Inwokacja Lilith ( wg ONA )
Autor Wiadomość
~Viktor
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Inwokacja Lilith ( wg ONA )
Ishet Zenunim Taninsam Ama Lilith, o ty piękna perło zła, pozwól muszli ciemności, która ukrywa
twoje piękno się otworzyć i zaszczyć mnie, NN, twojego na zawsze wiernego sługę, swoją obecnością,
przybywając na moje wezwanie!
Potężna Lilith, pozwól mi rozkoszować się lodowatym dotykiem twoich ust. Pozwól mi wypełnić się
siłą, którą przynosi twoja obecność. Wtajemnicz mnie w tajemnice czarnego księżyca!
Otwórz się na mnie, matko nocy, żebym mógł otworzyć swoje zmysły dla ciebie i w imię Szatana
przeniknij całą moją egzystencję swoją czarną wodą śmierci. Wtajemnicz mnie w najmroczniejsze
tajemnice królestwa demonów.
Lilith, cesarzowo rozszalałego chaosu, pozwól mi, który poprzysiągł wieczną wierność antykosmicznym
mocom, wypić twoją czarną krew! Wtajemnicz mnie w najmroczniejsze tajemnice
królestwa demonów!
Ishet Zenunim Taninsam Ama Lilith, spal mnie w ogniu swoich satanistycznych żądz i wynieś mnie do
rangi wybranego przez ciebie!
Ześlij mi ochronę wampirycznych cieni i w imię siedmiogłowego smoka otwórz dla mnie swoje
zamknięte portale!
Straszliwa Lilith, daj mi swoje błogosławieństwo i pozwól mi zatopić się głęboko w twojej wiecznej
ciemności!
Pokaż mi drogę, księżniczko chaosu, gdy wstępuję do groty twoich cieni!
Poprowadź mnie przez labirynt szaleństwa i pozwól mi znaleźć początek moich najmroczniejszych
marzeń!
Matko perwersji, to ku twojej czci przelewam łzy smoka i krew z moich żył, w nadziei że w nocy będę
mógł wstąpić do królestwa nieśmiertelnej ciemności!
Pokaż mojej duszy drogę wyjścia ze światła plugawego stworzenia i ześlij mi pokój, który mogę
znaleźć jedynie poprzez stopienie się z ciemnością rozszalałego chaosu!
Wielka Lilith, otwórz swoje łono dla mnie i pozwól mi podziwiać piękno twojego niszczycielskiego
stworzenia!
Matko demonów, dumna kochanko Szatana, zła Neferius, otwórz bramę Gehinnomu i pozwól i
podróżować w ciemnościach Gamaliel!
Otwórz się na mnie, pani anty-kosmicznego zła i czarnych żądz, pozwól mi pić z wody twojej
ciemności!
Rozcieńcz krew moich żył czarnym winem swojej siły, które wypływa z twojego mokrego łożyska i na
zawsze zjednocz mnie z twoim potomstwem!
Lilith, bogini piekła, w imię Szatana otwórz swoje bramy i pozwól i wstąpić w siedlisko głodnych cieni!
Lilith, księżniczko głębi, otwórz swoje łożysko, które jest brama Gehinnomu i pozwól mi w imię
Szatana wstąpić do na wieki mrocznego królestwa!
Ishet Zenunim Taninsam Ama Lilith, otwórz w imię Szatana portal do królestwa
moich mrocznych marzeń i pozwól mi wstąpić do siedliska anty-kosmicznych bóstw.
Ishet Zenunim Taninsam Ama Lilith, Liftoach Kliffot! (x11)
08-08-2014, 18:39
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB