czyli bez inicjacji i raczej jest to jedynie czyste zainteresowanie wicca (wiem że wtedy nie mogę się tak nazywać). Trochę mnie to zaciekawiło , a co wy o tym sądzicie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-18-2014, 15:05 {2} przez grzesiu2710.)
06-11-2014, 11:18
~Centurion
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: czym jest dokładnie "Dark Wicca"?
Sądzie, że powinieneś przestać czytać i internet źle na Ciebie działa. Wiesz Ty w ogóle czym jest klątwa? Na każde działanie jest reakcja i to jest jedyne prawo, jeśli zrobisz coś nie jak trzeba zaburzenie energetyczne, które wyślesz wróci, lub też wróci tak czy inaczej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014, 19:57 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
06-11-2014, 11:55
HeyMacarena
Widzę Głosy

Liczba postów: 206
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Po pierwsze kto Ci dał dostęp do internetu? Wyznajesz Wicca uczestniczysz w ich "zlotach", przeszedłeś inicjację? Czy może masz się za kogoś takiego, a na prawdę nie widziałeś wiccanki na oczy? Prawo trójpowrotu(brednie, ale bez obrazy) mówi o tym, że każde nasze negatywne i świadome działanie wróci do Nas z trzykrotnie spotęgowaną siłą.

I tak btw. czy nauczycie się ludzie, że BEZ INICJACJI TAKI Z CB WICCAN JAK ZE MNIE.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014, 19:57 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
06-11-2014, 14:21
greg1982fr
Wtajemniczony

Liczba postów: 56
Reputacja: 1
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Oj jedziecie po koledze, jedziecie.
Grzesiu, w jakim sensie jesteś wiccaninem? Coś więcej? Gdzie się spotykasz z innymi wiccaninami?
Może kwestia nazewnictwa, wiele osób szczególnie startujących w ezo myli pojęcia.
tak, celowo zaczynam zdania z malej litery
tak, celowo nie uzywam polskich fontow
a czasami o przecinkach rowniez zapomne
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014, 19:56 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
06-11-2014, 17:29
Saruman
D.R.U.P.

Liczba postów: 94
Reputacja: 4
Podziękowania: 22
Podziękowano 27 razy w 13 postach
A może poczekamy na odpowiedź co do tego czy jest wiccannem zamiast po nim jeździć. Tylko spytał. Nikogo nie wolno karać za brak wiedzy. Podejrzewam że jest młody, a za tym idzie to, że nie koryguje poznanej wiedzy, a chłonie jak gąbka. Nie każdy od razu jest wielce oczytany etc. Co do pytania: jeśli już to może ktoś stwierdził, że mu podział na Białą i Czarną magię nie starcza (przypominam, że to podział umowny i dotyczy tylko technik, a magia jest jedna) i wymyślił, że będzie wicca i dark wicca.
Równość, Prawość, Doskonałość.

"Urazy do was nie żywię. Ale na pal was ponabijam"- Jeremi Wiśniowiecki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2014, 01:11 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
06-18-2014, 00:20
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Cytat:
Prawo trójpowrotu (brednie, ale bez obrazy) mówi o tym, że każde nasze negatywne i świadome działanie wróci do Nas z trzykrotnie spotęgowaną siłą.

Eklektycy tak twierdzą powtarzając to co pisał np. Buckland (o jego szkoleniu i jakości tegoż napisano już niejedno), ale pierwotnie podejście do Prawa Trójpowrotu było nieco inne. Pomijam już fakt, że wielu wiccan uważa to za wymysł Gardnera, który nie działa.

No właśnie....ta zasada trójpowrotu,to ciekawe "ustrojstwo". Sam w to nie wieRZĘ, (wieża to budynek obronny) no cóż, bo nigdy mi się nie przydarzyło...
Macie jakieś dowody na tą "teoryjkę"?

Rób odstępy po znakach interpunkcyjnych kolego. Spacja nie gryzie. - Dark Sorcerer of Will
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2014, 10:01 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
06-18-2014, 09:51
grzesiu2710
Chaota

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(06-11-2014, 11:55)Centurion napisał(a): Sądzie, że powinieneś przestać czytać i internet źle na Ciebie działa. Wiesz Ty w ogóle czym jest klątwa? Na każde działanie jest reakcja i to jest jedyne prawo, jeśli zrobisz coś nie jak trzeba zaburzenie energetyczne, które wyślesz wróci, lub też wróci tak czy inaczej.
Wiem, że wszystko co zrobię, to do mnie wróci, to uniwersalna zasada magii.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-23-2014, 15:03 {2} przez Dark Sorcerer of Will.)
06-23-2014, 14:34
~kama
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Cytat:Wiem, że wszystko co zrobię, to do mnie wróci, to uniwersalna zasada magii.

Nie dotyczy jedynie magii. To prawo funkcjonuje i działa w każdej dziedzinie życia. Podobnie jak "jak na górze tak i na dole "
06-24-2014, 04:16

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB