Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komu udało się rzucić skutecznie ?
Autor Wiadomość
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Komu udało się rzucić skutecznie ?
Normalnie Was się trzeba bać chłopaki. :D <żartuję> A poważnie, mimo wszystko uważam, że to o czym mówicie, to jednak wywołanie silnej fascynacji. Miłość to o wiele więcej... w moim rozumieniu. No, ale erotycznie możecie sobie nieźle poszarżować. Język
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-24-2014, 22:20 {2} przez Neaxx.)
11-24-2014, 20:56
Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 764
Reputacja: 63
Podziękowania: 134
Podziękowano 589 razy w 131 postach
Amorte,

(11-24-2014, 15:58)xao napisał(a):
Cytat:Niestety moje uroki, pomimo zabójczych efektów były opracowywane pod kątem długotrwałego działania, a to wymaga czasu.
Tak plus, minus jak długo mijało zanim u ciebie wszystko zaczynało działać?
Mimo, że na forum rytów i zaklęć miłosnych od cholery, może w wolnym czasie mógłbyś opisać jeden ze swoich uroków?
Jest to zajemagicznie prosta sztuczka.
Silna wizualizacja polegająca na umieszczeniu w umyśle celu sugestii "Evander jest twoim ideałem faceta" albo "ja jestem twoim ideałem faceta".

Uwaga: ta sugestia nie oznacza, że ktoś postrzega mnie jako osobę idealną. Ideałem faceta jestem dla niej.

Efektu w ogóle nie czuć na początku. Nie ma uderzenia mocy, nie ma nagłych stanów euforycznych.
Najpierw cel zaczyna się tobą bardziej interesować. Pojawiasz się w umyśle tej osoby coraz częściej i częściej.
Zaczyna o tobie myśleć. "Co by o tym pomyślał", "ciekawe,co teraz robi", "czy o mnie myśli".

Piękno tej prostej sugestii polega na tym, że cel sam, swoją energią i swoimi myślami buduje sobie wszystko na twój temat i w końcu - skoro jesteś jej ideałem - zakochuje się w tym, co sobie zbudował.

To powyżej jest na podstawie opisu procesu, jaki otrzymałem od kogoś, w kogo urok trafił (i wychodzi na to, że przypadkiem).

Efekt jest niemalże identyczny (właściwie taki sam) jak przy prawdziwej miłości.

Skuteczność? Jeżeli manipulacja trafi w cel - 100%.
Długość? Po 10 latach usłyszałem od jednej osoby, że nadal mnie kocha.

Cytat:
Cytat:Obecnie pracuję nad czymś w rodzaju instant-killa miłosnego, ale dopiero szkicuję pierwsze sugestie.
Miałoby działać niemal natychmiastowo? Ciekawe. Możesz się podzielić swoimi "pierwszymi sugestiami"?
Jeszcze nie. Dopiero się za to zabieram i będę ćwiczył je na rozmaitych celach.

Cytat:
Cytat:Podpowiem - urok można projektować poprzez kogoś, kto tę osobę zna.
Nigdy o tym nie pomyślałem. Teraz przychodzi mi do głowy jeszcze jedno rozwiązanie... Co gdyby osoba dla której odprawiamy rytuał (tak więc osoba znająca cel) była dla nas była czymś w rodzaju "przekaźnika", który ma ukierunkować moc rytuału? Np. ja odprawiam rytuał o tym by osoba A zakochała się w osobie B, jednak całość przechodzi przez osobę B, która ukierunkowuje moc rytuału na osobę A. ciekawy jestem co by z tego wyszło.
Powiedziałeś to samo co ja, tylko rozwinąłeś bardziej.
Dokładnie o to chodziło.
Projektować przez kogoś można nie tylko uroki miłosne.

Cytat:Chociaż o wiele lepszym sposobem byłby tak dogłębny skan, że w pełni poznajemy sygnaturę energetyczną danej osoby, a to już jednak nie takie proste jak mówi większość artykułów o technikach skanów.
Zawsze można skanować kogoś, kto tę osobę zna w celu zdobycia podstawowych informacji.

E./~>
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
11-24-2014, 21:13
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Raczej rzadko zucam uroki i zaklecia milosne, dwa o najbardziej zadowalajacym dzialaniu to urok na wzmocnienie pozadania u partneki(zadzial jak powinien), oraz Inwokacjia Bogini Hathor na pomoc w sprawach sercowych, no i tu bylo troszke inaczej, Hathor zamiast wspomuc zwiazek zrobila cos lepszego. Pokazala ze jest nie warty czasu i przyciagnela do mnie...druga polowkeZawstydzony. I gdy by nie wyjazd do innego krajiu zwiazek by sie utrzymal Niezdecydowany. W sumie to i nawet dobrze ze tak to sie skonczylo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014, 06:20 {2} przez Magician7.)
12-09-2014, 06:18
Znajdź Posty Reply
geneq13 Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 63
Reputacja: 3
Podziękowania: 31
Podziękowano 20 razy w 14 postach
U mnie zadziałał po ok. 2 miesiącach od przeprowadzenia rytuału (twojego Irbis) + pomniejsze wzmacniające dla przyciągnięcia. Trzeba było długo czekać na efekty, gdyż przypadek był wyjątkowo trudny (rozpad związku, zdrada, trzecia osoba). Najlepsze jest to że efekty przyszły w momencie, kiedy już zwątpiłem, a prościej mówiąc, przestałem robić cokolwiek w tym kierunku.
Dziewczyna, którą chciałem odzyskać po 3 miesiącach braku odzewu nagle zaczęła pisać smsy, i walczyła o kontakt. Jednak postanowiłem zostawić sprawy losowi, a więc odpuściłem ją sobie. Skoro los nas rozłączył, to widocznie tak miało być. Z reszta nie wiem czy bym był w stanie żyć dalej z tą osobą, po tym co zrobiła... Nie wznowiłem kontaktu z tą dziewczyną dla naszego dobra i na całe szczęście z tego co widziałem jest szczęśliwa z tą osobą, dla której mnie zostawiła :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2015, 14:11 {2} przez geneq13.)
09-10-2015, 14:10
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Czarnulka , Irbis
Mistral Offline
Neofita

Liczba postów: 4
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Geneq13 a jaki to byl rytual? Mam calkiem podobna sytuacje...
06-19-2018, 00:13
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB