Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Płodności
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,777
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Podziękowano 200 razy w 339 postach
Post: #1
Rytuał Płodności
Jeśli chcecie dziewczynkę potrzebne będą cztery różowe świece, jeśli chłopca to cztery niebieskie, jeśli obojętne to cztery białe. Dla Dziewczynki wyryjcie na świecach znak Wenus, dla chłopca znak Marsa, jeśli po prostu dla dziecka to znak płodności - może być runa Berkano.

Świecie namaszczacie olejkiem paczulowym, pod łóżkiem rozrzucacie lawendę w formie zioła - najlepiej sproszkowaną. Potrzebujecie także węgla - którym to narysujecie sigil, działający na zajście w ciążę, rysujecie na ścianie na wysokości waszych oczu kiedy będziecie się kochać, możecie także narysować go na lustrze np. szminką - ważne abyście sigil widzieli w każdej pozycji którą przerobicie a to oznacza, że potrzeba kilka takich sigili.

W trakcie uprawiania miłości, skupiacie się tylko na dziecku, wizualizujcie ja jawie patrząc na sigil jak cieszycie się z ciąży, jak to będzie jak już będzie się rodziło itp. oczywiście jak będziecie wizualizować sigil zejdzie na drugi plan - ale wasza podświadomość wciąż go będzie widziała. W momencie szczytowania, należy wypowiedzieć afirmacje: np. (dla kobiet) jestem w ciąży, (dla mężczyzn) za 9 miesięcy urodzi mi się piękna i zdrowa córka. Ta ostatnia afirmacja może być za długa dla wielu, można ją skrócić bądź wybrać inną, ważne aby zachować zasady działania afirmacji. Kiedy skończycie należy się poprzytulać i pogadać... Potem zgasić i powtarzać rytuał aż do ich wypalenia albo zajścia w ciążę, wówczas zakopać gdzieś w ogrodku.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
17-10-2014, 14:14
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 319
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 29
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Podziękowano 1 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Rytuał Płodności
(17-10-2014, 14:14)Olimpia napisał(a): zajścia w ciążę, wówczas zakopać gdzieś w ogrodku.

Mam nadzieję, że nie mówisz Oli ani o kobiecie ani o dziecku? :D

Od siebie dodam, że można również pod łóżko wstawić w tym czasie miskę z ziemią i kiełkującymi ziarnami (np. zboża lub kwiatów). Nad łóżkiem ustawić posążek Wenus z Willendorfu.

Taczanie – często występuje przy użyciu jajka. Taczano je po ziemi, by ta byłą pełna jak ono; Także występowały formy taczania się ludzi po ziemi, by użyczyć jej płodności. - Przez brzuch kobiety w miejscu macicy przeturlać jajko z intencją i afirmacją typu ,, Jak jajko daje nowe życie, tak daj je i ty''

Noszenie przy sobie – właściwości noszonego przedmiotu przechodzą na noszącego. - miniaturka Wenus z Willendorfu w formie naszyjnika.
Spożycie – najwyższa forma zespolenia obiektu działań magicznych pożądanych przedmiotem, którego właściwości chce się uzyskać. - znów jajko, zboże.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
29-01-2015, 22:59
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB