Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komu udało się rzucić skutecznie ?
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 52 razy w 18 postach
Komu udało się rzucić skutecznie ?
Witam.

Naszła mnie taka rozkmina, gdy grzebałem w tym dziale, czy komukolwiek z was udało się rzucić skutecznie urok miłosny? Wykonaliście jakiś rytuał (jaki?), czy w jakiś inny sposób (pytam tylko o magiczne sposoby)? Jeśli tak, to ile trwał ten związek, a może nadal trwa?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2014, 18:32 {2} przez Neaxx.)
11-23-2014, 14:23
Raven Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 231
Reputacja: 8
Podziękowania: 0
Podziękowano 11 razy w 7 postach
RE: Komu udało się rzucić skutecznie ?
Z 6-5 lat temu. Zadziałał o dziwo bardzo szybko bo po dwóch dniach. Związek i tak się rozpadł bo sama stwierdziłam, że jest bez sensu. Ale trochę trwał.
Kiedy tonie twoje dziecko, to musisz skakać do wody i je ratować, a nie inwokować rusałki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2014, 15:03 {2} przez Raven.)
11-23-2014, 15:03
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Wiem, że nie o to dokładnie pytasz. Ale... mnie się udało "zauroczyć" mężczyznę sobą (nie to samo co "urok"). I to wzajemnie. Na pierwszym spotkaniu bardzo mi zależało, żeby to było wzajemne, byłam sobą jak najbardziej, tym bardziej że wcześniej dość długo rozmawialiśmy telefonicznie, ze względu na ogromną odległość. Ile trwało? prawie 10 lat. Zresztą wszystkie moje związki były wieloletnie (mam na myśli związek, a nie znajomość). Wiesz... początkowe zauroczenie nie zawsze przechodzi w miłość.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2014, 18:34 {2} przez Neaxx.)
11-23-2014, 15:22
Adrianna Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 118
Reputacja: 5
Podziękowania: 35
Podziękowano 26 razy w 11 postach
Trwa trochę, ale to nie był taki typowy urok miłosny, ciężko to w słowa ubrać, w każdym razie, udało się, efekty szybkie i zadowalające. Uśmiech
11-23-2014, 15:45
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
(11-23-2014, 15:45)Adrianna napisał(a): Trwa trochę, ale to nie był taki typowy urok miłosny, ciężko to w słowa ubrać, w każdym razie, udało się, efekty szybkie i zadowalające. Uśmiech
Adrianna :D bo to feromony byly. Język <lot na między orbitalna> hihi ZawstydzonySerce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-24-2014, 10:30 {2} przez Neaxx.)
11-23-2014, 18:45
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Tak, rzucałem skutecznie. Ze dwa razy był to zwykły urok, trwało ok. pół roku. Użyłem też tzw. magii miłosnej obszarowej, czyli działanie na nikim konkretnym, przyciągnięcie do siebie kogoś (moim zdaniem o wiele skuteczniejsza i przyjemniejsza opcja). Trwa do teraz... ponad rok. Zdarzało mi się też używać magii, aby poprawić sytuację w związku, coś naprawić.
Jednak działało tylko kiedy robiłem to dla siebie, jakiś czas temu chciałem pomóc jednej osobie z tego forum w takiej sprawie i nie bardzo mi to wychodziło... Problem z oddziaływaniem na osoby, których się wgl. nie zna?
11-23-2014, 19:03
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 760
Reputacja: 63
Podziękowania: 134
Podziękowano 583 razy w 126 postach
Amorte,

Od dawna. Wiele. Większość skutecznych.
Niestety moje uroki, pomimo zabójczych efektów były opracowywane pod kątem długotrwałego działania, a to wymaga czasu.

Obecnie pracuję nad czymś w rodzaju instant-killa miłosnego, ale dopiero szkicuję pierwsze sugestie.

@Raven
Chętnie posłucham.

@Xao
Na sto procent. Ciężko trafić w kogoś bez znajomości sygnatury energetycznej tej osoby, ale!
Na wszystko są sposoby.

Podpowiem - urok można projektować poprzez kogoś, kto tę osobę zna.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-24-2014, 10:31 {2} przez Neaxx.)
11-23-2014, 23:15
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
(11-23-2014, 23:15)Evander napisał(a): Podpowiem - urok można projektować poprzez kogoś, kto tę osobę zna.
Ooo... tu mnie zaskoczył. Szczęśliwy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-24-2014, 10:31 {2} przez Neaxx.)
11-24-2014, 09:25
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Cytat:Niestety moje uroki, pomimo zabójczych efektów były opracowywane pod kątem długotrwałego działania, a to wymaga czasu.
Tak plus, minus jak długo mijało zanim u ciebie wszystko zaczynało działać?
Mimo, że na forum rytów i zaklęć miłosnych od cholery, może w wolnym czasie mógłbyś opisać jeden ze swoich uroków?

Cytat:Obecnie pracuję nad czymś w rodzaju instant-killa miłosnego, ale dopiero szkicuję pierwsze sugestie.
Miałoby działać niemal natychmiastowo? Ciekawe. Możesz się podzielić swoimi "pierwszymi sugestiami"?
Cytat:Podpowiem - urok można projektować poprzez kogoś, kto tę osobę zna.
Nigdy o tym nie pomyślałem. Teraz przychodzi mi do głowy jeszcze jedno rozwiązanie... Co gdyby osoba dla której odprawiamy rytuał (tak więc osoba znająca cel) była dla nas była czymś w rodzaju "przekaźnika", który ma ukierunkować moc rytuału? Np. ja odprawiam rytuał o tym by osoba A zakochała się w osobie B, jednak całość przechodzi przez osobę B, która ukierunkowuje moc rytuału na osobę A. ciekawy jestem co by z tego wyszło.
Chociaż o wiele lepszym sposobem byłby tak dogłębny skan, że w pełni poznajemy sygnaturę energetyczną danej osoby, a to już jednak nie takie proste jak mówi większość artykułów o technikach skanów.
11-24-2014, 15:58
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 17
Podziękowano 291 razy w 94 postach
Cytat:Chociaż o wiele lepszym sposobem byłby tak dogłębny skan, że w pełni poznajemy sygnaturę energetyczną danej osoby, a to już jednak nie takie proste jak mówi większość artykułów o technikach skanów.
Przeskanuj najpierw tę osobę, której chcesz pomóc. Znajdź u niej uczucie miłości i podążaj za nim, niczym za liną, podróżując mentalnie, aż dotrzesz do celu uroku. Wtedy zeskanuj cel i masz już wszystko. Co więcej, możesz ten miłosny link wykorzystać. Możesz np. uczynić go dwukierunkowym, w skutek czego uczucie powstanie i w drugiej osobie. Podobnie można też wykorzystywać wszystkie inne istniejące już linki, nie tylko te stworzone przez uczucia.
11-24-2014, 19:43

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB