Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vademecum Numerologii - Editha Wust i Sabine Schieferle
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Vademecum Numerologii - Editha Wust i Sabine Schieferle
Zapraszam do odwiedzin wydawnictwa: http://www.studioastro.pl
Oraz do kupna książki: http://talizman.pl/9603-vademecum-numero...01928.html

Książka zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie.

Jest bardzo obszerna i dokładna - numerologia zawsze była dla mnie ciężkim orzechem do zgryzienia, jednak w Vademecum Numerologii jest wszystko pięknie poukładane, jasno i konkretnie napisane zrozumiałym językiem. To nie jest jakiś tam przewodnik, to ogromna i niezwykle precycyjna oraz użyteczna wiedza, dzięki której można się dowiedzieć można się dużo dowiedzieć nie tylko o sobie, ale i o innych!

Vademecum Numerologii to ogromna porcja fascynującej wiedzy - książka ma cztery części i każda z tych części ma wiele interesujących rozdziałów, a w nich powtórze - ogromna, precyzyjna, konkretna wiedza! Numerologia mnie zawsze odpychała, nigdy jej nie rozumiałam - jeśli wy też tak macie to ta książka jest dla was, po tej pozycji wszystko stanie się jasne.

Jak się okazuje można analizować wszystko - nawet numer mieszkania pod jakim mieszkamy czy nasza miejscowość a na dodatek sporządzić własny bilans numerologiczny czy obliczyć dany cykl w roku, bądź konkretna datę. Podoba mi sie pomysl zakodowania liczb - jak sie okazuje liczby maja symbole np. 15 to pentagram, 4 to kwadrat a 8 to symbol nieskonczonosci.

Książka ma niedużo stron jak na tak obszerna wiedzę bo 365, a na końcu są "Materiały do kopiowania", gdzie mamy taki formularz analizy imion i nazwisk oraz formularz liczby roku i miesiąca - można naprawdę duża dokumentacje prowadzić.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-09-2014, 17:08
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB