Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astralno-bojowa technika zamrażania
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,777
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Post: #1
Astralno-bojowa technika zamrażania
Zdażyło wam się czasem obudzić z wielkim bólem nogi? Noga była stłuczona od środka i nie mogliście chodzić albo przy chodzeniu was bolało i kuleliście? Mogły temu towarzyszyć siniaki.

Dzieje się tak wtedy kiedy np. ktoś was w świecie astralnym "zamrozi", czyli prześle energie lodu do wnętrza części waszego ciała, co powoduje silny skurcz w owym miejscu i blokadę przepływu energii w owej części ciała powodując stłuczenie poprzez gwałtowne uderzenie energią lodu, w świecie astralnym po czymś takim nie możesz się ruszyć jakiś czas, a rano masz stłuczoną nogę od środka.

Mamy tutaj do czynienia z Magią Bojową na podłożu astralnym, w połączeniu z energią lodu. Nie trzeba wcale jednakże być w świecie astralnym aby użyć tej techniki, jednakże tam ona jest prościutka - w świecie materialnym to wyższa szkoła jazdy. Co należy zrobić?

Podstawą tutaj jest umiejętność manipulowania energii, należy po prostu zebrać energię lodu w swojej dłoni - jak najwięcej, następnie dotykamy nogi czy ręki osoby która ma zostać poszkodowana i przesyłamy całą energię lodu do jej części ciała, którą trzeba zamrozić. Oczywiście coś takiego jest prawie nie realne - bo człowiek to poczuje (no i to "dziwne", tak trzymać łapę na kimś w pełnym skupieniu") no i się od nas odsunie, co spowoduje że prawdopodobnie osiągniemy zupełnie inny efekt. xD No i co za wróg pozwoli się dotknąć? Szybciej dostanie się strzała, chyba że ktoś potrafi błyskawicznie przesłać energię...

Dlatego lepiej stworzyć link i poprzez ten link przesyłać energię, jednak jest to proces trudniejszy i dłuższy niż bezpośredni dotyk. Ogólnie nie jest to proste. Kolega testujący tą technikę, jednak zmodyfikował ją tak aby była prostsza dla początkujących - mianowicie ładuje psi balla ogromną ilością energii lodu i rzuca w nim w wybraną część ciała człowieka - zgodnie z tym co mówił, jeden rzut nie wystarczy, trzeba stworzyć następną taką kulkę po rzucie i to w szybkim tempie (bo tamta energia z kulki się rozproszy) i tak jakieś 6-7 kulek powinno wystarczyć, choć moim zdaniem to zależy ile w psi ballu będzie energii lodu.

Oczywiście atakowanie ludzi dla jaj jest głupie i dziecinne, ale jak widzicie że ktoś męczy zwierzę, uciekającego złodzieja, czy grupkę znęcających się nad kimś ludzi - warto tego użyć. Zdaje sobie sprawę, że zaraz tu ktoś może napisać, że od tego są mięśnie - ale nie zapominajcie, że nie każdy je ma.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
17-10-2014, 13:52
Znajdź Posty Reply
Shai Offline
...

Liczba postów: 16
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Astralno-bojowa technika zamrażania
To nie wiem co ja tam musiałem robić, ale raz cały tydzień (lub nawet ponad) bolały mnie nogi, najbardziej kolana. Podważyć to mógłby fakt, że przedtem cały tydzień spałem w samochodzie i nóg wyprostować nie mogłem, ale jednak ból dopadł mnie dopiero jakoś 1-2 dni po powrocie do domu.
Ludzie, z początku byli dla mnie bardzo zabawni, teraz już nie są, znudziła mi się ich wszechstronna głupota.
28-12-2015, 02:54
Znajdź Posty Reply
Aqeen Offline
Aqua Warrior

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2019
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Astralno-bojowa technika zamrażania
Pewnie jest to dużo trudniejsza technika niż po prostu stać i gapić się na kogoś, pewnie i tak odejdzie z nieprzychylną nam myślą o nas. Nudne to.
Rozkazuje Ci, życz sobie wszystkiego dobrego. ...
24-06-2019, 10:43
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB