Pismo Automatyczne
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 196 razy w 337 postach
Podziękowano 196 razy w 337 postach
Post: #1
Pismo Automatyczne
Czym wogóle jest Pismo Automatyczne?
To jest takie samo codzienne pisanie, jak notatki w zeszytach, pisanie pamiętników, listów itp. z tą jedną różnicą, że w Piśmie Aromatycznym nie uczestniczy nasza świadomość. Więc kto? Możemy pisać podświadomie - w ten sposób, poznajemy siebie i głęboko ukryte kody, lęki, marzenia, czy emocje które odkryte mogą wiele zmienić w naszym życiu, jednak najczęściej Pismo Automatyczne jest wykorzystywane do rozmów z istotami - duchami, żywiołalami, demonami, aniołami, czy istnień poza ziemskich.

Czy to bezpieczne?/BHP
Hmmm... Zastanawiałam się nad tym, czy nie wklepać tego do Wtajemniczonych, jednak ta forma channelingu wyglądałaby tam dość marnie przy tym co tam jest - zresztą można się zabezpieczyć i to nie takie trudne. Pamiętajcie że negatywne energie przyciąga negatywna energia - niskie wibracje przyciągnąć niskie wibracje, a strach kogoś kto będzie na nim żerował.

Musicie się wyzbyć strachu i stresu, bądźcie odprężeni i spokojni - bardzo dobrze zrobić na kilka dni przed taką akcją to ćwiczenie: podniesie wam wibracje i da wam ochronę, jeśli chciecie regularnie pracować z Pismem Automatycznym, regularnie praktykujcie tą technikę - albo jakąś inną, która da wam ochronę, jednak nie Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pentagramu i tym podobne - wkońcu chodzi nie chodzi nam o to, aby byty nie mogły się do nas zbliżyć itp. nie wiem jakby dział powyższy Rytuał przed Pismem Automatycznym, ale skoro to Rytuał wypędzający to raczej wypędzi wszystko, tkże tarcze należy założyć, i mieć umysł "świecący światłem" - wtedy nie przyciągnięcie żadnego niechcianego kmiotka.

No to zaczynamy!
Macie dwa wyjścia do wyboru:
1. Pisać tą ręką, którą zawsze piszecie
2. Pisać tą ręką, którą nie piszecie

Obie metody mają plusy i minusy - w przypadku pierwszej minus jest taki, że podświadomość/bądź świadomość może was zrobić w konia, ale duchowi będzie łatwiej pisać właśnie tą ręką, w drugim przypadku plus jest taki, że znacznie zmniejsza się opcja, że będziesz pisał sam ze sobą, jednak duchowi dłużej zajmie przyzwyczajenie się do siły mięśni Twojej ręki. No niestety... Trzeba wybrać, ja osobiście wybieram lewą rękę.

Dalej trzeba zdecydować w jaki sposób będziecie trzymać rękę? Tutaj także macie dwa warianty. 1. Ręka zawieszona w powietrzu - w taki sposób w jaki tu właśnie pokazuje: http://i.imgur.com/Dn1Aw4ih.jpg w ten oto sposób ręka się szybko zmęczy, co ułatwi przekaz duchowi bo ręka będzie bardziej podatna na niego, jednak jeśli żadna istota się nie wstawki czy będzie potrzebować więcej czasu to długo sobie nie poćwiczycie - przynajmniej ja tak miałam, że mocno niecałe 10 min. i już nie wyrabiałam - możecie spróbować, co wam szkodzi. Oczko

Druga opcja to ułożenie ręki tak jak zwykle piszecie, ale duchowi będzie ciężej ruszyć wasze mięsnie - zwłaszcza jak, niedawno umarł albo długo nie używał żywego ciała. W każdym przypadku ołówek/długopis musi dotykać papieru - polecam długopis bo ołówek się jeszcze stępi i złamie... A w trakcie przekazu wszelkie takie przeszkody bardzo utrudniają przekaz.

Karta papieru ma być duża, i jak poczuciejecie że dłoń wam zaczyna sunąć nie ważcie się patrzeć w na kartkę, nie patrzycie dopóki przekaz się nie skończy albo nie będziecie musieli odwrócić kartki (tak, miejcie zawsze kilka kartek). Prosicie na głos swojego Opiekuna Duchowego o ochronę, i zapraszacie Istoty pozytywnie (!!!) nastawione do rozmowy, drogą Pisma Automatycznego.

Teraz wbijcie się w trans. Nie umiecie? Wchodzicie w niego podczas oglądania TV, albo czytania książki, czy jak się z kimś zagadacie. Uśmiech
Ja w szkole nawet robiłam taki seans. xD Z tym, że w Polsce to się ludzie przestraszyć, więc polecam raczej podczas oglądania TV, jak gadacie z kimś przez fona (o ile to długa rozmowa), a nawet jak przeglądanie strony internerowe. Uśmiech

Kiedy już usiądziecie przygotowani na wszystko i wogóle, poczujecie jak ręka zacznie zacznie się opornie przesuwać - nie musi to być duch, to mogą być takie odruchy, pewność będziecie mieli jak dłoń zacznie zasuwać w prędkością z "odrzutowca" - a pewność że to duch wtedy, kiedy zweryfikujecie to co on napisał na kartce - na ogół przedstawiają się i mówią jak i gdzie zginęli, w razie czego zawsze można po prosić o dodatkowe informacje.

Na koniec:
Na początku prawdopodobnie nie doczytacie się tego jest na kartce - będzie to możliwe za którymś tam razem, może nawet 30, ale z każdym razem będzie coraz lepiej. Po skończonym seansie, czytacie kartkę, dziękujecie duchowi i wracacie do swoich zajęć. Nie ma żadnych wypędzeń itp. czy zapraszając gościa wywalacie go potem z chaty? Nie ma obaw bać się czegoś tylko dlatego bo tego nie widzicie, tak byty mogą coś zrobić tak samo jak ten gościu za rogiem, albo sąsiad czy nowy znajomy - z tym, że my mamy możliwość przyciągać określone energie, te pozytywne.

Pod żadnym względem nie możecie panikować, dobrym pomysłem jest mieć zapaloną podczas seansu Białą Szałwię - ale musicie po jej zapalaniu powtórzyć, że zapraszacie istoty pozytywnie nastawione do rozmowy poprzez pismo automatyczne. Kiedy tak już dłoń będzie szybciutko pisać - zauważycie, że Pismo Aumatuczne to taka opętana ręka, tak, jasne ale dalej macie nad nią kontrolę, jednak nigdy nie przerywajcie przekazu.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
05-10-2014, 12:40
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB