Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał Oczyszczania i Odpędzania negatywnych wpływów/bytów z mieszkania.
Autor Wiadomość
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
Rytuał Oczyszczania i Odpędzania negatywnych wpływów/bytów z mieszkania.
Rytuał silnie oczyszcza i wprowadza harmonię w domu.

Będzie potrzebna:
- Świeca
- Biała szałwia(od biedy mogą być inne zioła (! nie używamy tandetnych patyczków zapachowych!) zda tu zadanie świetnie Bylica pospolita, Szałwia lekarska.
- Opcjonalnie kadzielnica jeżeli nie ma się ziół wiązanych w pęczek.
- Sól.
- Woda.
- Miseczka na wodę.
- Kropidło/jakiś większy pędzel.

Przed oczyszczeniem mieszkania należy oczyścić samych siebie, czyli bierzemy kąpiel z solą (od biedy można obmyć tylko twarz i ręce wodą). Następnie przystępujemy do odprawienia Mniejszego Rytuału Odpędzenia Pentagramem, po nim odprawiamy Rytuał Środkowego Filaru (zajmuje to około 15 min.).

Gdy już jesteśmy czyści ładujemy:
- kadzidło białą energią, wibrując imię JHWH,
- (w tym momencie odpal świecę) świecę, czerwoną energią, wibrując Adonai,
- wodę, błękitną energią, wibrując Eheieh,
- sól, ciemnozieloną/brązową energią, wibrując Agla (teraz wsyp sól do wody i wymieszaj).

Gdy przedmioty są poświęcone, a my oczyszczeni, zbieramy je do pokoju, który chcemy oczyścić.

Zamknij na chwilę oczy i skup się na energii jaka panuje w pokoju, rozciągnij swoją świadomość na cały pokój.
Weź kadzidło i odpal od ognia świecy (jeżeli jest sypkie odpal od świecy zapałkę i nią podpal kadzidło).

Gdy kadzidło będzie się już palić, poruszając się zgodnie z wskazówkami zegara, zaczynając od wschodniej ściany, okadź nim cały pokój (nie zapomnij o kątach) powiedz: "Wraz z Rafaelem oczyszczam ten pokój świętym imieniem JHWH". *obchodząc pokój wizualizuj, że jest w nim wielka mgła z kadzidła, w której rozpuszcza się zła negatywna energia i się rozświetla.

Powtórz to samo z świecą, zaczynając od południowej ściany, zgodnie z ruchami zegara ,,Wraz z Michaelem i jego płonącym mieczem, oczyszczam ten pokój świętym imieniem Adonai''. *obchodząc pokój wizualizuj, że ze świecy bucha płomień który rozchodzi się na cały pokój (obejmując i Ciebie) wypala on całą negatywną energie i byty.

Wodą z solą okrop pokój zaczynając od zachodu (zrób jak poprzednio zgodnie z ruchami zegara cały krąg (kropiąc oczywiście), ale zakończ na północy (czyli 1 pełne koło, od zachodu do zachodu plus ćwierć koła do północy) ,,Wraz z Gabrielem i Urielem oczyszczam ten pokój świętymi imionami Eheieh, Agla.'' *obchodząc pokój wizualizuj, że tam gdzie krople spadają pokrywają całą ścianę świecącą się wodą, która rozpuszcza i rozświetla negatywną energię a drobne robaczki (byty) usychają i zmieniają się w małe kamyczki.

Pokój oczyszczony. Gasimy kadzidło i świecę (chyba, że chcesz oczyszczać resztę pokoi, wtedy pomijasz już święcenia i zaczynasz jak poprzednio od kadzidła i ,,wraz z aniołkiem święcę..." i tak dalej).

Usiądź zamknij oczy i skup się teraz na energii, która cię otacza, przez chwilkę nad nią pomedytuj, nad jej czystością.

Zrobione Uśmiech pokój czysty i Ty czysty/ta.

Opis wyszedł trochę dłużej niż mi się zdawało, w gruncie rzeczy jest do szybki rytuał.

* opis wizualizacji dodany dla osób początkujących. Co do wibrowania, wygląda to tak (na przykładzie MROP'a) https://www.youtube.com/watch?v=ETNJaXbblOo

Imiona Archaniołów oraz imiona Boskie przy oczyszczaniu również należy wibrować.

Edit by Neaxx
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014, 02:03 {2} przez Neaxx.)
11-29-2014, 13:05
Oth Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 17
Podziękowano 288 razy w 93 postach
RE: Rytuał Oczyszczania i Odpędzania negatywnych wpływów/bytów z mieszkania.
Sądzę, że lepszy efekt można by było osiągnąć korzystając z imion z Drzewa Życia. Wtedy:
- Powietrze - JHWH (bez zmian, od JHWH Aloah va-Daat - Tifaret).
- Ogień - Elohim (od Elohim Gibor - Gebura).
- Woda - El (Chesed).
- Ziemia - Adonai (od Adonai ha-Aretz - Malchut).
Nadaje to rytowi bardziej makrokosmiczny wydźwięk. A jakby się jeszcze upchnęło gdzieś żywioł ducha, to prawie jak większy ryt pentagramu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014, 01:53 {2} przez Neaxx.)
11-30-2014, 22:35
 Podziękowali: Absinth
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 197 razy w 77 postach
RE: Rytuał Oczyszczania i Odpędzania negatywnych wpływów/bytów z mieszkania.
Hmmmm zgadzam się z Tobą Oth. Ten mój ryt pisałem na szybko, bo potrzebowałem oczyszczenia czymś więcej niż tylko starą powierzchowną metodą.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014, 01:52 {2} przez Neaxx.)
11-30-2014, 22:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB