Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składanie ofiar - pomysł.
Autor Wiadomość
~Viktor
Gość

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Podziękowano razy w postach
RE: Składanie ofiar - pomysł.
Albo....Albo tworzysz potężnego servitora mającego na celu uśmiercenie danego obiektu i wchłonięcie jego energii życiowej. Coś takiego też by dało rade przeprowadzić. A że servitor należy do Ciebie, to już możesz sobie z nim wyczyniać co zechcesz.^^ Możliwości jest bez liku...grunt żeby wejść w posiadanie tego czego właścicielem nie jesteś Oczko
25-09-2014, 13:27
Reply
Mikael Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 89
Reputacja: 5
Podziękowania: 2
Podziękowano 2 razy w 7 postach
Podziękowano 2 razy w 7 postach
Chciałem napisać to co Oth napisał, więc się pod tym podpisuję. I trochę podpisuję się pod tym co Viktor napisał, tylko że moim pomysłem było stworzenie servitora, który zbierze energię po naturalnej śmierci (albo "sprowadzonej" przez innego człowieka) i odda istocie. Ale i tak według mnie pomysł konidzia jest najlepszy, bo zmagazynowanie energii umierającej osoby i użycie jej w ofierze jest najpewniejsze. Tutaj zresztą też można użyć servitorów i w ten sposób otrzymać zautomatyzowaną "farmę" energii.
25-09-2014, 20:06
Znajdź Posty Reply
wena Offline
Leniwa Szumowina

Liczba postów: 346
Reputacja: 13
Podziękowania: 5
Podziękowano 8 razy w 10 postach
Podziękowano 8 razy w 10 postach
Hmmmm czytam to czytam i się zastanawiam...
Wiesz Xao zastanawiałeś sie nad formą ofiary w rytuałach?, bo mnie to od dłuższego czasu łazi po głowie. Sama idea ofiarowania czegoś. Ty coś dajesz. Poświęcasz coś. Dla uzyskania czegoś innego. Po prostu jak spojrzymy na otaczający nas świat większość ludzi poświęca swój czas chodzi do pracy żeby zyskać pieniądze. Pieniądze są potrzeba. Podsiwiając swój czas ludzie je dostają. Osoba pracująca z energią poświecą swój czas na ćwiczeniach żeby stać sie w tym lepszym. W prowadzeniu do hermetyzmu są ćwiczenia żeby człowieka tez usytuować żeby poświęcił swój czas temu. A wszystko to żeby osiągnąć coś...

Rzeczy które człowiek może poświęcić jest bardzo dużo, wychodząc z założenia ze to należy do niego.
Jest tego cała gama, Krew, Moralność, dziewictwo, Zwierz-eta, swój sposób życia itp itd.

Hmm na przykład poświęcając zwierze nie wiem kozła albo królika podrzynając mu gardło jeśli to robimy po raz pierwszy to poświęcamy tez coś w swojej psychice ze stajemy sie nie wiem jak to określić zabójcami, złe słowo ale ze zabiliśmy z zimna krwią zwierze stajemy się eee tam. Poświęcamy tak jakby cząstkę wewnętrznego dzieciaka która by zwierzaczka nie tknęła i oczywiście te zwierze. Tym większe poświęcenie od nas samych tym lepszy rezultat. Im więcej sie daje tym więcej sie teoretycznie dostaje.

Z tym powiedzeniem nie był bym do końca pewny. Ale w ofiarowaniu według mnie nigdy nie chodziło o faktyczną ofiarę tylko o nas samych, ludzie ofiarowali zwierzęta bogom tak ale czy potem je jedli. Morze sporadycznie ale głównie zwierzaka nikt nie jadł potem. Ofiarowali ze swojej trzody tak zwanie z zagrody i odejmowali sobie od ust te mięso żeby zaspokoić bogów bo coś chcieli za to udanych plonów itp.
Wiec o faktyczna ofiarę nie chodzi tylko ile ona dla nas znaczy. Ojj jak zanudzam to sorry ale ja to widzę tak.

No a spojrzenie na to co ty chcesz osiągnąć. hmmm jak ktoś wcześniej napisał osoba która oznaczasz tak nie należy do ciebie. Po drugie samo znakowanie może tez stwarzać problemy. Gdyż obok każdej osóbki naprawdę każdej. Tej z peta-gramem czy bez na szyjj kręcą sie duszki opiekuńcze, zwierzęta mocy +opiekunowie duchowi+jeszcze zmarli + duchy rodziny itd itp... I oni opiekując sie takim ludkiem nawet jak jest kompletnym idiotą za bardzo nie pozwolą go tak od razu naznaczyć.

Według mnie próbujesz osiągnąć cos do klątwy podobnego... Ehmm Składanie ofiary powinno sie odbywać tradycyjnie ze sztyletem przy szyij, Ofiara ma widzieć twoje spojrzenie i jak podcinasz jej gardło a nie naznaczasz.

ps. sorry za chaotyzm późno już jest XD
"Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć...." = Napoleon Hill

----------------------------

[Obrazek: tumblr_omilcy7mzi1ue04pxo1_250.gif]
26-09-2014, 00:44
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB