Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen
Autor Wiadomość
Remesh Offline
Demon

Liczba postów: 15
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Sen
Śniło mi się, że spałam w moim pokoju (wszystko wyglądało tak samo, nawet leżałam w takiej samej pozycji, jak zasypiałam i się budziłam) i nagle coś mnie obudziło w tym śnie... Nie wiem co to było, ale jak się przebudziłam (oczywiście to był sen, że się obudziłam, bo jakby śniło mi się, że spałam i to coś mnie obudziło), to zobaczyłam na ścianie, tuż przy moim łóżku, kilka zakrwawionych chrześcijańskich krzyży, na największym był Jezus. Ja nie jestem wierząca, jestem ateistką... I nie wiem czemu nagle w tym śnie czułam, że przy mnie jest coś złego, że stoi nade mną, coś szeptało... Zaczęłam się modlić w panice, a potem się otrząsnęłam z tego snu i obudziłam się, już na jawie, normalnie.
Czy ten sen mógł coś znaczyć?
Przepraszam za ciut nieogarniętą wypowiedź, ale nie umiem tego poskładać w całość, żeby brzmiało dobrze.
Nigdy nie zaszliśmy za daleko
To pozwala mi myśleć całymi nocami;
Jasne światła, które teraz już mnie nie unicestwią i nie powiedzą mi jak to zrobić
Tylko ty i ja; twoje oczy pozostają bezgwiezdne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2014, 18:22 {2} przez Etana.)
23-07-2014, 18:16
Znajdź Posty Reply
Remesh Offline
Demon

RE: Sen
(23-07-2014, 18:46)Finneus napisał(a): Podświadomie boisz się tego co robisz, gdzieś w głębi wierzysz jeszcze w chrześcijańskie zabobony jakie ci wkodowano. To nic ważnego, ni groźnego, mechanizm podświadomości i tyle. Miewałem czasem podobne sny wcześniej, aż zrozumiałem skąd się biorą i wtedy znikły. Uśmiech
Dziękuję za pomoc. Uśmiech
Jasne światła, które teraz już mnie nie unicestwią i nie powiedzą mi jak to zrobić
23-07-2014, 20:52
Znajdź Posty Reply
Remesh Offline
Demon

(23-07-2014, 21:00)Finneus napisał(a): DZYŃ! Zapraszam do kasy! :D
Reputacji, jak mniemam? XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014, 17:16 {2} przez Etana.)
24-07-2014, 16:56
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Remesh, to jest bardzo zły sen. Krzyż i krew to niedobry znak. Może to zapowiadać nagłą śmierć w rodzinie, ciężką chorobę, zmartwienia i problemy. Te krzyże mogą być również zapowiedzią trudnych czasów w dziejach ludzkości, zbliżających się krwawych przewrotów (rewolucji).

Tłumaczenie dosłowne z "Wielkiej Księgi Snów" - "Jeśli widzisz krew w miejscu akcji snu to przestroga, byś się nie wdawał w niebezpieczne zajęcie, które planujesz, a może już w nim tkwisz. Sen ostrzega również przed jakimś wypadkiem, który może mieć bardzo złe skutki. Planuj swoje działania bardzo ostrożnie i rozważnie, bądź odpowiedzialny i kieruj się logiką, ponieważ nie tylko Twoje życie jest zagrożone, ale również życie innych osób, które są z Tobą związane." Pamiętasz może ile było tych krzyży?

Aha, jesteś Ateistką. Może być tak, że świat duchowy dał Ci wyraźny znak, że nie wszystko jest takie czarno- białe i oczywiste, że "coś" poza jeszcze istnieje. Ale skoro się potrafisz modlić, to chyba nie do końca ateizm (nieważne). W każdym razie sen z głębokim symbolicznym przekazem, ja bym tego nie lekceważyła. Po prostu uważaj na siebie. Być może jesteś w momencie ważnych duchowych przemian, ale lepiej zachować ostrożność po takim śnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014, 18:53 {2} przez Etana.)
24-07-2014, 17:33
Reply
Remesh Offline
Demon

(24-07-2014, 17:33)Ismena napisał(a): Remesh, to jest bardzo zły sen. Krzyż i krew to niedobry znak. Może to zapowiadać nagłą śmierć w rodzinie, ciężką chorobę, zmartwienia i problemy. Te krzyże mogą być również zapowiedzią trudnych czasów w dziejach ludzkości, zbliżających się krwawych przewrotów (rewolucji).

Tłumaczenie dosłowne z "Wielkiej Księgi Snów" - "Jeśli widzisz krew w miejscu akcji snu to przestroga, byś się nie wdawał w niebezpieczne zajęcie, które planujesz, a może już w nim tkwisz. Sen ostrzega również przed jakimś wypadkiem, który może mieć bardzo złe skutki. Planuj swoje działania bardzo ostrożnie i rozważnie, bądź odpowiedzialny i kieruj się logiką, ponieważ nie tylko Twoje życie jest zagrożone, ale również życie innych osób, które są z Tobą związane." Pamiętasz może ile było tych krzyży?

Aha, jesteś Ateistką. Może być tak, że świat duchowy dał Ci wyraźny znak, że nie wszystko jest takie czarno- białe i oczywiste, że "coś" poza jeszcze istnieje. Ale skoro się potrafisz modlić, to chyba nie do końca ateizm (nieważne). W każdym razie sen z głębokim symbolicznym przekazem, ja bym tego nie lekceważyła. Po prostu uważaj na siebie. Być może jesteś w momencie ważnych duchowych przemian, ale lepiej zachować ostrożność po takim śnie.
Krzyży było chyba 4/5, prócz tego z Jezusem, reszta była inna, były jakieś poodwracane, chyba...
Wychowano mnie w chrześcijańskim domu i uczono mnie jak się modlić... tylko to nie był paciorek, rozpaczliwie błagałam, żeby TO odeszło.
Bardzo dziękuję za pomoc.

A przy okazji modlitwy nie uczono, że takie nazwy jak np. Jezus, pisze się z dużej litery? // Zui

No widzisz, machnęłam się... Tak bardzo nie nauczono mnie kultury. ~Remesh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014, 20:28 {2} przez Tetram.)
24-07-2014, 19:57
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
Piszesz, że krzyży było 4/5.
Liczby 4 i 5 na Kabalistycznym Drzewie Życia są przyporządkowane sefirom Chesed i Geburah, one zaś razem odpowiedzialne są za świadomość zmian (i różnic). Odwrócone krzyże (i ich liczba) mogą świadczyć o tym, że nie jesteś do końca świadoma zmian zachodzących w Tobie. Dobrze jest na chwile stanąć i rozejrzeć się dookoła siebie jak i zajrzeć w głąb, może się okazać, że zaszły jakieś zmiany w tobie, których faktycznie nie jesteś świadoma (jeżeli odprawiasz regularnie rytuały typu środkowy filar, to jest to niemal pewne).

Są to tylko moje spekulacje, więc nie muszą one być w 100% trafne. Przekaz snu możesz odgadnąć tylko Ty. Przeanalizuj dokładnie każdy szczegół, który pamiętasz, rozpisz to co było w tym śnie i zapisz skojarzenia z każdym z tych symboli, może wpadniesz na jakieś genialne rozwiązanie lub przekaz.

Pozdrawiam Uśmiech
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014, 21:04 {2} przez Tetram.)
24-07-2014, 20:43
Znajdź Posty Reply
Remesh Offline
Demon

(24-07-2014, 19:57)Remesh napisał(a):
(24-07-2014, 17:33)Ismena napisał(a): Remesh, to jest bardzo zły sen. Krzyż i krew to niedobry znak. Może to zapowiadać nagłą śmierć w rodzinie, ciężką chorobę, zmartwienia i problemy. Te krzyże mogą być również zapowiedzią trudnych czasów w dziejach ludzkości, zbliżających się krwawych przewrotów (rewolucji).

Krzyży było chyba 4/5, prócz tego z Jezusem, reszta była inna, były jakieś poodwracane, chyba...
Wychowano mnie w chrześcijańskim domu i uczono mnie jak się modlić... tylko to nie był paciorek, rozpaczliwie błagałam, żeby TO odeszło.
Bardzo dziękuję za pomoc.

A przy okazji modlitwy nie uczono, że takie nazwy jak np. Jezus, pisze się z dużej litery? // Zui

No widzisz, machnęłam się... Tak bardzo nie nauczono mnie kultury. ~Remesh

(24-07-2014, 20:43)Absinth napisał(a): Piszesz że krzyży było 4/5.
Liczby 4 i 5 na Kabalistycznym drzewie życia są przyporządkowane sefirom Chesed i Geburah, one zaś razem odpowiedzialne są za świadomość zmian(i różnic). Odwrócone krzyże(i ich liczba) mogą świadczyć o tym, że nie jesteś do końca świadoma zmian zachodzących w Tobie. Dobrze jest na chwile stanąć i rozejrzeć się dookoła siebie jak i zajrzeć w głąb, może się okazać, że zaszły jakieś zmiany w tobie, których faktycznie nie jesteś świadoma (jeżeli odprawiasz regularnie rytuały typu środkowy filar to jest to niemal pewne).

Są to tylko moje spekulacje, więc nie muszą one być w 100% trafne. Przekaz snu możesz odgadnąć tylko Ty. Przeanalizuj dokładnie każdy szczegół, który pamiętasz, rozpisz to co było w tym śnie i zapisz skojarzenia z każdym z tych symboli, może wpadniesz na jakieś genialne rozwiązanie lub przekaz.

Pozdrawiam Uśmiech
Dziękuję za pomoc. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014, 21:03 {2} przez Tetram.)
24-07-2014, 21:01
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
(23-07-2014, 21:00)Finneus napisał(a): DZYŃ! Zapraszam do kasy! :D

Mam nadzieję, że Finneus się nie obrazi za kopię. Oczko
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2014, 22:13 {2} przez Tetram.)
24-07-2014, 22:10
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB