Przysięga Krwi
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Przysięga Krwi
Rytuał Krwawej Więzi jest jak ślub, może być wielką ceremonią jak i odprawianym po cichaczu rytuałem, jest na całe życie a nawet na kilka badź wszystkie wcielenia. Jednak... Krwawa Więź jest o wiele najważniejsza od ślubu.

Osoba która nic o tym nie wie, ma uchylone okienko w mitologii Skandynawskiej, gdzie Odyn i Loki są połaczeni taką krwią, Odyn jednak jest uczciwym Bratem Krwi czego nie można powiedzieć o Lokim.

Ceremonia Krwawej Więzi jest bardzo elastyczna, najważniejsze są takie czynności jak: czas odprawiania, miejsce, przysięga oraz oczywiście wprowadzenie sobie krwi nawzajem - co dzisiaj się praktykuje codziennie z tym, że w wersji baaardzo okrojonej jako transfuzja krwi (ale o tym w innym temacie).

Osoby które przeszły przez taką ceremonie, stają sie najbliższymi sobie osobami ze wszystkich których znają i nieznają, nawet po wielkiej kłotni i uczucia nienawiści względem siebie Więź działa ale tym samym niszcząc obie te osoby.

Słowa Przysięgi należy napisać razem, Przysięga jest świętsza od jakiegokolwiek Boga, Przysięga się najczęściej na własną krew - ale można także na istote a wtedy ona już dopilnuje aby Więź trwała i ewentualny Krzywoprzysięca zapłacił za to najwyższą karę. Zresztą nawet jak nie będzie Przysięga składana na istote to i tak powstaje strażnik Więzi, jest nim najczęściej Egregor który sie sam tworzy z wspólnej wiary/myśli/marzeń grupy ludzi.

Osoby po ceremonii, stają się jednością metalną, istnieje możliwość że co poczuje jedna osoba to poczuje druga a także umiejętność porozumienia się za pomocą myśli/uczuć - jednak nigdy nie ma pewności, że para " Krwawych Bliźniaków" zyska jakąkolwiek zdolność, to zależy od wiezi jaką się miało przed Przysięgą i od łaskawości obecnych wówczas Istot.

Przysięge należy bezwarunkowo dotrzymać, złamanie tej Przysięgi i zdrada jest traktowane przez Istoty jako największe przestępstwo i nie ma co liczyć na ich szacunek oraz przychylność, zaczną wami pogardzać - oczywiście mówie, w zaokragleniu, są Istoty które za nic mają uczciwość i lojalność ale czy warto się z takimi bratać? Nigdy nie wiadomo co odwiną.
Złamanie Przysięgi zmienia wszystko, jest to traktowane jako zdrada i osoba zdradzona wówczas jest także wolna od swoich Przysiąg - jednak więź pozostaje i jest bardzo ciężka do zerwania.

Nie bez powodu pakty podpisywało się krwią, nie bez powodu Przysiegało się na swą krew, nie bez powodu krew w czyiś rękach była powodem do paniki.

Krew jest bardzo ciężko sprać z ubrań a co dopiero z umów i Przysiąg. Nie wymarzecie raz umoczonej krwi bez mordeng i kombinowania, a jak już sie uda... to i tak ślad energetyczny zostanie.
Krew to nasza siła życiowa, jeden a najlepszych (oprócz spermy) nośników energii naszej mocy osobistej, czyli magii. W krwi jest wszystko, takze zapis naszego życia - krew jest także nośnikiem informacji, z tym że tutaj odczytamy te zakodowane informacje tylko i wyłacznie dzięki psychometrii, choć dzisiejsza nauka z krwi już i tak dużo potrafi wyczytać.
Poniżej zamieszczam PRZYKŁADOWY przebieg zawarcia Więzłów Krwi, nie życze sobie aby został on wykorzystany w praktyce - a mam takie prawo nie chcieć, bo to JA udostępniam ten materiał. Nie ponosze odpowiedzialności za żadnych kretynów którzy zawrzą pakt Krwawej Więzi.

Czas: Pełnia - koniecznie, a najlepiej jak to będzie Krwawy Księżyc.
Miejsce jest baaardzo ważne, musicie wybrać takie jakie wam najbardziej odpowiada, kierować się tym z jakim miejscem jesteście najbardziej związani albo a miejsce z którego czujecie mistycyzm - to nie jest konieczne, jeśli Ceremonie prowadzi Kapłan.

Nagość symbolizuje szczerość, prawde, nie mamy nic do ukrycia, czyste intencje. Można też być w samej szacie rytualnej.

Miejsce ma być oświetlone tylko i wyłacznie świecami - białe są koniecznie, inne kolory można dać dodatkowo, ważne jest aby miejsce miało swój charakter magiczny. Krąg s kształcie pentagramu, i uczestniczy siadają w jego środku - w każdym czubku pentagramu znajduje sie świeca w odpowienim kolorze do strażników których wzywamy w celu ochronny a także w charakterze świadków - można wezwać, żywioly, żywiolaki, demony itp.

Wprowadzamy się w głeboki trans, można się napawać tym stanem ile się chce, marzyć, zwierzać sie, wspominać przyjacielowi z którym mamy mieć więź, ważne aby wypić choć troche czerwonego wina kupionego na tą okazje, nie powinno być tanie - to wielka ceremonia, wino musi zostać zachowane po ceremonii - i nie używać w żadnym wypadku, jest przeznaczone tylko do picia wraz z naszą drugą połową w specjalne dni. Po wypiciu należy przeciąc sobie nawzajem dłoń mówiąc wczesniej coś w tym stylu "Bracie/siostro oddaje Ci krew z mojej dłoni", następnie złańczamy dłonie z dłonia przyjaciela i następuje tu Przysięga, najpierw przysięga jedna osoba następnie druga - po przysiędze należy ją zapieczętować. Noc spędzacie razem w tym kręgu. Rano odwołujecie strażników, zamykacie i sprzątacie krąg oraz inne rzeczy które powierzacie strażniką którzy uczestniczyli w rytuale.

Jak widać Ceremonia została opisana bardzo ogólnie, jednak to wystarczy bo każdy co mądrzejszy adept łatwo poukłada brakujące puzzle.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
30-08-2014, 12:05
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Dołączył: May 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Przysięga Krwi
Super, tylko co jeśli osoba z którą przeprowadzamy rytuał dostała na przykład AIDS, i się nie zdążyła pokapować, że coś jest nie tak? Rytuały w których występuje transfuzja są nie bezpieczne.

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014, 14:30 {2} przez Neaxx.)
09-12-2014, 05:14
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #3
RE: Przysięga Krwi
A jaka jest szansa, że trafisz na kogoś z AIDS? xD Ale fakt... trzeba uważać w tego typu rytach, a najlepiej w ogóle je zostawić - to gorsze niż tatuaż imienia byłego faceta sprzed lat. xDDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
09-12-2014, 08:33
Znajdź Posty Reply
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 170
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Przysięga Krwi
Dodam jeszcze, że wiążąc z kimś krew łączysz się nie tylko z tą osobą ale i z jej rodem. W pewnym sensie ojciec tej osoby jest także twoim ojcem i powinno szanować się go na równi z własnym. Ten rodzaj przysięgi odziaływuje nie tylko na osoby zawierające, ale także ich rody. Na szali stawia się KREW, tą samą jaka płynęła w żyłach przodków i będzie płynąć w żyłach potomków. Jasno wynika z tego, że hańba płynąca ze złamania tego rodzaju przysięgi hańbi cały Ród, wszystkich jego członków, czy żywych, czy martwych. I na rodzinie leży też "pozbycie się" tej Hańby - niegdyś kończyło to się śmiercią, dziś też nie zaszkodzi.
09-12-2014, 14:12
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB