Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fazy Slonca
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1250 razy w 612 postach
Fazy Slonca
Dziwię się, że tego nie ma jeszcze u nas.
Dziś mnie dopiero uderzyło, że mamy ten, jakże poważny brak.

Nie tylko Księżyc ma swoje fazy. Często zapomina się o Słońcu - drugiej części Księżyca, jego przeciwstawnej sile ale nieodłącznej.

Słońce symbolizuje męski pierwiastek, dzień, bogactwo, siłę, sławę. Słońce w ciągu dnia przechodzi przez pięć faz.

Wschód Słońca - narodziny Słońca. Wzmacniane zostaną tutaj wszelkie rytuały dotyczące początku.

Rano - wiek młodzieńczy. Słońce "dorasta". Wszelkie rytuały, które maja na celu rozwój czegoś co już istnieje, nowy początek dla starego początku - mam firmę ale zacznę z nią od nowa, planując wszystko od początku, zmieniając swoja strategie.

Południe - Słoce dorosłe, dojrzałe, pełne siły. Odpowiada Pełni Księżyca. Tutaj wszystkie rytuały, które mają na celu dodanie nam bądź czemuś mocy (w każdej sferze), zdrowie i sukces, utrzymanie czegoś co już mamy.

Popołudnie - Przekwitanie. Obrona, podróże, umysł, inteligencja, oczyszczenie.

Zachód Słońca - Starość, zbliżenie się do śmierci. Wszelkie zniszczenia, neutralizacje, odpędzanie, wyrzucanie, klątwy, odpoczynek.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-27-2014, 13:03 {2} przez Crumble.)
08-27-2014, 12:17
 Podziękowali: Shai

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB