Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjście z ciała Medotą Wibracji
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Wyjście z ciała Medotą Wibracji
Medota trudna dla początkujących, ale zauważyłam że nie tylko oni mają trudności z wyjściem z ciała.

Ostrzegam jednak, że ta medota gwałtownie wywali praktykanta z ciała - to nie jest przyjemne i co "słabsi" czy lękliwy mogą nabawić się traumy.

Jak wiadomo wszystko ma wibracje, nasze ciało (fizyczne, czy astralne), powietrze czy woda... Chodzi o to aby tak przyśpieszyć wibracje (energie), aby sama wywaliła nas z ciała, po prostu ciało nie wytrzyma takiego natężenia i wywarli duszę z ciała.

Byliście kiedyś na huśtawce, co ciągnie was wyyysoko w góre a potem w dół? Serce i żoładek podchodzi do gardła. Tu będzie gorzej. Gwałtownie zostajecie wywaleni a zanim to się stanie to poczucie jakby prąd kopnął - gwałtowny wstrząs prądu i gwałtowne wywalenie z ciała. Niby to trwa parę sekund, ale przez pierwsze razy jakby czas spowolnił - ja za pierwszym razem przerwałam i spadłam w łóżka. ^^`

Jak więc przyśpieszyć wibracje? Leżycie i najpierw poczucie swoje ciało - jak energia przez nie przepływa, poczucie swój plus, bicie serca, skupcie się na przepływającej energii w całym waszym ciele a teraz spróbujcie to pulsowanie przyśpieszyć - możecie zrobić to siłą woli, po prostu zechcijcie żeby przyśpieszyła i przyśpieszy - warunek jest taki, że cały czas musicie czuć te wibracje, możecie (czując je dalej) wyobrazić sobie, że wibracje się przyśpieszają i faktycznie wtedy przyśpiszą.

Przyśpieszajcie stopniowo coraz bardziej... W pewnym momencie poczucie jakby was piorun albo prąd poraził - i kluczem tu jest nie wystraszenie się i nie przestawanie, zwiększać wibracje dalej - to prawie już, jeszcze troszkę. I... Wywalenie. Poza ciałem poczujecie się jakby hmmm... W końcu postawiono was na ziemi, kiedy to spadaliście kilkaset metrów nad ziemią - opanować się! Nie chcecie chyba jakiegoś świństwa przyciągnąć? Znajdzie Opiekuna Duchowego i wtedy możecie myśleć o czym chcecie - o ile was Opiekun w łeb nie pacnie. Język

Pamiętajcie że poruszacie się za pomocą myśli. I możecie tam robić co chcecie - to świat, który sami kreujecie i jak nie będziecie się bać to jesteście "Władcami" wszystkiego wokoło, co nie oznacza, że macie nie szanować bytów i robić sobie z nich worki treningowe. Oczko Poza tym... byt wkurwiony w astralu, może przypierdolić się do was w świecie fizycznym.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-10-2014, 10:49
Znajdź Posty Reply
atik Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 7
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Wyjście z ciała Medotą Wibracji
A wibracje "tworzone sztucznie" mają być harmoniczne czy może być to dowolny ruch energii?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2015, 19:22 {2} przez atik.)
11-02-2015, 19:22
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB