Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs Wrzesien - WYNIKI!!!
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Konkurs Wrzesien - WYNIKI!!!
I tak oto mamy wyniki!

Pierwsze miejsce - Finneus
Miazdzazce i jedno glosne zwyciestwo.

Drugie miejsce - Lossen

Trzecie miejsce - Tetram

Zwyciescy maja czas do trzech dni, aby podac swoje dane do wysylki nagrody, w postaci ksiazki pt. "Geomacja", w przeciwnym razie zostanie wybrana inna praca.

Pamietajcie, ze wysylka bedzie zrealizowana, kiedy kazdy zwyciesca przesle mi swoje dane, nie pozwolcie innym na siebie czekac!

Gratuluje zarowno zwyciesca jak i uzytkownika! Wszyscy byliscie swietni, jednak zwyciezcow moze byc tylko trzech.
Zachecam do sprobowania za miesiac!

Dziekuje skladowi sedziom zlozonym w tym miesiacu z Otha i Verveuxa.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
09-09-2014, 18:21
Znajdź Posty
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Konkurs Wrzesien - WYNIKI!!!
I slowa uznania dla Juriki... Twoja prawca mnie bardzo wzruszyla. Jestem pod wrazeniem.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
09-09-2014, 19:57
Znajdź Posty
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 201
Reputacja: 3
Podziękowania: 33
Podziękowano 25 razy w 16 postach
RE: Konkurs Wrzesien - WYNIKI!!!
Cóż mogę rzec... Wygrał najlepszy i nie ma co do tego wątpliwości - nawet tych najmniejszych. Większość prac zawierała błędy kardynalne i rzeczowe, a te nieliczne poprawnie wykonane, jak te kolegów RandomModów w widoczny sposób są o klasę gorszę od mojej.
Z tego miejsca chciałbym podziękować Jury ze szczególnym wyróżnieniem jedynej osoby w nim kompetentnej czyli woli Losu ;p Udział w moim miażdżącym jak młot Thora zwycięstwie miały także drogie mi przyjaciółki - Yasella, Nikola, Ebriel i ta trzecia z Lublina. Nikt tak nie przeszkadza w pracy i nie zawraca Dupy jak Wy! No może poza bratem, ale to brat - trzeba z tym żyć.
Mam nadzieję, że chociaż moja praca was czegoś nauczyła i, że książka którą wygrałem okaże się warta więcej niż papier toaletowy na jakim ja zrobiono.

ps. Oli znajdź innego patrona, ten ma co robić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2014, 20:38 {2} przez Finneus.)
09-09-2014, 20:32
Znajdź Posty

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB