Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakowanie servitora.
Autor Wiadomość
atik Offline
Zaawansowany forumowicz

Liczba postów: 165
Reputacja: 8
Podziękowania: 35
Podziękowano 15 razy w 5 postach
Hakowanie servitora.
Cześć.
Jak zwykle z prośbą, mam servitor o nazwie 7 pamięć, chcę sprawdzić czy można go z hakować.
Proszę o próby, zapisałem w nim "hasło", które warto odgadnąć, jak komuś się nudzi to proszę bardzo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-25-2014, 18:28 {2} przez Neaxx.)
11-25-2014, 18:26
aim72 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 131
Reputacja: 12
Podziękowania: 1
Podziękowano 4 razy w 2 postach
RE: Hakowanie servitora.
Sprawdź czy dobrze namierzyłem Serva "7 pamięć".
Wykradłem takie hasła, w dwóch próbach:

Sesja 1
Ryba
Pentagram
Drzewo
medytacja
Monety
entertainment
liberationem
Teatr
fidelatem
Zbiornik wodny

Sesja 2
Relikwia
Minerał
Młot (być może Thora)
Źródło
Chaos
Szczęście
Celtowie
Scepticismo

Teraz mam pytanie, jak się mamy bawić. Podczas wglądu, blokuje mnie czerwona energia. Pokazuje się kilka znaczeń ale ciężko jednoznacznie wyłonić typy. Zastosowałeś jakieś nowatorskie metody lub coś w tym stylu? Widzę przez czerwoną barierę wiele znaczeń ale są nieczytelne. Podczas każdej próby byłem blokowany. Za pierwszym razem wydawało mi się, że się przebiłem lub, że celowo zostałem wpuszczony.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-26-2014, 13:29 {2} przez aim72.)
11-26-2014, 13:28
atik Offline
Zaawansowany forumowicz

Servitor dużo pracuje, ale hasła nie mam w podanym typach. Użyłem barier przeciw skanowaniu i analizowaniu. Po 5 sekundach powinien podawać błędną daną która ma zmylić i chyba to działa.
Teraz wyłączyłem możliwości telepatii i podawania błędnego hasła, możesz sprawdzić jeszcze raz?

Zaczynając nowe zdanie piszemy z wielkiej litery! - Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-26-2014, 23:48 {2} przez Neaxx.)
11-26-2014, 19:17
aim72 Offline
Wtajemniczony

Wpierw się wyśpię porządnie. Jutro pokombinuję. Postaram się wejść głębiej.
Tantum magica dat occasio. Uti mutat praeterito et universum aptare est ad commendatur virtus. Uti mutatio fatum futura immutatio. Aperite portas et uti magica ritualibus ad facite mutatio it tempus.
11-26-2014, 19:26
atik Offline
Zaawansowany forumowicz

Dzięki postawiłem jeszcze jedną barier i będzie trudno. :-)
11-26-2014, 19:36
Nathair Offline
Par'chin

Liczba postów: 45
Reputacja: 4
Podziękowania: 11
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Magia
anioł
wiedza
mag
wieża
potęga
tajemnica (albo wiedza tajemna...)
ogień
duch
hasło
ogórek
zielony
woda
niebo
las
oddech
wiatr
drzewo
dom

Ułatwiam innym, bo odpowiedź Atika znam. Oczko

PS. Żadne z tych słów nie jest prawidłowym hasłem. Język
11-26-2014, 20:08
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 210
Podziękowania: 39
Podziękowano 26 razy w 17 postach
Hasło.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-26-2014, 23:49 {2} przez Neaxx.)
11-26-2014, 20:21
aim72 Offline
Wtajemniczony

Sesja 3
Servitor „7 Pamieć” - (zmiana nazwy celu, sprzed korekty)
Pomyślałem, że może pierwsza nazwa z literóweczką będzie się wdzięczniej linkować.

Tym razem zalało mnie setkami haseł. Połączenie utraciłem dwa razy zanim wszedłem. Za trzecim razem dopiero stałem przed bramą. Czerwone pole energii blokuje wizję. Opiszę myślokształt a ty mi powiedz, czy się zbliżyłem do zapisanego przez Ciebie w servie hasła. Ponieważ tak jak powiedziałem, haseł mogę odczytać setki lub nawet tysiące.

Kobieta w kapturze, wygląda na skupioną lub medytującą kapłankę. Szata jak by ceremonialna, naszyjnik ze srebra. Trzyma w ręku jakiś przedmiot i unosi dłoń w górę. U stup swoich ma czarnego kota, widoczny jak by cień tylko. Kot ma w zębacz rybę. W okół kobiety rozrzucone są różne przedmioty rytualne, kielichy, sztylety, pentakle, kamienie. W oddali widać suche drzewo i padający na nie deszcz. Deszcz pada w oddali ale tworzy zbiorniki wody na ziemi, w tych kałużach widzę duże ryby, karpie. Pod drzewem siedzi przemoczony lew. Nie wygląda na bardzo przejętego pogodą, mruży oczy gdy krople deszczu ściekają po powiece. Na niebie widać księżyc ale nie ma gwiazd.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-27-2014, 22:25 {2} przez aim72.)
11-27-2014, 15:37
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowano 197 razy w 77 postach
Ja widzę różne gatunki ptaków, jakiś kwiat, kieliszek od wina i energię/plazmę rozlaną na płaskiej powierzchni zbierającą się w wąski słup i lecącą w górę.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-27-2014, 17:47 {2} przez Neaxx.)
11-27-2014, 17:43
atik Offline
Zaawansowany forumowicz

Dobra widać, że dałem Ciała i udało wam się odczytać informacje z mojego servitora. Nathair poszedł na całego i rozbił mu bariery, a usłyszałem wołanie o pomoc. xD AIM po próbie Nathair poprosiłem zaprzyjaźniony byty o pomoc aby nawrzucał bariery. Chyba tak głęboko się dokopałeś, że wrócił na Ciebie uwagę i ją poznałeś. W wizji widziałeś hasło "Kot" chyba, że sobie już jakiegoś sprawiła... AB Servitor mam postać kuli z jedną płaszczyzną. to prawdopodobnie to widziałeś.
Dziękuje za pomoc punkty poleciały. W najbliższym czasie postaram się poprawić bariery i coś oryginalnego wykombinować wtedy poproszę o sprawdzenie. @Fin nie zgadłeś, hasło to "kot".

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-27-2014, 19:41 {2} przez Neaxx.)
11-27-2014, 19:03

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB