Urzadzenia elektroniczne.
Autor Wiadomość
QueenLilith Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 1
Podziękowano -1 razy w -1 postach
Urzadzenia elektroniczne.
Cześć.
Myślicie, że aura lub pole magnetyczne może destrukcyjnie wpływać na urządzenia elektroniczne?
Generalnie mam taki dziwny problem, że czegokolwiek się nie dotknie to się psuje i to od dłuższego czasu (około 2 lata).
Nie wiem czy to jakaś istota czy to ja, bo odczuwam obecność, ale bez kontaktu.
Oczyszczałam dom szałwią, ale to nie pomogło.
To coś nie przeszkadza mi specjalnie, ale mam wrażenie, że wszędzie za mną łazi, również poza domem.
Moim zdaniem coś przyszło za mną z fortu gdzie zginęło sporo ludzi, lub to mój zmarły dziadek i czegoś chce. Nie wiem o co chodzi. I nie do końca jestem pewna czy szukać problemu w sobie czy w tej istocie.
Pozdrawiam,
Queen Lilith.

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-28-2014, 19:13 {2} przez Neaxx.)
10-25-2014, 16:45
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 929
Podziękowano 1304 razy w 646 postach
RE: urzadzenia elektroniczne
Po pierwsze. Pisz tematy z wielkiej litery.

Aura nie wpływa na urządzenia. Ale możesz mieć zdolność np. telekinetyczne, i używać nieświadomie.
Byty też mogą być.
Kiedy to się zaczęło? Gdzieś tak od miesiączkowania? Czy po tym jak byt się przykleil? Kiedy?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-25-2014, 19:09 {2} przez Olimpia.)
10-25-2014, 19:08
Znajdź Posty Reply
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Kiedyś natknąłem się na podobne zdarzenie. Mój kolega, pracował na skupie złomu. Na nazwisko miał "Beryt", tak samo jak jeden złośliwy chochlik. Można go przywołać pisząc jego imię na mosiężnym krążku. Wyobraźcie sobie, że gdy mój kolega to zrobił, zupełnie przez przypadek. Podpisał się na swoim nazwiskiem na mosiężnym okręgu. Od tamtej pory, czego się nie dotknie albo się psuje, abo coś dziwnego się dzieje.

Nie wiem jak teraz się ma, bo wyjechał z kraju. Ten chłopak aż zmienił nazwisko, ale to nic nie pomogło. Słyszałem od znajomych, że akurat był w Londynie w dniu w którym ogarnął miasto smog. Za kilka dni odwiedził naszych wspólnych znajomych i następnego dnia wpadła policja szukając jakiś bandziorów. Właściciele domu od których był wynajmowany wypowiedzieli im umowę. Takich przypadków było dużo. Jak jeszcze był w kraju, kupił auto pojeździł nim chwilę i sprzedał je innemu koledze. Tamten jeździł nim dosłownie 3 tygodnie, potem zginął w wypadku tym samochodem.

Może przez przypadek przywołałaś jakiś byt? Może jesteś medium i tylko ty możesz pomóc tej istocie?
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-28-2014, 19:16 {2} przez Neaxx.)
10-25-2014, 21:12
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 929
Podziękowano 1304 razy w 646 postach
Jakby była medium to o wiele więcej duchów by miała, widziałaby je i słyszała. Oczko No i "włączałoby się" jej pismo autatyczne.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-25-2014, 21:24
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Cóż jedyne co mogę jeszcze poradzić to sprawdzenie czy to byt, jeśli to nie byt, polecam ci ćwiczyć panowanie nad tym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-28-2014, 19:17 {2} przez Neaxx.)
10-25-2014, 22:58
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 764
Reputacja: 63
Podziękowania: 134
Podziękowano 590 razy w 131 postach
Amorte,

Czasami zdarza się tak ludziom o pewnych dziwnych typach potencjału psionicznego, że ich naturalna aura interferuje z polami magnetycznymi urządzeń, indukując prąd w metalowych elementach, wywołując drobne spięcia i skoki mocy w tych urządzeniach.

Jest to b. rzadkie, ale może być upierdliwe. Dobrze byłoby, abyś zaczęła ćwiczyć psionikę (dużo ćwiczeń znajdziesz na tym forum).

Może też być tak, że nosisz długie włosy i swetry i generujesz dużo statycznej elektryczności podczas zagłaskiwania kota lub pieska na śmierć - wtedy przeskoki takich iskier również mogą być problematyczne.

Medytuj.
Po pewnym czasie pracy nad energią i medytacją nad sobą będziesz w stanie wyczuć obecność innych bytów, jeżeli to faktycznie problem z bytem.
Tak, to może być problem z bytem - duchy zmarłych czasami potrafią zaburzać działanie urządzeń elektrycznych.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
10-25-2014, 23:52
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Też tak miałem, tylko że na odwrót. Urządzenia działały na pełnych obrotach. Szczerbol Z kolei moja mama miała tak jak ty, a jak byłem z nią w jednym pokoju to wszystko wracało do normy. Z czasem oboje nauczyliśmy się nad tym panować. Tak jak mówił Evander medytuj, możesz także wizualizować sobie, że panujesz nad tym i to powinno z czasem pomóc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-26-2014, 14:09 {2} przez Lossen.)
10-25-2014, 23:59
Znajdź Posty Reply
ble Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 45
Reputacja: 4
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 1 postach
Skupił bym się, na elementach biżuterii. Przynajmniej z mojego puntu widzenia, odczuwam - jakiś nowy (kupiony lub otrzymany w tym okresie) naszyjnik, drabinka na szyi, we włosach to chyba naszyjnik? Coś silnie związanego z energią i przynoszeniem tzw. pecha. Nie wgłębiałem się z czym jest związane. PS. mogę się mylić, aczkolwiek warto sprawdzić i ten trop.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-28-2014, 19:19 {2} przez Neaxx.)
10-28-2014, 15:47
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB