Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smocza Krew
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,068
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 854
Podziękowano 1354 razy w 670 postach
Post: #1
Smocza Krew
[Obrazek: DSCN0981-large.JPG]


Smocza Krew pochodzi z drzewa o nazwie Dracena Smocza. W Afryce jest pewna wyspa - Sokotra, zwana Wyspa Mgieł, tam między innymi rośnie to cud drzewo, legenda mówi, że jest w nim prawdziwa krew smoków, która wsiąkneła w ziemie podczas ich walk w dawnych czasach. Cóż... Smoczą Krew zobaczycie po zranieniu drzewa...

Naukowo rzecz biorąc, Smocza Krew jest miękką żywicą, mającą ogromne właściwości lecznicze - Szamani wykorzystywali ją na wszelkie dolegliwości skórne, na otwarte rany aby zmniejszyć ból, zasklepić radę, odkazić i zatamować krwawienie. Można ją także stosować wewnętrznie, ale nie będę tutaj pisać co i jak ponieważ nigdy jej nie używałam do celów leczniczych i nie chce wprowadzać w błąd, który może mieć poważne konsekwencje.

Używam ją w poważniejszych rytuałach - ogólnie drzewo z którego się pozyskuje Smoczą Krew jest rzadkie (przez to i drogie) a także popularne - do tego stopnia, że należy kupować Smoczą Krew tylko w zaprzyjaźnionych sklepach aby mieć pewność, że nie została podrobiona, bo to się często zdarza - traktuje ten proszek, jak mój skarb, świętość i użyłam tylko jak mi na czymś naprawdę zależy, ma naprawdę potężne właściwości o czym się nie raz przekonałam - daje naszym rytuałą i intencja energetycznego kopa, w efekcie nasz rytuał może być od dwóch do trzech razy potężniejszy niż bez Smoczej Krwi. Używana może być w każdej intencji i rytuale, sama w sobie zgodnie z tym co piszą na "ulotce" jest świetna w egzrocyzmach i odprowadzeniu dusz, ma bardzo wysokie wibracje i mistyczny zapach - naprawdę da się uwierzyć, że to prawdziwa Krew Smoków. Pali się ją na Węgielkach Trybunarzowych bądź węglu drzewnym.

Można chodować Dracenę Smoczą w domu:
http://ascgarden.pl/drzewo-smocze-dracen...-p-82.html

Smocza Krew: http://m.czarymary.pl/item/383630353139 proponuje kupić kilka, bo tego naprawdę malutko.

Węgielki Trybunarzowe: http://m.czarymary.pl/item/3236303036 10 sztuk, użytek jednorazowy a przynajmniej ja nie wiem jak to zgasić, aby użyć ponownie.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
17-10-2014, 16:36
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB