Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stópki kurczaka na ochronę bądź moc/władzę
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 4,766
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 188 razy w 330 postach
Stópki kurczaka na ochronę bądź moc/władzę
Kilka lat temu zainteresowana kultem Świętej Śmierci trafiłam na fajna praktykę - i powiem wam, że nie tylko działa, ale jeszcze się przeraziłam działaniem. xDD

Trzymałam się od niej daleka, ale... Ostatnio mam sny gdzie pojawia mi się pewna szpetna morda i podstawia rytuały pod nos typu: weź nóż potnij sobie twarz i poświęć się *cenzura*, a spełnię jedno Twoje życzenie. Cóż, żadna ochrona nie pomaga tak więc poprosiłam o radę pewnego kogoś i zaledwie godzinę po tym, sfruneła mi dawno zapomniana kartka z szafy. Tak, karta z tym zaklęciem.

Ostrzegam - nie jest ona dobra, jeśli nie chcecie aby ludzie którzy wam szkodzą/czy tam zaszkodzą chorowali, umierali czy stali się kalekami. Ale na istotki zajebiste... W teorii. xD Powiem wam za jakiś tydzień - dwa.

Potrzeba nam stóp kurczaka czegoś do malowania np. farb, i oleju dla połysku. Stopki kurczaka muszą być zasuszone. Malujemy stópki na jakiś kolorek... Polecam czarny albo czerwony, a potem malujemy pazurki - może czerwony jak stopka jest na czarno? Albo czarny jak stópka jest na czerwono! Może fiolet i zieleń? Uśmiech Sugerujcie się intuicją i symboliką kolorów. Teraz potrzebujemy miedzi, miedz obwiązujemy wokół początka stópki (tak żeby jak chwycić to żeby pazurki były do dołu), to po to aby drugi koniec miedzi można była gdzieś zawiesić. Do tego można przymocować jakiś kamień szlachetny - np. zawiesić go na sznurku, a ten przywiązać do miedzi w miejscu, gdzie trzyma się stópka, pióra ptaków? Jasne! Najlepiej Kruka! Ząb wilka? Rekina? Okey... A może liść Mandragory? Owoce jarzębiny? Możecie robić kombinacje, ale liczba dodatków ma być nieparzysta i lepiej nie przesadzać - proponuje jeden bądź trzy dodatki, ewentualnie pięć choć siódemka też jest kusząca... Nie no, siedem to będzie przesadą ale symbolika tej liczby jest kusząca. xD

Teraz oczywście waszą stopkę np. dymem z Białej Szałwi, i trzy razy przeciągnięcie nad płomieniem czerwonej świecy. Siadajcie przed świecą i zamknijcie oczęta i skoncentrujcie się, najlepiej zapadnijcie w taki pół sen - i teraz...

"Święta Śmierć,
Moja Pani,
Mistrzyni mroku i chłodu
Stoję przed Tobą prosząc o ochronę
Moja Pani chroń mnie
Otul swoim płaszczem czyniąc mnie nietykalną dla moich wrogów, sideł, pułapek i zemst
Przejrzyj mrok, zaopiekuj się mną, tymi na których mi zależy i tym co posiadam
Na mojego ojca, syna i Święte Duchy
Amen"

Stopkę można zawiesić na drzwiach frontowych domu, nad łóżkiem (może sprowadzać koszmary informujące o zagrożeniach), na lusterku w samochodzie jak i nosić na szyi albo przy kluczach bądź bransoletce - zależy do stópka ma chronić.

Dobrym i jeszcze mocniejszym wariantem jest połączenie dwóch stópek (mają mieć inne kolory) i przymocowane ich na krzyż bądź X. To poważna praktyka, nie dla zabawy - jeśli wasza siostra coś wam weźmie - mogą dosięgnąć ją konsekwencje! Jeśli wasza mama zrobi coś głupiego np. w przypływie złości - może to się skończyć źle! Nie musi, ale może - tego nie wiem, praktykowałam to tylko raz i po dwóch dniach się tego pozbyłam. Magia to nie zabawa, zwłaszcza takie praktyki jak powyższej.

Ta stópka ma jeszcze jedno zastosowanie. Potęga/władza/moc. W tym wypadku zmieniamy słowa zaklęcia np. tak:

"Święta Śmierć
Moja Pani, Mistrzyni mroku i chłodu
Stoję przed Tobą i proszę o moc/władzą nad ludźmi/kimś tam: Imię i nazwisko (wariant drugi: fuj! :/)
Moja Pani obdarz mnie mocą/władzą/nad ludźmi/kimś tam: imię i nazwisko (sorki nie mogę się powstrzymać: fuj! :/)
Otul mnie swoim płaszczem obdarzając mocą/władzą/nad kimś tam: imię i nazwisko, (ble!) sprawiając że będę potężny i/lub niekwestionowany
Przejrzyj wszelką słabość i umocnij mnie/wszelki bunt i zwątpienie ludzi/kogoś tam: imię i nazwisko i wyeliminuj go
Na mojego ojca, syna i święte duchy
Amen"

Te stópki można też używać do rzucania klątw - robi się to tak samo, ale słowa zaklęcia należy dostosować do waszych potrzeb i podrzucić komuś do samochodu czy do chaty - najprawdopodobniej będzie to klątwa śmiertelna poprzez długą i pełną cierpienia chorobę. Jeśli znajdziecie taką nóżkę w swoim otoczeniu czy tam inne szczątki martwych zwierząt to was już prawie nic nie uratuje - to jest strasznie silna praktyka (jeśli zostanie dobrze zrobiona i naładowana) tylko silniejsza od klątwy ochrony wam pomoże (może tylko zneutralizować), a taką znam tylko jedną: Archanielską pomoc.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
07-10-2014, 17:17
Znajdź Posty Reply
Mikael Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 89
Reputacja: 5
Podziękowania: 2
Podziękowano 2 razy w 7 postach
Podziękowano 2 razy w 7 postach
RE: Stópki kurczaka na ochronę bądź moc/władzę
Nie spodziewałem się, że mogą tak fajnie wyglądać. D:
10-10-2014, 23:09
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

No, ale ten gość musiał malować chyba stópki czymś innym... albo czyimś je posmarować. Nie mam czasu zbytnio na przeczytanie jego techniki - jestem ostatnio w tyle z czasem.

A niebawem jak experyment wypali to pokaże wam mój własny projekt - nagrałam to, ale nie miałam w efekcie jak wysłać boa za duży rozmiar to usunęłam. :/ Dam znać jeśli będą efekty.

A co do stópek... no kurwa rewelacja.
Nie mam już propozycji krwawych rytów. xDDD
Co prawda zaczęło mi stukać w pokoju, ale mi nie przeszkadza.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-10-2014, 10:48
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Ismeno radzę przeczytać tekst dokładnie.
Jak napisałam stópka szkodzi wszystkim, którzy chcą Ci zaszkodzić, mogą poważnie zachorować bądź umrzeć.

Jeśli nie napisałam jaka faza Księżyca i czy Kogut czy Kura to widocznie jest to obojętne. Mówimy tu o VooDoo.

Jak ktoś zdecyduje się rzucić klątwę to skutki są takie jak zawsze - niewiadome, ale z pewnością nie bezkarnie. Wszystko wraca.

Nie musisz wcale pokazywać stopki - ja swoją nosze pod bluzką, na długim sznurku, nie widać.
Ps. A z krzyżem to się już pewnie "obnosisz"? Nie trzeba się obnosić, wystarczy się ich nie wstydzić i nie udawać kogoś innego.
Normalność to wymysł.
-----------
11-10-2014, 12:04
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

PS: poza tym to jest we Wtajemniczonych.
Ludzie mający tu wstęp nie potrzebują takich szczegółów, a odpowiednią fazę Księżyca dobrał by nawet początkujący.

Myślę, że się czepiasz na chama bo to jest "źle". Jasne. Usuńmy z historii i tradycji magii całą wiedzę przodków.

Każdy ma swój mózg. I sam wybiera - nie potrzebuje to tego ani mnie ani Ciebie, jasne możemy, a nawet powinniśmy doradzić, powiedzieć o konsekwencjach.

Ale nie mamy prawa nikogo oceniać, zwłaszcza jak nie znamy sytuacji. A harmonia i równowaga musi być, nie ma dobra bez zła i odwrotnie.

A skoro ktoś chce nam zaszkodzić to sam sobie jest winien, dostaje to co czego życzy nam - nieszczęście. Moim zdaniem sprawiedliwe, co oczywiście nie znaczy że to popieram.

Jak zresztą większość postów napisanych w tych działach, również przeze mnie.
Moją rolą jest przekazane wiedzy. Nie muszę się zgadzać z technikami, które opisuje co już mówiłam z milion razy. Dziedzictwo nie może zginąć bo Ismena tak chce. Mag ma mieć jak największą wiedzą o jak najwięcej tematów.
Normalność to wymysł.
-----------
11-10-2014, 12:21
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Ismena ja nie jestem negatywne do Ciebie nastawiona. Jestem uważana za osobę kontrowersyjna - wiesz czemu? Między innymi dlatego bo nie ja się nie bawię - mówię wprost, i dlatego też modzi i reszta Zarządu mnie po "łapkach bije", chyba, że obiecałam coś komuś nie mówić.

Ja moja droga - jak już pisałam testowałam raz i teraz kolejny i działa.
A Fazę Księżyca nie każdy i nie zawsze uwzględnia, wielu nawet totalnie na to nie patrzy.

W każdym razie... mi działa. A Fazę zawsze można sobie dobrać - to nie dział dla przedszkolaków.

I mowa o stópkach kurczaka. Kupisz w sklepie mięsnym, nieważne kura czy kogut nawet teraz zerknęłam na ten angielski tekst - koleś się ze mną zgadza. Przeczytaj sobie jego wersje, jak mi nie wierzysz - a więc razem mamy dwa takie same źródła odnośnie tych zagadnień. Strona gdzie poznałam tą technikę, i jeszcze ta amerykańska.
Normalność to wymysł.
-----------
11-10-2014, 13:39
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Interesujący sposób, i nie wątpię, że skuteczny, ale trochę "przestarzały", bo raczej nikt nie zawiesi sobie łapki kurczaka nad łóżkiem, a już szczególnie nad drzwiami wejściowymi (ale by się poczuł nasz gość, wchodzi, a tu kawałek mięsa wisi nad drzwiami :D). Testował ktoś to w takich aspektach jak zaklęcia miłosne, finansowe i naginanie czyjeś woli?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014, 14:44 {2} przez Neaxx.)
08-12-2014, 13:23
Znajdź Posty Reply
Raven Offline
Zaawansowany forumowicz

Liczba postów: 230
Reputacja: 8
A co to za problem zawiesić takie łapki nad łóżkiem czy drzwiami wejściowymi?
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
08-12-2014, 15:19
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 641
Reputacja: 26
(08-12-2014, 15:19)Raven napisał(a): A co to za problem zawiesić takie łapki nad łóżkiem czy drzwiami wejściowymi?

Taki, że to creepy wygląda i większość ludzi, krzywo na to patrzy. Ja takie coś zawiesiłbym w bardziej dyskretnym miejscu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014, 19:30 {2} przez Neaxx.)
08-12-2014, 15:43
Znajdź Posty Reply
Raven Offline
Zaawansowany forumowicz

Liczba postów: 230
Reputacja: 8
Mam w pokoju czaszki, inne części zwierząt i jakoś nikt nie jest oburzony.
A jak się komuś nie podoba to nie musi wchodzić. Dom jest dla Ciebie nie dla innych.
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
08-12-2014, 17:16
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB