Magia
Autor Wiadomość
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
RE: Magia
Pytanie jakie powinieneś zadać sobie na sam początek nie brzmi ,,czy magia istnieje'' a ,, czy mam w sobie tyle samozaparcia i dyscypliny bym mógł się jej nauczyć'' tak... magia to nauka!

Magiczna moc nie jest wcale taka magiczna gdy się ją pozna, to co stoi za kurtyną podpisaną ,,magiczna moc'' to ogromna ilość pracy włożona w trening, a obok niej stoi SILNA WOLA, która to jest kluczykiem otwierającym drzwi do ,,komnaty tajemnic''. Oczko

Co do rytów na start to zacznij od Mniejszego Rytuału Odpędzenia Pentagramem. Tym krzywdy sobie nie zrobisz nawet jak coś pójdzie nie tak. Jest to rytuał ochronny, wzmacniający i poszerzający aurę dobrze przygotowujący pod dalszą praktykę magiczną.

Ćwicz swoją wolę np. rzuć palenie, przestań przeklinać, nie pij kawy, wstawaj codziennie o 6 rano, bierz chłodne prysznice.

Do książek poleconych przez xao dodał bym jeszcze:
-,,12 stopni do oświecenia'' Israel Regardie
-,,Magija współczesna'' Wujaszka Kraiga
-,,Magija Niska'' i ,,Magiczna Kabała'' wujcia DuQette
-,,Elementy rytuału'' Ciociuni Deborah Lipp
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014, 23:43 {2} przez Absinth.)
08-12-2014, 23:02
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
Ale z ciebie leń!
1.Odpowiedz brzmi, po co zadajesz głupie pytanie?
A na resztę odpowiem pytaniem. Czemu nie ruszysz d..y w troki i nie poczytasz o ezoteryce wątków, które są tam napisane? Na wszystkie pytania znalazłbyś odpowiedź na forum. I na początek uświadomię Cie, że magia nie wygląda jak w Harrym Potterze, nie strzelamy błyskawicami z różdżek i nie latamy na miotłach. Magia to nauka o manipulacji energią za pomocą umysłu, aby osiągnąć cel. Jeśli chcesz zacząć praktykować, to zanim zaczniesz praktykę zdobądź wiedzę. Co do przedmiotów magicznych to tak, ale tu chodzi akurat o przedmioty, które mają naturalne wibracje (na przykład zioła i kamienie).
Co do mocy: to tez jest napisane, każdy może się tego nauczyć (tak samo jest z telepatią, telekinezą, widzeniem aury itp.). I propo czarnej i białej magii- to pojęcia względne, nie istnieje taki system jak "czarna" lub "biała" magia. Magia to narzędzie w rękach maga. Magia nie jest zła i nie działa tak jak mogłeś słyszeć, poprzez pośrednictwo "diabła". Mógłbym Ci teraz zrobić wykład jak działa magia, ale po co. Sam do tego dojdziesz. Na razie skrócę to do kontroli nad energią, choć to nie oddaje w pełni jej charakteru.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014, 18:40 {2} przez Kincaid.)
08-12-2014, 23:37
Znajdź Posty Reply
Gwynbleidd Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 188
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 21 razy w 11 postach
(08-12-2014, 22:12)Evander napisał(a): Pamiętaj, "nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone" a i tak "Przeznaczeniem wszystkich jest umrzeć".

Skąd u Ciebie nagle taka gorgiaszowo-asasyńska sofistyka Ev?! I proszę nie porzucać mi tu wiary w nieśmiertelność! o.O
Quae medicamenta non sanant, ferrum sanat; quae ferrum non sanat, ignis sanat...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014, 22:08 {2} przez Gwynbleidd.)
09-12-2014, 22:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Evander

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB