Jaki metal na pentagram.
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
Jaki metal na pentagram.
Witam, nasuwa mi się pytanie. Zamierzam zlecić komuś wykonanie dla mnie wisiorka pentagramu. Jak myślicie z czego najlepiej go wykonać z jakiego metalu? Pytanie poboczne: Panowie gdzie nosicie pentagram najczęściej. Oczko
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-19-2014, 09:11 {2} przez Neaxx.)
11-19-2014, 08:18
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,022
Reputacja: 86
Podziękowania: 904
Podziękowano 1251 razy w 612 postach
RE: Jaki metal na pentagram.
Ze srebra.
http://witchcraft.org.pl/T-srebro--412

Panowie na ogół z tego co zauważyłam noszą jak kobiety, na szyji i tam powinien się znajdować, jako łącznik między sercem a umysłem, ochrona umysłu i duszy. Wisiorek na szyji jest zarówno blisko serca jak i głowy, jak i odbija wszelkie spojrzenia na nas niczym lustro. Oczko

Jednakże... mój były kiedy miał problemy z demonem, dałam mu krzyż zrobiony z czarnego obsydianu, jako że większość czasu spędzał w pracy, to nosił go w kieszeni, w momencie ataku naszyjnik robił się gorący i go piekł - dawał fenomenalną ochronę, nic i nikt skubanego nie przebiło, a jeszcze mi dał po dupie jak próbowałam się z nim skontaktować magicznie.

Ps: krzyż pierwotnie jest symbolem pogan.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-19-2014, 15:42 {2} przez Kincaid.)
11-19-2014, 09:45
Kangur Offline
Kangur

Liczba postów: 129
Reputacja: 8
Podziękowania: 60
Podziękowano 25 razy w 16 postach
Krzyż pierwotnie to rzymskie narzędzie tortur. Nie było wcześniej innego znaczenia, chyba, że mówisz o celtyckim, ale to zupełnie inaczej wygląda. Jeśli wiesz więcej to możesz napisać jakiś artykuł.
11-19-2014, 18:29
Olimpia Niedostępny
...

Potem był narzędziem tortur.

Tak samo jak Sfastyka jest teraz traktowana jak symbol Hitlera... -_-
O pogańskim pochodzeniu krzyża i jego historii możesz sobie poszukać, nie lubie tego symbolu, i nie mam zbytnio czasu. Ah... i odmian krzyży było wiele, najpopularniejszy to chyba Krzyż Celtycki.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-19-2014, 19:38
Olimpia Niedostępny
...

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Krzyż
Tu masz najlepsze i od razu na tacy: https://m.facebook.com/poganienaskype/po...8918365779

Naprawdę jak czegoś się nie wie to nie powinno się nie zabierać głosu... szukanie nie boli, a teraz mamy off-top.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-19-2014, 19:43 {2} przez Olimpia.)
11-19-2014, 19:42

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB