Pogoda a Rytuały
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1315 razy w 650 postach
Pogoda a Rytuały
Bu­rze z pio­ru­na­mi – at­mos­fe­ra wy­pełnio­na jest wte­dy do­dat­ko­wą, sil­ną ener­gią wyła­do­wań. Może­my ją wy­ko­rzy­stać do wzmoc­nie­nia za­klęć ochron­nych.

Sil­ne ule­wy - po­mo­gą w za­klęciach oczysz­cza­jących, miło­snych, po­ma­ga­jących w po­zby­ciu się po­czu­cia wi­ny i ne­ga­tyw­nych emo­cji.

Wi­chu­ry
– wte­dy może­my po­zbyć się nało­gów, za­pla­no­wać szczęśli­wą po­dróż, a także po­myśl­ne zda­nie eg­za­mi­nów.

Zaćmie­nia Słońca i Księży­ca – po­dwój­na ener­gia tych ciał nie­bie­skich po­może od­go­nić zło i po­ko­nać cho­ro­by. Jed­nak w tym cza­sie nie od­pra­wiaj­my żad­nych in­nych ry­tu­ałów!
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-10-2012, 10:58
Znajdź Posty Reply
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 15
Podziękowano 294 razy w 94 postach
RE: Pogoda a Rytuały
Kedrigern, to samo jest z księżycem w fazach ubywającej (straty) i przybywającej (zyski). Jednakże, każdemu człowiekowi lepiej się czaruje w innych warunkach. Pracą naukową maga jest m. in. poznać swoje warunki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2016, 20:52 {2} przez Oth.)
11-11-2012, 16:25
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB