Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wisorek może służyć jako wahadełko?
Autor Wiadomość
Pacza12 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
RE: Czy wisorek może służyć jako wahadełko?
Mam jeszcze jedno pytanie: o co chodzi z promieniowaniem? I jak się go pozbyć?
14-11-2014, 21:27
Znajdź Posty Reply
Stratus Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 105
Podziękowania: 6
Podziękowano 6 razy w 6 postach
Polecam książkę "radiestezja w domu i ogrodzie" tam masz trochę o tym i jak zapobiegać, oraz jakie negatywne skutki to powoduje. Uśmiech
Zwracam sie z prosba o przymkniecie oczu na bledy [brak polskich znakow(laptop bez polskich znakow)]
Z gory dziekuje

"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2014, 18:48 {2} przez Neaxx.)
15-11-2014, 20:52
Znajdź Posty Reply
Pacza12 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 13
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Ok, dziękuję. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2014, 18:48 {2} przez Neaxx.)
15-11-2014, 23:29
Znajdź Posty Reply
Okrzemek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Reputacja: 2
Podziękowano 8 razy w 7 postach
Ja właśnie niedawno naczytałam się książki "Magia wahadełka dla początkujących" Webstera i zrobiłam sobie własne. Wisiorek z masy fimo, ale nie zawieszony luźno na łańcuszku, tylko właśnie wrobiony w jego część tuż obok zapięcia. Wiecie, że zapina się tuż obok wisiorka, tak, że jak wisi, to nie ma zagięć łańcuszka, wisiorek się nie wygina itd, tylko wisi ładnie elegancko jak prawdziwe wahadło Oczko

I właśnie nosiłam je trochę, żeby "przeszło" energią i się do mnie dostroiło. Czyli to raczej dużo nie pomogło? Język Ale chyba nie ma przeciwwskazań? Bo to wygodne, jak chcę przy sobie nosić. Dyskretne i poręczne Oczko Bez zabawy w woreczki i inne takie...

Ale chodzi mi o oczyszczanie. Jak wspominałam, nie jest z kamienia czy metalu, tylko z masy plastycznej fimo, już raczej to pod sztuczne podchodzi, gdzieś natknęłam się na temat, że nawet plastikowe się nadają, więc mam nadzieję, że materiał nie będzie przeszkadzał- i raczej nie absorbuje tyle energii. Czy wystarczy stukanie o krawędź stołu? :D Serio się pytam :D Ewentualnie w niemalowane drewno, jak uczyła mnie daawnooo cioteczka na wahadełku z igły? Czy to moje oczyszczanie jest porównywalne do przetarcia zalepionego blatu w kuchni suchą chusteczką higieniczną? :D Czy trzeba jakiegoś cięższego kalibru wyciągać metody: sól, bieżąca woda? Bo troszeczkę martwię się, jak to mogłoby wpłynąć na wygląd tego wisioreczka...

Ale jakbym chciała się pobawić w oczyszczanie przedmiotów albo czakr, usuwanie chorób czy coś, to pewnie już wypadałoby lepiej oczyścić?
Wspaniałego dnia Przytulanie
07-11-2015, 22:52
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB