Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen
Autor Wiadomość
Neaxx Offline
Moderator

Liczba postów: 117
Reputacja: 2
Podziękowania: 21
Podziękowano 21 razy w 8 postach
Sen
Witam.

Nie wiem czy to był tylko zwykły sen, ale opowiem go.

Śniło mi się dzisiaj, że byłem z koleżanką w szkole razem (nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie mieszkała trochę kilometrów ode mnie i była w moim wieku). Chodzi o to, że normalnie przyjaźnimy się, a w śnie gdy weszliśmy do klasy, ona oddaliła się ode mnie, tak jakby mnie nienawidziła lub nie zauważyła, że istnieje, ponieważ usiadła z moim kolegą, którego nie zna, a mnie zostawiła. Nagle wszyscy mnie olali, siedziałem sam, nabijali się ze mnie, śmiali, itp. Dziwnie się czułem, nie pamiętam za bardzo co się jeszcze wydarzyło, ale skończyliśmy lekcje i pamiętam, że zadałem jej pytanie, żeby dokonała wyboru pomiędzy mną, a kimś innym i tu nie wiem za wiele, bo sen się skończył (obudziłem się).

Niby trochę to takie banalne, ale trochę dla mnie niepokojące. Czy to zwykły sen? Dodam, że miałem bardzo dużo snów z koleżanką, to trochę dziwne.

Jakiś czas temu (parę miesięcy temu), gdy byliśmy razem śniły mi się 4 sny jednego dnia.
W pierwszym śnie byliśmy w samochodzie i całowaliśmy się.
W drugim śnie dosłownie pisząc, jakiś byt ją porwał, a ja nic nie mogłem zrobić.
W trzecim śnie leżała nie przytomna w łóżku, a ja siedziałem przy niej, dziwne było to, że widziałem w tym śnie żabę.
W czwartym śnie była w szkole, lecz nie widziała mnie, nie słyszała, tak jakbym nie istniał.

Jakiś czas po tym o ile się nie mylę, zerwała ze mną.

Prosiłbym o pomoc w interpretacji, jeśli coś mogły znaczyć, możliwe, że to tylko przypadkowe sny.
10-13-2014, 12:58
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,063
Reputacja: 85
Podziękowania: 925
Podziękowano 1271 razy w 627 postach
RE: Sen
Nie są przypadkowe. Prawdopodobnie Ty i koleżanka macie coś do przerobienia, wygląda mi to na relacje karmiczną.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-13-2014, 14:48
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB