Link energetyczny - pytania praktyczne
Autor Wiadomość
Nenufa-ry7 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 44
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Link energetyczny - pytania praktyczne
Od dwóch dni stosuję tę metodę i bardo mi odpowiada. Mam jednakże kilka pytań - może trochę głupich - dlatego proszę o wyrozumiałość i podpowiedzi.
Od razu dodam, że traktuję to działanie bardzo praktycznie. Zależy mi na pogodzeniu się z osobą, wobec której działam. Tak na początek.
Moje pytania:
1. Czy czucie ciepła w dłoni, z której wychodzi link to normalne/prawidłowe doznanie?
2. Czy czucie zmęczenia po pewnym czasie przesyłania energii jest normalne?
3. Skoro podłączam się do czakry splotu słonecznego, muszę najpierw ją otworzyć - wyobrażam sobie żółty kwiat, który się otwiera (potem zamyka). Czy tak jest dobrze?
4. Zwykle na 95% wiem, gdzie znajduje się osoba, wobec której działam, dlatego robię to w nocy. Czy można również w dzień, ale z założeniem, że nie wiem, gdzie się znajduje. Czy to osłabi siłę przekazywania energii?
5. Ponieważ zależy mi na naprawie relacji z ta osobą (po wielkiej wojnie, po której nie możemy dojść ze sobą do ładu mimo świetnych niegdyś relacji) - przesyłam pozytywną energię. Nie wiem czemu, ale jest to energia różowa z elementami złota - tak mi odruchowo wyszło. Może lepszy byłby inny kolor tej pozytywnej energii?
24-11-2014, 16:38
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
RE: Link energetyczny - pytania praktyczne
1. Może być to jak najbardziej prawidłowe doznanie, ale uczucie ciepła nie jest czymś co zawsze się pojawia przy manipulacji energią.
2. Tak, wykorzystujesz swoje zasoby. Możesz nauczyć się wykorzystywać energię z otoczenia zamiast swojej, jednak tutaj dochodzi jeszcze filtracja.
3. A pasuje Ci? Jeśli tak, to jest dobrze. Przy okazji czakr po otwieraniu się nie zamyka, to kolejny internetowy mit. Wszyscy dążą do kompletnego otwarcia(czyli inaczej rozwinięcia) czakr, więc po co potem zamykać.
4. Raczej nie osłabi. Skupiasz się na charakterze energetycznym/sygnaturze energetycznej, a nie na miejscu przebywania osoby.
5. Jeżeli taki ci podpowiedziała intuicja to jest dobrze. W magii działaj tak jak ci pasuje, a nie zawsze tak jak gdzieś pisze. Gdybyś działała z kolorem, który kłóci się z tobą to wtedy wyniki byłyby osłabione.
24-11-2014, 17:15
Znajdź Posty Reply
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 842
Reputacja: 64
Podziękowania: 138
Podziękowano 647 razy w 161 postach
Amorte,

(24-11-2014, 16:38)Nenufa-ry7 napisał(a): Od razu dodam, że traktuję to działanie bardzo praktycznie. Zależy mi na pogodzeniu się z osobą, wobec której działam. Tak na początek.
Moje pytania:
1. Czy czucie ciepła w dłoni, z której wychodzi link to normalne/prawidłowe doznanie?
Jeżeli link służy do pobierania energii.
Psionicy najczęściej odczuwają pobieranie energii jako ciepło, oddawanie jako chłód.

Cytat:2. Czy czucie zmęczenia po pewnym czasie przesyłania energii jest normalne?
Powiem więcej, można paść ze zmęczenia lub zasnąć z przeładowania energią.
To drugie to tak zwany efekt "najedzonego kota".

Cytat:3. Skoro podłączam się do czakry splotu słonecznego, muszę najpierw ją otworzyć - wyobrażam sobie żółty kwiat, który się otwiera (potem zamyka). Czy tak jest dobrze?
Jeżeli masz oczyszczone czakry, one są zawsze aktywne.
"Otwarcie" jest fikuśną nazwą na świadome skupienie na danej czakrze i operowanie jej energią.

Twoja wizualizacja jest tak samo prawidłowa jak każda inna, która działa - jeśli działa dla ciebie.

Cytat:4. Zwykle na 95% wiem, gdzie znajduje się osoba, wobec której działam, dlatego robię to w nocy. Czy można również w dzień, ale z założeniem, że nie wiem, gdzie się znajduje. Czy to osłabi siłę przekazywania energii?
Jeżeli osoba ta posiada fizyczny przedmiot do którego jesteś w stanie nawiązać link, to skuteczność nie spadnie jakoś znacząco.
Warto pamiętać, że aura takiej osoby za dnia interferuje z aurami innych osób w sposób naturalny - efekt działania magicznego może się nieco rozmyć.

Cytat:5. Ponieważ zależy mi na naprawie relacji z ta osobą (po wielkiej wojnie, po której nie możemy dojść ze sobą do ładu mimo świetnych niegdyś relacji) - przesyłam pozytywną energię. Nie wiem czemu, ale jest to energia różowa z elementami złota - tak mi odruchowo wyszło. Może lepszy byłby inny kolor tej pozytywnej energii?
Kolor energii nie ma *aż* takiego znaczenia, jak zawarta w nich emocja.
Z tą różnicą, że kolor zielony łatwiej oddziałuje z czakrą serca odpowiedzialną za emocje, pomarańcz i czerwień z dolnymi czakrami, odpowiedzialnymi za seks i pożądanie itd.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
24-11-2014, 20:58
Znajdź Posty Reply
Nenufa-ry7 Offline
Użytkownik

1. Moim założeniem jest przekazywanie energii, a nie odbieranie. Tu chyba muszę trochę więcej nad tym popracować, bo może coś źle odczytuję.

3. Chodziło mi o czakrę osoby, do której się podłączam. Dlatego myślałam, że muszę ja najpierw otworzyć. Nie wiedziałam, że czakr się nie zamykaUśmiech

4. Nie mam takiego przedmiotu. Mogę zdobyć (myślałam o próbce pisma), ale chyba lepiej robić to nocą, kiedy samemu jest się wyciszonym.

5. Właśnie taki kolor sam mi się nasunął.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2014, 16:49 {2} przez Nenufa-ry7.)
25-11-2014, 16:42
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
(24-11-2014, 16:38)Nenufa-ry7 napisał(a): Od razu dodam, że traktuję to działanie bardzo praktycznie. Zależy mi na pogodzeniu się z osobą, wobec której działam. Tak na początek.

Nanufa-ry7, troszkę z innej perspektywy - poza przesyłaniem energii, to może mniej inwazyjnie, za to prościej byłoby, gdybyś zechciała z tą osobą porozmawiać szczerze i odbudować relacje, zwłaszcza zaufanie. Samo działanie energią, to trochę mało, żeby coś naprawić. A jeśli już chcesz ocieplić relacje, to radzę wizualizując przesyłać tej osobie energię koloru różowego. I naprawdę ciepło (szczerze) o niej myśleć. Nic nie zastąpi rozmowy i wyjaśnienia czegoś w cztery oczy. Warto mieć odwagę. *** I jeszcze jedno - czasami trzeba przyjąć do wiadomości, że ktoś nie chce mieć z kimś nic wspólnego. Należy to uszanować. Albo dać czas i próbować zmienić, albo pogodzić się z tym. Zależy od sytuacji.

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2014, 17:45 {2} przez Neaxx.)
25-11-2014, 17:10
Reply
Nenufa-ry7 Offline
Użytkownik

Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. Ale moje relacje z ta osobą są bardzo skomplikowane, niegdyś bardzo dobre, od roku w strzępach. Cały czas próbujemy to ogarnąć, ale mamy sporo wzajemnych żali. Moje są większe, ale też sytuacja powoduje, że mam prawo czuć żal, złość itd.
A relacje w miarę poprawne by się przydały, bo mamy wspólne dziecko. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2014, 17:59 {2} przez Neaxx.)
25-11-2014, 17:50
Znajdź Posty Reply
~Ismena
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Ojej... to trzeba tak było od razu. Uśmiech W tej sytuacji próby naprawienia sytuacji są jak najbardziej pożądane. Chętnie udzielę porady na pw. Zwykle się udaje coś sensownego wymyślić. <Coś tak na intuicje czułam kolo tematu> Uśmiech

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014, 12:40 {2} przez Neaxx.)
25-11-2014, 19:33
Reply
Tygrys Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(25-11-2014, 17:50)Nenufa-ry7 napisał(a): Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę. Ale moje relacje z ta osobą są bardzo skomplikowane, niegdyś bardzo dobre, od roku w strzępach. Cały czas próbujemy to ogarnąć, ale mamy sporo wzajemnych żali. Moje są większe, ale też sytuacja powoduje, że mam prawo czuć żal, złość itd.
A relacje w miarę poprawne by się przydały, bo mamy wspólne dziecko. Uśmiech
Możesz wysyłać światło jakie chcesz. Za dużo to wam nie pomoże. Ale jest prosty sposób - Zapal świeczkę uspokój się i poodpychaj swobodnie, nawet intensywniej, przeproś wszystkich, którym mogłaś zaszkodzić myślą, słowem lub czynem i sama poproś o przebaczenie. Pamiętaj nie ma silniejszej energii niż przebaczenie. Możesz otoczyć dana osobę już po przeprosinach energia swoich lat. (Ile masz lat?)
Fałsz, obłuda i zakłamanie jest to szybka droga do sukcesu, ale zarazem "epitafium" dla duszy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014, 12:40 {2} przez Neaxx.)
25-11-2014, 19:46
Znajdź Posty Reply
Nenufa-ry7 Offline
Użytkownik

Dziękuję, Ismena. Uśmiech

Tygrys, czemu uważasz, że to nic nie pomoże? Mnie się wydaje, że to dobry sposób - taki bezpośredni link wprost do tej osoby. Co do przebaczenia - to właśnie ta osoba zrobiła mi sporo złego.
Dodam, że na planie fizycznym ciężko idzie, bo jak tylko relacje się jakoś poprawiają, moje żale biorą górę, bo mam problem z wybaczaniem. A ponieważ wierzę w moc podświadomości, zdecydowałam się na ten sposób. Przynajmniej na początek.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014, 12:41 {2} przez Neaxx.)
25-11-2014, 20:39
Znajdź Posty Reply
Tygrys Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 83
Reputacja: 1
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
(25-11-2014, 20:39)Nenufa-ry7 napisał(a): Dziękuję, IsmenaUśmiech

Tygrys, czemu uważasz, że to nic nie pomoże? Mnie się wydaje, że to dobry sposób- taki bezpośredni link wprost do tej osoby. Co do przebaczenia - to właśnie ta osoba zrobiła mi sporo złego.
Dodam, że na planie fizycznym ciężko idzie, bo jak tylko relacje się jakoś poprawiają, moje żale biorą górę, bo mam problem z wybaczaniem. A ponieważ wierzę w moc podświadomości, zdecydowałam się na ten sposób. Przynajmniej na początek.
W związku z tym, że nie umiesz wybaczać, lub masz z tym problemy, to nie oczekuj od kogoś pozytywnej relacji. Jest takie prawo które mówi - jeżeli chcesz coś otrzymać to najpierw dawaj i dawaj - jak możesz oczekiwać od kogoś pozytywnej reakcji, jeżeli sama masz nieszczere serduszko???? Pisałaś o otwieraniu czakr, to są bzdury wymyślone przez niewiedzących. Czakry zawsze są otwarte, to są centra, które otrzymują cały system zdrowotny człowieka, te centra można zabrudzić, lub rozwinąć. Dam Ci przykład jak pracuje np. czakra seksualna. W dziewiczej formie ta czakra jest koloru złoto-żółtego, (jasnowidze widzą ją jako pomarańczową) po części się zgadza i jeżeli miałaś stosunek z facetem który spal z prostytutka, twoja czakra zabarwia się na kolor brązowy, po następnym stosunku czakra przyjmuje barwę kruczo-czarną, a gdy z prostytucją się jest na co dzień to czakra kruczo-czarna otrzymuje nalot ciemno zielonego. Co to znaczy? Czakra, która zaopatruje energię w dolnych partiach brzucha zaczyna źle funkcjonować i bardzo szybko mogą się dostać wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy. I tak jest z wszystkimi czakrami. Jeżeli wierzysz w moc podświadomości, (a ona jest ślepa) to dlaczego każesz jej wysyłać negatywna energię??? Póki nie zrozumiesz tego prostego działania, nigdy nie będziesz miała dobrych wyników. I jeszcze jedno, jest możliwość pobudzenia 6 czakry, z niewiedzy, już nie jeden się znajduje u "czubków".

Edit by Neaxx
Fałsz, obłuda i zakłamanie jest to szybka droga do sukcesu, ale zarazem "epitafium" dla duszy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014, 13:20 {2} przez Neaxx.)
25-11-2014, 21:10
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB