Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klątwa Setha
Autor Wiadomość
~Viktor
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
Klątwa Setha
Rytuał rozpoczyna się Setiańskim rytuałem otwarcia.
1.
Mag za pomocą wosku tworzy puste w środku przedstawienie wroga.
Wewnątrz mag umieszcza kawałek pergaminu, na którym czerwonym atramentem napisał on imię
swojego wroga. Jeżeli mag ma próbkę włosów, krwi lub paznokci powinien on umieścić te astralne
połączenia z wrogiem wewnątrz przedstawienia.
2.
Mag Setiański ryje imię wroga na piersi przedstawienia i pentagram Seta na plecach. Mag podnosi
przedstawienie, trzymane w lewej ręce przed sobą i recytuje:
"Panie ciemności, spójrz na słabego i bezwolnego mojego wroga NN, którego ja, twój dumny
syn/córka trzymam uwięzionego w mojej lewej ręce i przyjmij jego/jej siłę życiową i duszę jako ofiarę
dla mrocznej nocy twojej nienawiści!
Zwróć Ka NN przeciwko niemu, zabij jego/jej Djet i pożryj jego/jej Ba, o mój wielki i potężny panie,
Setnakt!
Niech stada złych duchów latają wokół NN i atakują Jego/ Jej serce. Pozwól mu poczuć straszliwy
gniew Seta-tyfona!"
Mag umieszcza przedstawienie na ołtarzu i woła:
"Hell Set!
Hell Typhon!"
3.
Mag maluje krwią Tyfona (krwią czapli lub żurawia) podany pentagram i słowo mocy na podłodze
przed ołtarzem. (Pentagram powinien być na tyle duży, żeby koło, które go otacza miało co najmniej
1.5 metra obwodu):
4.
Mag Setiański umieszcza przedstawienie wroga w środku pentagramu, który namalował na podłodze,
i siedząc na podłodze przed pentagramem przeprowadza czarną medytację.
Podczas tej medytacji mag skupia się na nienawiści, którą skupia przeciwko wrogowi i próbuje
wprawić się w tak rozgniewany i wypełniony nienawiścią nastrój jak to tylko możliwe.
Mag kończy medytacje wołając:
"W imię czarnego gryfa Seta mój wróg NN zostanie zniszczony! Hell Ablanathanalba!"
5.
Mag recytuje wypełnionym nienawiścią głosem następującą inwokację siedem razy nad
przedstawieniem wroga:
"Potężny Tyfonie, który panujesz nad legionami ciemności, bądź teraz ze mną i pozwól mojemu
czarnemu płomieniowi dać siłę mojej klątwie. Mistrzu bogów, Secie, który jesteś niszczycielem,
zabójcą, panem sztormów, panem południowego tronu, bogiem koszmarów, niszczycielem fałszywych
bogów, mordercą słabych, siewca chaosu i mistrzem silnych, ja twój dumny syn/córka wzywam i
wznoszę się na twoich destruktywnych siłach w tą mroczną noc zemsty!
Przyprowadziłem przed twoje oblicze mojego wroga, NN, potężny Secie, i przysyłam jego/jej życie
tobie jako prezent i ustanawiam astralne połączenie między wami, abyś mógł usunąć tego, który stoi
na mojej drodze, drodze twojego wiernego sługi, który wędruje mroczną ścieżką.
Wszechmocny Secie/tyfonie, bądź teraz ze mną i zniszcz mojego bezwartościowego wroga NN,
ponieważ ja jestem twoim wiernym wojownikiem, który w twoim imieniu walczył z bogami i wygrał!
Wielki Bolchoseth, opuść swoje mroczne królestwo i zamieszkaj we mnie, wzmocnij moją nienawiść i
mój gniew, abym ja samą swoją wola mógł zniszczyć mojego wroga NN!
Ablanathanalba, wielki gryfie, pozwól ciemnościom swojej wiecznej nocy ściemnić płomień życia NN i
swoimi niszczycielskimi pazurami rozetnij jego/jej plugawą duszę!
Io Set, ponury panie, rozlej krew NN i swoją demoniczną żądzą zgwałć jego zmysłu, aby jego/jej dni
tak jak jego/jej noce wypełniły się krzykiem, terrorem i koszmarami!
Erbeth, panie czarnego płomienia, pozwól wichrom wyć i pogrzeb NN, mojego najgorszego wroga,
pod piaskiem czarnej pustyni, niech zostanie na zawsze połknięty przez ciemności wiecznego
zapomnienia!
Pakerbeth, potężny królu, przeklnij NN, który jest zarówno moim jak i twoim wrogiem i pozwól jemu/jej
poczuć moje piekielne ognie zemsty. Pozwól mi, którego celem egzystencji jest osiągniecie twojego
poziomu, zemścić się i popchnij mojego wroga NN w zimne objęcia śmierci!
Wielki Secie-Tyfonie, bądź teraz ze mną i zniszcz NN, który jest bezwartościowym sługą Horusa i
pozwól wiecznym ciemnościom śmierci objąć jego ciało i duszę. Tyfonie-Secie, zniszcz wroga!"
6.
Mag Setiański bierze żelazny gwóźdź, wcześniej pobłogosławiony imieniem Tyfona i umieszczony na
ołtarzu i recytuje nad przedstawieniem wroga:
"Przez siedem gwiazd wielkiej niedźwiedzicy jestem teraz zjednoczony z Setem-Tyfonem. Jestem
wybrany i błogosławiony, niech opęta siła Seta aby skazać mojego wroga NN na śmierć!
NN, zniewalam twój cień i niszczę twoja duszę; nienawiścią Tyfona wwiercam się w twoje serce!"
7.
Mag setiański wbija gwóźdź w serce przedstawienia wroga, które jest umieszczone na środku
pentagramu namalowanego na podłodze, wołając:
"Kolchoi Tontonon, zniszcz mego wroga!"
8.
Mag setiański bierze sztylet rytualny umieszczony na ołtarzu i trzymając go wysoko nad
przedstawieniem wroga, woła:
"NN, w imię Seta-Tyfona zabieram twoje życie!"
Mag przebija głowę przedstawienia wroga sztyletem i wyobraża sobie intensywnie jak wróg umiera ,
wołając:
"Kolchoi Tontonon Bepon Bata!"
9.
Mag umieszcza bezgłowe przedstawienie razem z jego głową w czarnym popiele.
Mag podnosi popiół trzymany obiema dłońmi i woła:
"Tak jak NN został pożarty tak cała bezwartościowa ludzkość, która ośmielasię stać na mojej drodze
zostanie zniszczona!
Secie-Tyfonie, ześlij mi siłę, boską moc i możliwość zniszczenia wszystkich moich wrogów!
Hell Set!"(x7)
10.
Mag kończy rytuał w tradycyjny sposób i zmywa Tyfoniczny pentagram namalowany na podłodze za
pomocą wody deszczowej, którą wcześniej przygotował.
Aby klątwa miała pełny efekt przebite i dekapitowane przedstawienie oraz popiół w którym jest ono
umieszczone powinny zostać położone przed drzwiami mieszkania wroga lub w innym miejscu, gdzie
istnieje pewność, że przedstawienie wejdzie w kontakt z wrogiem.

- Od siebię dodam że ponoć bardzo skuteczna ( sam nie robiłem),dlatego wrzucę to tutaj, żeby mniej doświadczeni zapaleńcy się do tego nie dorwali.
09-08-2014, 09:31
Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB