Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tematy na zamowienie
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
RE: Tematy na zamowienie
Manipulacja drugim człowiekiem nie jest "ludzka", ani nie mówi o szacunku dla drugiej osoby. Poza tym jeśli koleś nie kocha to widać to nie jest ten właściwy.

Ale mniejsza. xDDD Nie róbmy off-topu. xDD
Pisarko nie ma sprawy, i tak już od dawna miałam wyciągnąć ten dział - bo kiepsko pasuje do reszty ukrytych działów.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-08-2015, 13:57
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 269
Reputacja: 7
Podziękowania: 802
Podziękowano 129 razy w 73 postach
Jest zauroczony ale zamiast jak normalny facet iść za ciosem robi uniki, bardzo się boi. Nie wiedziałam, że są na świecie faceci, którzy się tak bardzo bronią przed uczuciami, którzy reagują panicznym strachem na bliskość drugiej osoby. Musiałam się przenieść na koniec świata, żeby się tego dowiedzieć; widać. Być może manipulacja zawsze zostanie manipulacją, ale przecież zawsze są jakieś wyjątki od reguły...
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
01-09-2015, 14:20
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 209
Podziękowania: 193
Podziękowano 92 razy w 60 postach
(01-09-2015, 14:20)pisarka777 napisał(a): Jest zauroczony ale zamiast jak normalny facet iść za ciosem robi uniki, bardzo się boi. Nie wiedziałam, że są na świecie faceci, którzy się tak bardzo bronią przed uczuciami, którzy reagują panicznym strachem na bliskość drugiej osoby. Musiałam się przenieść na koniec świata, żeby się tego dowiedzieć; widać. Być może manipulacja zawsze zostanie manipulacją, ale przecież zawsze są jakieś wyjątki od reguły...

Mało wiesz o facetach...
Najbardziej straszne jest odrzucenie, więc musisz pokazywać, że nie odrzucisz i można ci zaufać we wszystkim. Czym bardziej mu zależy, tym bardziej się cyka. Oczko Faceci to słaba płeć dopóki nie nauczą się być sobą...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-21-2015, 09:51 {2} przez Neaxx.)
01-21-2015, 21:09
Olimpia Niedostępny
...

Właśnie. Dlatego ja olałam faceta, który się we mnie zauroczył, a mi na nim zależało. Jego strata, a nie ten to inny! Ja sobie wypruwać flaków więcej nie będę, stoi o tam rządek chętnych na jego miejsce! ^^

I cholera wznowiłeś tupajdo off-top! ;( Modzi chyba zapomnieli pousuwać. A ja wraz z nimi. Trudno. xDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-22-2015, 07:43
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 269
Podziękowania: 802
Podziękowano 129 razy w 73 postach
Wiesz Tupajdo, żyłam w przekonaniu, że potrafię dotrzeć do każdego faceta. Zmiękczałam zatwardziała serca, nawracałam zdemoralizowanych chłopców, wychowywałam, matkowałam, prowadziłam za rękę. Bywałam poduszką, chusteczką, różą, ostoją, opoką, mostem a nawet kołem ratunkowym, kochanką, dziewczyną, przyjacielem, partnerką. Otwierałam zamkniętych, wyciszałam agresywnych, uczyłam miłości do życia samobójców. Myślałam, że mam w sobie klucze do wszystkich męskich serc. Myliłam się. Staję przed tym mężczyzną i nic nie rozumiem. On jest nieprzewidywalny jak pogoda w górach. Jego zachowanie, gesty i wszystko co robi jest tak ze sobą sprzeczne, że można się zakręcić w tym wszystkim jak na karuzeli i nie wiedzieć nic. To prawda, że on nie jedyny na świecie. Na brak adoratorów nie narzekam ale ja chcę tego i żadnego innego. Widać nie tylko kobiety bywają cholernie skomplikowane...Zawstydzony a miłość potrafi nas zaskoczyć.
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
01-22-2015, 20:08
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 209
Podziękowania: 193
Podziękowano 92 razy w 60 postach
Właśnie poznałaś kogoś, kogo chcesz rozgryźć. Jak go rozgryziesz, to przestanie być tajemniczy i pociągający... a on... nie che być rozgryziony.
01-24-2015, 00:44
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(01-22-2015, 20:08)pisarka777 napisał(a): Wiesz Tupajdo, żyłam w przekonaniu, że potrafię dotrzeć do każdego faceta. Zmiękczałam zatwardziała serca, nawracałam zdemoralizowanych chłopców, wychowywałam, matkowałam, prowadziłam za rękę. Bywałam poduszką, chusteczką, różą, ostoją, opoką, mostem a nawet kołem ratunkowym, kochanką, dziewczyną, przyjacielem, partnerką. Otwierałam zamkniętych, wyciszałam agresywnych, uczyłam miłości do życia samobójców. Myślałam, że mam w sobie klucze do wszystkich męskich serc. Myliłam się. Staję przed tym mężczyzną i nic nie rozumiem. On jest nieprzewidywalny jak pogoda w górach. Jego zachowanie, gesty i wszystko co robi jest tak ze sobą sprzeczne, że można się zakręcić w tym wszystkim jak na karuzeli i nie wiedzieć nic. To prawda, że on nie jedyny na świecie. Na brak adoratorów nie narzekam ale ja chcę tego i żadnego innego. Widać nie tylko kobiety bywają cholernie skomplikowane...Zawstydzony a miłość potrafi nas zaskoczyć.
Wiem jak to zabrzmi ale może ten człowiek ma zabarzenia (wnioskuje z opisu)?
01-24-2015, 03:58
Janet Offline
Użytkownik

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Olimpia dodała, że chce rytuały, a ja dodam, że mnie interesuje jeden konkretny, a mianowicie łatwy rytuał na znalezienie satysfakcjonującej pracy.
01-24-2015, 15:20
Olimpia Niedostępny
...

Zrób jabłko życzeń, masz w rytuałach uniwersalnych.
Normalność to wymysł.
-----------
01-24-2015, 15:41
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 129
Reputacja: 2
Podziękowania: 52
Podziękowano 121 razy w 50 postach
Jeśli to nie problem to chciałabym poprosić o rzetelne opisanie magii węzłów, może jakiś przykładowy prosty rytuał. Ciekawi mnie ten temat. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-21-2015, 09:52 {2} przez Neaxx.)
08-14-2015, 11:11

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB