Ocena wątku:
  • 2 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EKSPERYMENT dotyczący przewodzenia energii przez tworzywa (czyli szczelność skrzynek)
Autor Wiadomość
jerwal Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 47
Reputacja: 5
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 2 postach
EKSPERYMENT dotyczący przewodzenia energii przez tworzywa (czyli szczelność skrzynek)
Witam,
W związku z tematami:

http://witchcraft.org.pl/Thread-Proste-d...anie-magii
http://witchcraft.org.pl/Thread-O%C5%82o...6#pid61836

Wspólnie z Absinth'em postanowiliśmy zaproponować taki skromny eksperyment dotyczący tego, co lepiej przewodzi energię, a co ją blokuję, mówię o szkatułkach i wszystkich pojemnikach pozbawionych znaków i amuletów.
Schemat jest prosty, podzielimy się materiałami, zrobimy szczelne fizycznie skrzynki (sugeruję trzy, tak jak z wodą) i poddamy je naturalnemu działaniu energii. Moja propozycja to test na: drewno, papier (karton może przynieść inny efekt niż drewno), glina (o ile ktoś ma możliwości), ołów, aluminium (to łatwe, folia aluminiowa), no i torebki, woreczki, itp.
Pozostaje temat energii, może to być umieszczenie swoich skrzynek przy wodospadzie (czas skonsultujemy), na rozstaju dróg, może dla nekromantów pod cmentarnym płotem. Co do zawartości sugeruję jakieś buteleczki z wodą, będzie łatwo sprawdzić. Czekamy na komentarz. Uśmiech

Jerwal i Absinth
Pozdrawiamy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2014, 01:57 {2} przez jerwal.)
07-25-2014, 01:01
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
RE: EKSPERYMENT dotyczący przewodzenia energii przez tworzywa (czyli szczelność skrzynek)
Biorę worek wykonany ze skóry. Zacznę mniej więcej 4-5 sierpnia, jak wrócę do domu.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2014, 09:57 {2} przez Etana.)
07-25-2014, 01:09
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: EKSPERYMENT dotyczący przewodzenia energii przez tworzywa (czyli szczelność skrzynek)
Ooo fajnie. Czekam niecierpliwie na wyniki tego eksperymentu, jako iż sam się do niego zabierałem, lecz z braku czasu nie mogę się temu obecnie poświęcić.
Powodzenia chłopaki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2014, 10:35 {2} przez Tetram.)
07-25-2014, 10:34
jerwal Offline
Wtajemniczony

Dodam, że szukamy chętnych (tak żeby nie było wątpliwości).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2014, 11:06 {2} przez Tetram.)
07-25-2014, 11:05
Absinth Offline
Diabła Bard

Black jak brak buteleczek, to polecam żarówki. Oczko Trochę podłubać i wybić szkło w środku razem z świecącym drucikiem i buteleczka gotowa.

http://kawcia.pl/pics/t/s-290.jpg - Na takiej zasadzie (korek od wina ostrugać i masz zamknięcie Oczko).

Zdania rozpoczynamy od dużej literki. // Zui
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-26-2014, 12:22 {2} przez Tetram.)
07-26-2014, 09:25
Absinth Offline
Diabła Bard

Też mam świetlówki, zwykłe żarówki służą mi do ogrzewania zwierząt, więc się regularnie przepalają i mam paręnaście takich buteleczek.

Na upartego słoiczki jakieś.... po koncentracie pomidorowym np.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-26-2014, 23:41 {2} przez Tetram.)
07-26-2014, 23:37
jerwal Offline
Wtajemniczony

Witam
Blue, skąd takie słoiczki bierzecie i czy są drogie, wiesz może? Powiem tak, jadę nad nasze wspaniałe może piątego na dziesięć dni, czyli proszę o przesunięcie startu do ok piętnastego. To daje nam czas na lepsza organizację. Taka skromna sugestia, darować sobie zamknięcia, na miejscu nalać wody do "słoiczka" może to być kieliszek, i wsadzić do pojemnika tak żeby się nie wylało i całość ustawić na miejscu. potrzebujemy kogoś żeby mógł sprawdzić ołów bo bez tego... no o to chodziło przede wszystkim.
WAŻNE, można rozbić to na dwa eksperymenty, najpierw sprawdzić jakie efekty wywołuje kontakt z różną energią "przepuszczoną" przez dany materiał, czyli takie same pojemniki w różnych miejscach a później sprawdzić jak przepływa energia przez różne materiały, czyli różne pojemniki w jednym miejscu.
Czekam co wy na to moi drodzy?
Pozdrawiam
07-30-2014, 22:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB