Dziwne zdarzenia,które nas ostatnio otaczją... czy zaświaty chcą nam coś powiedzieć ?
Autor Wiadomość
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Dziwne zdarzenia,które nas ostatnio otaczją... czy zaświaty chcą nam coś powiedzieć ?
Hey, pomóżcie Nam proszę!!! Ostatnio z przyjaciółką poszliśmy o 12 w nocy szukać przygód, a że była mglista pogoda, humor nam dopisywal to postanowiliśmy odważyć się na coś więcej... Poszliśmy na stare ogródki działkowe nagrywać filmiki. Baliśmy się, ale traktowaliśmy to żartem i śmiechem nie biorąc w ogóle pod uwagę magii czy duchów, nawet o tym nie myśleliśmy. Zauważyliśmy otwartą furtkę, na końcu której są schody. Wydało Nam się to dziwne, ponieważ ta furtka była zawsze zamykana na noc. Uciekliśmy z stamtąd.

Dwa dni później też ok. 12 w nocy siedziałem z przyjaciółką i oglądałem zdjęcia, które wywołałem kiedyś i nagle mój telefon zaczął wybijać wibracją dziwny kod jakby alfabet morsa... Nie mam takiej funkcji w telefonie, a podczas połączenia wibruje płynnie, lecz najlepszy jest fakt kiedy sięgnąłem po telefon zanim w ogóle zdążyłem go dotknąć telefon przestał wibrować... Idąc tam na chodniku, po drugiej stronie, na zakręcie stała starsza kobieta ze starym wózkiem na zakupy i zabierała liście, w ogóle nie zwracała na Nas uwagi, gdzie stanęliśmy jak słupy i ją obserwowaliśmy miała głowę owiniętą chustą i nie mogliśmy dostrzec jej twarzy Nagle zaczęła iść, dźwięk wózka niczym z horroru, na ulicy nikogo oprócz naszej trójki i przechodzi na Nasz chodnik.
Idzie dalej i nagle... schodzi z chodnika, chcąc iść na te działki. Koleżanka do mnie po cichu mówi "nie wierzę, nie wierzę, patrz gdzie Ona idzie, ja tam już nie idę. Ona na działki idzie". Po tych słowach kobieta stanęła na środku ulicy i zaczęła iść w innym kierunku, z koszmarnym dźwiękiem tego wózka i zatrzymując się co chwilę (nie zwracając na Nas uwagi i nie patrząc się) jakby chciała żebyśmy szli za Nią. Nie poszliśmy i kobieta zniknęła.

W kolejną moją przyjaciółka, w sypialni, kładąc się spać poczuła przy oknie zapach kadzidła jak z kościoła, parę minut wcześniej wracałem od niej i nic nie czułem na dworze.

Trzeci dzień... Niby nie późno ok 22:00. Wracają ludzie z pracy i nagle zrobiło się pusto idziemy z psem na spacer w stronę tamtej ulicy, gdzie poszła starsza kobieta, ponieważ tam mieszkamy mniej więcej.
Pod płaczącą wierzbą, w ciemności, gdzie tylko widać z boku jego sylwetkę stoi mężczyzna w kapturze. Przechodzimy na drugą stronę na chodnik, doszliśmy do jego punktu a tam NIKOGO NIE MA, NIE WIDAĆ. Szybko zawróciliśmy do miejsca, gdzie go widzieliśmy i widzimy jak zaczyna bardzo szybko iść w Naszą stronę, był niemalże przed nami, a co najlepsze nie było widać jego twarzy.
Zaczęliśmy bardzo szybko iść prawie biegliśmy, a On tak szybko wyleciał zza zakrętu i biegnie za Nami, zaczęliśmy uciekać i co chwilę się oglądałem jak jest blisko Nas. Zaczął jechać samochód i mężczyzna w jednej sekundzie zniknął.

Po powrocie do domu koleżanka powiedziała żebym szybko postawił jej tarota. Jej pytanie brzmiało : "czy to co Nas teraz spotyka ma związek z duchami, istotami pozaziemskimi?"
Podczas tasowania kart jedna wypadła - kapłanka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2014, 22:17 {2} przez Neaxx.)
16-11-2014, 10:18
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Dziwne zdarzenia,które nas ostatnio otaczją... czy zaświaty chcą nam coś powiedzieć ?
Większość woli współpracować z bytami niż się ich pozbyć. Oczko

Ale racja... chcieliście to macie, nie odpowiedzialność różne ma konsekwencje.

Z doświadczenia Wam powiem, że one was nie atakują... a to dobry znak, ale to może być też pułapka... Nowo poznanym bytom się nie ufa. Hmm... możecie się tego spróbować pozbyć, tak jak mówi Ismena - albo nawiązać z nimi kontakt i stać się medium z prawdziwego zdarzenia. Oczko

Co ja polecam? Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Kiedyś miałam podobną sytuacje z tym, że ona skończyła się śmiercią osoby, która chciała pomóc, jednak te byty, które wtedy ściągnęłam były doszczętnie złe. Dziś sobie radze z takimi i nie żałuje kontaktów.

Możecie zaryzykować dla np. "mocy", albo przeciąć to i iść dalej.

Kapłanka to karta magii i wszystkiego co pozaziemskie. Ale... to jednak nie Diabeł. Jak dla mnie te byty są zbyt delikatne, na byty negatywne... jak już to neutralne, ALE nie mam pewności, wnioskuje tylko po tym co tu jest napisane, wnioskuje też, że one cierpią - należy je odprowadzić i pomóc. Wy też kiedyś będziecie duchami. Oczko Chcielibyście taki los?

Ale serio... zastanówcie się, zróbcie sobie mocną ochronę, kurs z egzorcyzmów i może wtedy...

Ps: strach to wasz najsłabszy punkt. Oczko
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
16-11-2014, 11:35
Znajdź Posty Reply
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 201
Reputacja: 3
Podziękowania: 33
Podziękowano 25 razy w 16 postach
RE: Dziwne zdarzenia,które nas ostatnio otaczją... czy zaświaty chcą nam coś powiedzieć ?
A ktoś słyszał o czymś takim jak przebicie sygnału? Wcale nie musi mieć jakiejś funkcji w telefonie, jako radioodbiornik czasem może odebrać coś niepożądanego przez zwykły przypadek. {U mnie w domu czasem muszę słuchać wezwań straży pożarnej xd}
16-11-2014, 12:39
Znajdź Posty Reply
Nathair Offline
Par'chin

Liczba postów: 45
Reputacja: 4
Podziękowania: 10
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Czemu wy od razu z duchami wyjeżdżacie? Ta furtka może przypadkowo nie została zamknięta. Kobieta może szła na pole bo zobaczyła stertę liści i chciała pozbierać, ale przypomniała sobie, że musi leki jakieś wziąć i wróciła do domu... A ten mężczyzna to może uciekł szybko, bo do kibla musiał iść czy coś takiego. XD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014, 17:01 {2} przez Kincaid.)
16-11-2014, 13:23
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Jeśli ktoś czuje że to duchy, to na ogół są to duchy. Oczko
To bardzo ciężko pomylić. Poza tym trochę za duży zbieg okoliczności.

No i wyszła im w Tarocie Kapłanka. Oczko Podobnie jak i mi.

PS: przypadki nie istnieją.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
16-11-2014, 14:35
Znajdź Posty Reply
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
Jeżeli wchodzą na plan materialny, chyba mają jakiś ważny powód.

Może warto by się z nimi skontaktować, żeby wiedzieć na czym się stoi (czy chcą wam zrobić kuku, pogadać, czy prosić o pomoc).

Proponuję też jakieś ryty ochronne na wszelki wypadek (mrop lub od biedy nawet sama szałwia biała).
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2014, 23:04 {2} przez Neaxx.)
16-11-2014, 15:01
Znajdź Posty Reply
Tiril Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
ChArMeR, załóżmy że wszystko jest takie jak to przedstawiłeś, myślę że łatwiej było by ci pomóc gdybyś konkretnie napisał co zamierzasz w związku z tym i jakiego rodzaju pomocy oczekujesz. Uśmiech
16-11-2014, 16:41
Znajdź Posty Reply
ChArMeR Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 91
Reputacja: 2
Podziękowania: 20
Podziękowano 11 razy w 5 postach
Gdybyśmy mieli pewność, że one nam nic nie mogą zrobić to ok i w niczym nie przeszkadzają, ale ten drugi duch spod wierzby gdy był coraz bliżej nas czuliśmy niewytłumaczony strach i niepokój, że coś kazało nam uciekać. Ale dlaczego tak się wydarzyło? skoro nie wiązaliśmy i nie szukaliśmy wrażeń związanych z ezoteryką/magią nie robiliśmy żadnych rytuałów nie igraliśmy z magią ani nie kpiliśmy po prostu poszliśmy tam na spacer tak naprawdę bo było ciemno to bardziej chęć adrenaliny była niż zabawa z bytami... co do napięcia i przebicia to wątpię serio gdyby telefon się zawiesił albo byłoby przepięcie to cały czas by był sfiksowany, a nie wybijał jakieś dziwne wibracje typu alfabetu morsa... i akurat jak chciałem sięgnąć po telefon i prawie wziąłem go ze stołu wszystko ustało? No sam nie wiem...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014, 22:38 {2} przez Kincaid.)
16-11-2014, 17:22
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Po prostu niektórzy ludzie lubią ignorować magię wokół siebie. Oczko I przez nieznajomość historii jak i pewnej dziedziny, wiele nie wiedzą o sposobach komunikacji i powodach.

A coś się przyczepić może w każdym nawiedzonym miejscu... albo w konkretnym czasie. W niektóre miejsca się po prostu nie chodzi, jak się nie umie obronić...
Normalność to wymysł.
-----------
16-11-2014, 18:43
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
Nie było zabawy z bytami powiadasz, to po coś szedł na cmentarz. Czasem byty po prostu robią sobie z nas jaja i to właśnie mogły robić. Albo to zabłąkane duchy, które potrzebują ochronny. Jak umiesz się ochronić, to się skontaktuj, jak nie, to zapomnij o sprawie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014, 22:40 {2} przez Kincaid.)
16-11-2014, 20:16
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB