pytanie - odnośnie istot
Autor Wiadomość
Wed23 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 116
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 10 razy w 6 postach
pytanie - odnośnie istot
jakiś czas temu miałem krótką wędrówkę po Astralu, łatwo tam dostałem się choć to był mój pierwszy raz, później właściwie nawet nie próbowałem,

jednak, podczas tej podróży poznałem nieco istot, ale to było dziwne, najpierw spotkałem "strażnika przejścia" tak się określał, pogadałem z nim chwilę(coś jak normalna rozmowa, słyszałem), po czym skierował mnie w miejsce gdzie oczekiwano na mnie, to był dwór, tak poznałem pewną istotę która była chyba sukkubem, po za nią było tam sporo innych istot, ale nie słyszałem co mówią, tylko czułem(coś jakby odczuwanie empatyczne), niby rozmawiałem z sukkubem, ale nie słyszałem słów, tylko je czułem, ale nie rozumiałem,

pytanie: czemu nie słyszałem ich, a "strażnika przejścia", tak?

później był jeszcze jeden przypadek czy też zdarzenie kiedy to "przyczepił" się do mnie byt kobiety, przypuszczam że to struż, początkowo była reprezentowana przez obracający się znak(jakby monetę) nad moim lewym ramieniem, ale odrzuciłem to i teraz jest jakby w swojej normalnej postaci obejmuje mnie od tyły i opiera na lewym ramieniu,

wielokrotnie odprawiałem rytuał małego pentagramu - krzyż kabalistyczny, myśląc że to kolejny demon podczepia się ale nic się nie działo, więc nie jest to zła istota,

tu chyba przyda się małe wyjaśnienie, wcześniej przez długi czas był do mnie przyczepiony sukkub, ale odprawiłem ją przy pomocy wcześniej wspomnianego rytuału, po czym przez tydzień słyszałem i czułem krążące do okola mnie demony, najwidoczniej wcześniej ich nie wyczuwałem bo ona je odganiała, później byłem w Astralu i spotkałem ją, tak jak to przedstawiłem wcześniej, po tygodniu od wypędzenia sukkuba(dzień w dzień odprawiałem rytuał, aby trzymać z demony z dala), budząc się poczułem jakby ktoś przytulał się do mnie, w myślach zobaczyłem kobietę, poczułem że mówi "już cię nigdy nie opuszczę" a resztę przedstawiłem wcześniej,

myślę że to struż(prawdopodobnie wcześniej spotkany sukkub, tak to odczułem) ale mogę się mylić, czary wypędzenia nic nie dają więc to nie jest duch czy demon,

niby jest jeszcze moja nienarodzona siostra, ale nie sądzę żeby nagle po 20 latach miała przybyć,

pytanie: wg was co to za byt może być?

próbowałem skontaktować się z nić, ale chyba nieudolnie,

pytanie: jak kontaktować się z bytami?
pytanie: jak wcześniej jak zrozumieć je, bo mam wrażenie że próbowała do mnie mówić wiele razy, ale nie słyszałem i nie rozumiałem(empatycznie)
29-08-2014, 20:33
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: pytanie - odnośnie istot
W astralu możesz nawet rzucać kulami ognia, wiec nie bierz tam wszystkiego na serio... Oczko I czy na serio było to wyjście z ciała a nie LD?

Opiekuna Duchowego poznałbyś od razu - znasz go od początków swoich wcieleń. To jak rozumiesz byty zależy od rozwoju, masz potencjał empatyczny i jasnowidzenia - ale nie jasnosłyszenia. Oczko A konktowanie się z bytami zostaw jak będziesz na wyższym szczeblu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
30-08-2014, 08:59
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
I bardzo proszę abyś pisał tematy z wielkich liter i tak samo je rozpoczynał.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
30-08-2014, 09:00
Znajdź Posty Reply
Wed23 Offline
Starszy użytkownik

Mmm, jakoś ta odpowiedź nie satysfakcjonuje mnie, czuje że nic w tej kwestii nie wyjaśniło się,

Mam wrażenie że to coś istotnego(te istoty które opisywałem)

Tak samo mam wrażenie że muszę szybko nauczyć się kontaktować się z nią, tylko nie wiem w jakim kierunku mam rozwijać się, jaskosłyszenie, empatia, czy po prostu kontrola energii a z tego później samo wyjdzie, a może jest inne droga o której nawet nie myślałem?
30-08-2014, 22:45
Znajdź Posty Reply
Wed23 Offline
Starszy użytkownik

Ciekawi mnie, czy może ktoś coś słyszał albo wie na temat bytu, który nazywa się Isandre?
02-09-2014, 21:38
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB