Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaphe, Kasita, non Kapheta et publica filii omnibus suis
Autor Wiadomość
Berith Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Kaphe, Kasita, non Kapheta et publica filii omnibus suis
Słyszeliście o tym zaklęciu: Kaphe, Kasita, non Kapheta et publica filii omnibus suis?

W necie krążą różne opinie. Niektórzy piszą, że to był strzał w 10 a niektórzy, że to nie działa. A co Wy o tym myślicie? Jest to dziwne zdanie, bo nie do końca jest po łacinie, miesza w sobie grekę i łacinę.

Stosuje się go w magii miłosnej, by związać do siebie osobę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014, 22:40 {2} przez Kincaid.)
11-30-2014, 20:55
Znajdź Posty Reply
badi Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Podziękowano 2 razy w 2 postach
RE: Kaphe, Kasita, non Kapheta et publica filii omnibus suis
Ja znam. Jeszcze z "Czarna magia i zasady jej praktycznego zastosowania", ale nigdy nie słyszałam żeby u kogoś zadziałało. Inna sprawa, że trochę głupio patrzeć komuś w oczy i mówić coś takiego. Jeśli ktoś zna (a formułka dosyć mocno popularna w necie i starszej literaturze), to chyba zareaguje niezbyt pozytywnie na rzucenie na niego uroku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014, 22:40 {2} przez Kincaid.)
11-30-2014, 22:05
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: wena
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 366
Reputacja: 29
Podziękowania: 35
Podziękowano 198 razy w 77 postach
badi, nie trzeba wcale kontaktu bezpośredniego, można użyć personifikacji tej osoby (zdjęcie, lalka z utworzonym linkiem do tej osoby itp.) bądź zaklęcie wymówić przy niej, ale tak, by ta osoba nie wiedziała o tym. Jest jeszcze opcja, podsunięcia jej pod oczy formy graficznej tego zaklęcia. Oczko
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014, 22:41 {2} przez Kincaid.)
11-30-2014, 22:13
Znajdź Posty Reply
badi Offline
Neofita

Liczba postów: 5
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Fakt, o tym nie pomyślałam. Mówiłam o klasycznej wersji zaklęcia, gdzie należy z powagą patrzeć poddawanemu urokowi w oczy (o ile pamiętam) i recytować.
12-01-2014, 00:08
Znajdź Posty Reply
Berith Offline
Neofita

Liczba postów: 7
Podziękowano 0 razy w 0 postach
W jaki sposób można to zaklęcie przedstawić graficznie?
12-01-2014, 00:43
Znajdź Posty Reply
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Ehh... Co wy tu wypisujecie... hmm? Przecież nie w słowach tkwi moc, a w waszej WOLI!!!! Jeśli serio pragniesz realizacji tego zaklęcia i Wiesz, że MOŻESZ je rzucić, to rzucisz... pozostaje jeszcze kwestia emocji, które tobą kierują w danym momencie, ale to chyba oczywiste i nie wymaga komentarza... DLATEGO jedni napisali, że to strzał w 10, a inni, że niewypał... ale to, że wzięli to za niewypał świadczy TYLKO I WYŁĄCZNIE o braku doświaczenia... co tu więcej gadać. Puki nie wziąlem tego przez Translator to zaklęcie bylo dla mnie nic nie wartym gównem. A nawet teraz są to dla mnie tylko słowa. Zaklęciem staje się wtedy, gdy dojdzie do tego wola.

A jeśli myślicie, że pier**ole bzdury to dam wam "mega' zaklęcie (UAU!!!) "Sit Satanas de raptu in naribus tuis et daemonia August alitur vitium!" mówie wam strzał w 10. Szczerbol Powodzenia w realizacji (sarkazm). :D

Kolejna prośba, pisz poprawniej - Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014, 22:08 {2} przez Neaxx.)
12-01-2014, 20:57
Reply
Nenufa-ry7 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 44
Podziękowania: 3
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Ja tylko potwierdzę, choć doświadczenie mam małe, ale udało mi się kilka razy "wyczarować" coś konkretnego skupiając się wyłącznie na sile słów. Nie używałam żadnych zaklęć, mówiłam tylko "ma być to i to" skupiając się na tym z całej siły i faktycznie tak się stało. Nie chodziło o sprawy miłosne, ale konstrukcja jest taka sama.
Największą trudnością było chyba uruchomienie takie siły woli, która przełamie wewnętrzną niepewność i opór świadomości. Sprawa do wytrenowania, bo po pierwszym razie jest łatwiej.
12-01-2014, 23:20
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Otóż to, czy zaklęcie wypali, zależy od woli maga, jeśli będziesz miał wątpliwość, to wygra nie, a jeśli będziesz w 100% pewny Czego chcesz i będziesz miał silną wolę to przywołasz kasę mówiąc: "umpa, umpa, wonga, złap za d..pe pstrąga". Propos zaklęcia, to tłumacze i jest bez sensu, przetłumaczyłem na grekę i łacinę, i ciężko to poskładać do kupy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2014, 15:44 {2} przez Neaxx.)
12-02-2014, 03:30
Znajdź Posty Reply
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Kiedyś na innym forum pytałam o to zaklęcie, ale nikt nie umiał mi na ten temat nic powiedzieć. I teraz takie moje pytanie czy te słowa trzeba jakoś odpowiednio akcentować? Czy jakoś szczególnie się je wymawia? Wiadomo, że nie powiem mu tego w oczy, bo pomyśli, że zbzikowałam, ale popracuje z tym zdjęciem nad nim w wolnej chwili.
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-27-2015, 22:51 {2} przez Neaxx.)
02-27-2015, 18:10
Znajdź Posty Reply
Binah Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 62
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 31 razy w 17 postach
Disneyowa, Uśmiech ale ile chcesz zrobić tych rytuałów miłosnych? Widziałam, że napisałaś też w innych tematach o magii miłosnej, i że zrobisz i tamte rytuały.
Rozumiem, że to na jedną i tą samą osobę, to nie wiadomo jak on to wytrzyma. Oczko Może tak jeden ryt, a konkretny z uwzględnieniem waszej sytuacji, czyli:
- czy macie ze sobą kontakt,
- albo czy to jest Twój ex i chcesz żeby wrócił,
- albo ktoś nowy kogo chcesz do swego życia "przyciągnąć"...

Nie jestem za robieniem rytuałów miłosnych, ale jak już masz to robić, to zrób dobrze, a nie kilka naraz. Może weź to pod uwagę żebyś potem nie była rozczarowana bo nie zadziałało.

Natomiast słowa o które pytasz, to po polsku brzmi to tak - Myślący kochając nie rozumie, że by wspólnie kochać przyjmuje cierpienie.

To teraz pomyślmy czy to jest właściwy tekst na przyciągnięcie dobrej miłości, udanego związku
I według tego co krąży na temat tego "zaklęcia" po internecie to cytuję:
"Należy wypowiedzieć te słowa z wiarą i przekonaniem patrząc danej osobie prosto w oczy (3 oko). Czar działa tak, że dana osoba zaczyna patrzeć na ciebie w inny niż dotychczas sposób. Czasem się zakocha, czasem tylko pożąda. Jak tym pokierujecie zależy już od was. Czar daje tylko możliwość... UWAGA - NIE WYKORZYSTYWAĆ DO UWODZENIA I TEGO TYPU ZABAW, NIE NADUŻYWAĆ - tego czaru należy używać tylko z miłością i dobrem w sercu."

No właśnie jak zrobisz to na zdjęciu to nie wiadomo czy zadziała, tak jak powinno zadziałać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-27-2015, 23:55 {2} przez Animal.)
02-27-2015, 21:43
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB