Wróżba roczna dla wszystkich użytkowników Witchcraft
Autor Wiadomość
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Wróżba roczna dla wszystkich użytkowników Witchcraft
10.2014
Dobry miesiąc na finalizowanie planów. Rozpoczęcie pracy lub nauki. Przestroga przed brakiem dyscypliny. Kłótniami w związku i snobizmem.
[6T]odw. [3N]

11.2014
Należy nastawić się na życie ponad potrzebami. Mogą pojawić się dochody z nielegalnych źródeł lub dodatkowe pieniądze. Należy być ostrożnym w uczuciach i uważać na zranienie. Nie da się ukryć znamion uczucia zazdrości i zawiści. Nie planujcie podróży na ten czas.
[Ar N]odw. [5 T]odw.

12.2014
Okres świętowania i przyjaznych uczuć. W tym czasie będziecie czerpać radość z życia. Jest to również okres twórczej inspiracji i satysfakcji z osiągnięć. Jest to również miesiąc pokory i oderwania od codzienności. Miesiąc obietnic i spotkań. Miesiąc ten może okazać się przełomem w waszym życiu.
[3 C] [XII]

01.2015
Ten miesiąc przepełniony będzie rozdrapywaniem ran. Obwinianiem wszystkich włącznie z sobą samym. Może pojawić się uczucie samotności. Może też się pojawić poprzednia miłość. Uważajcie na używki, mogą pojawić się problemy. Nieobliczalność w zachowaniu może być tego konsekwencją.
[5 C]odw. [Optimes C]odw.

02.2015
Dobry okres skorzystanie z rady lub podpowiedzi. Czas twórczości, budowania osobowości i wyrabiania dobrych nawyków. Jest to dobry czas na poznanie kogoś nowego. Luty niesie za sobą niespodziewane sytuacje i emocjonalną niedojrzałość. Mogą pojawić się kłamstwa, kaprysy i przeszkody.
[Domina C] [Armigerum C]odw

03.2015
Okres entuzjazmu, odkrywania i nowych szans. Miesiąc pozytywnego nastawienia, odzyskania sił determinacji. Związki pełne dobrych relacji i energii płynącej z serca. Czas pewności siebie i decydowania. Dobra kondycja fizyczna. W okres sprawiedliwości i osądzania. Bezstronność, szczerość, odpowiedzialność staną przed oczami.
[Virtus XI] [pondus VIII]

04.2015
Okres olśnienia po porażce lub przegranej. Nie przychylny okres dla witalności. Może pojawić się kradzież lub nieostrożność. Okres bujania w obłokach. Ten czas przyniesie nowe odkrycia i wyjaśnienie spraw do końca. Początek sukcesów naukowych. Mogą pojawić się problemy w porozumieniu się z bliską osobą.
[Turem XVI]odw. [5 P]

05.2015
Zostaniesz oczarowany kosmiczną energią. Okaże się, że skupiasz uwagę na rzeczach ważnych, ale nie najważniejszych. Konsekwencją twoich decyzji będzie wyboista droga. Energia z gwiazd sprawi, że będziesz mieć wielki wpływ na innych. Zdaj się na swoją intuicję.
[Cosmos XXI]odw. [Magum I]

06.2015
Czas nadmiernej odpowiedzialności i często ciężkiej, mało opłacalnej pracy. Mogą się pojawić problemy zdrowotne lub złe samopoczucie. Realizacje planów w tym okresie mogą się nie udać. Złe nawyki dadzą o sobie znać. Ktoś może działać przeciwko wam, bez ujawnienia swojej prawdziwych intencji. Ktoś was poprosi o dochowanie tajemnicy. Ulegniecie też własnej naiwności.
[8 N]odw. [Venefica II]odw.

07.2015
Czas zbiegów okoliczności i nieprzewidzianych zdarzeń. W tym czasie nie wiele rzeczy będzie zależało od Ciebie. Okres nieprzewidywalnego szczęścia. Dobry moment na grę w loterię lub gry hazardowe. Mogą się przypomnieć dawne obawy lub frustracja. Brak chęci do działania może spowodować lęk przed walką o swoje. Może pojawić się osłabienie lub brak energii. Problemy z koncentracja będą dawały o sobie znać.
[Sortem populo X] [9 T]odw.

08.2015
Okres rozliczania lub osądzania. Czas wewnętrznych przemian. Początek czegoś dobrego, wyzwolenie z problemów z przeszłości. Okres zwiększania umiejętności i wiedzy. Odwiedzając miejsca z przeszłości doświadczycie silnych emocji. Jest to również okres wyciszenia w nadziei na lepszą przyszłość. Niezrozumienie i poczucie pustki może pokazać się w sferach pracy lub działań zespołowych.
[Caelum XX] [4 C]

09.2015
Czas podlegania pewnym regułom. Może się pojawić działalność artystyczna lub sprawdzenie dotychczasowych umiejętności. Okres prac fizycznych i niezręcznych sytuacji. Wiara w samego siebie, doda Ci sił do działania. Doświadczona kobieta pomoże coś zorganizować lub zaaranżować. Miesiąc zapowiadający poprawę finansów.
[7 T] [Dominarum T]

T - Tubulis, C - Calix, P- Pugione, N - Nummos

Użyłem rozkładu "Praedictio Annos, primo" i talii 78 kart "Saltare Conscientia Oculus".
Wróżbę odczytałem dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników naszego forum.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2014, 21:43 {2} przez Blackadder.)
10-06-2014, 15:58
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,028
Reputacja: 85
Podziękowania: 908
Podziękowano 1252 razy w 612 postach
RE: Wróżba roczna dla wszystkich użytkowników Witchcraft
No, no...
Nieźle - to już teraz mogę powiedzieć. Uśmiech
Mam takie miesiące gdzie właśnie występują u mnie określone sytuacje czy emocje...

Dzięki że o nas pomyślałeś. Uśmiech A mnie kusi już od kilku dni... gdzie można zobaczyć talie z której korzystać?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-06-2014, 17:17
Ragoein Offline
Użytkownik

Liczba postów: 20
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 3 razy w 2 postach
Takie wtf... wróżenie zmienia przyszłość? Bo październik chyba się spełnia, jak przeanalizowałem moje znajomości to faktycznie kolejne miesiące też mogą się spełnić...
Życie jest pełne buggów, ciekawe czy są bany za ich nadużywania.
10-06-2014, 20:06
Olimpia Niedostępny
...

Nie zmienia przyszłości tylko ją ujawnia. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-06-2014, 20:08
Atria Offline
Luperkal

Liczba postów: 272
Reputacja: 7
Podziękowano 74 razy w 36 postach
Wróżenie pokazuje jedną z możliwych dróg - na chwilę obecną najbardziej prawdopodobną.

Mimo wszystko
Cytat:Kutniami w związku
się nie przejmuję. Kłótniami, błagam. Korektorzy, autor posta, ktokolwiek?
- Kiedy stoisz na krawędzi wszystkiego, co znasz i rozumiesz, i masz zrobić krok w ciemność tego, co nieznane, wiara pozwala ci mieć pewność, że stanie się jedna z dwóch rzeczy.
- Jakich, panie? - zapytał Aksymand.
- Albo staniesz na stałym lądzie, albo nauczysz się latać - zaśmiał się Horus i skoczył.
Graham McNeill Fałszywi Bogowie
10-06-2014, 20:50
Olimpia Niedostępny
...

No tak, ale to dalej jest ujawnianie przyszłości. xD
O tym, że wróżby to nie Wyrocznie to już tyle pisałam, że mi się rzygać tym chce, powtarzać to samo w kółko.
Normalność to wymysł.
-----------
10-06-2014, 21:17
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 210
Podziękowania: 39
Podziękowano 26 razy w 17 postach
Zależy z czego wróżyć.
10-06-2014, 21:29
Olimpia Niedostępny
...

Mówimy o kartach. Aim z kart wróżył.
Normalność to wymysł.
-----------
10-06-2014, 21:44
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Wybaczcie albo też nie, moją dysleksję. Dzięki za korektę Blackadder.

Olimpia, jeśli chodzi o karty to używam ręcznie robionej tali, przez kilku artystów 101 kart. Do wróżb używam zazwyczaj 78. Są lekkie różnice od klasycznej np. Rider Waite lub Aleistera Crowleya.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014, 16:53 {2} przez aim72.)
10-07-2014, 16:36
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 210
Podziękowania: 39
Podziękowano 26 razy w 17 postach
Swoją drogą, czy wróżenie dla tylu osób ma więcej sensu niż horoskop w telegazecie?
10-07-2014, 19:44

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB