Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoik przyciągajacy forse
Autor Wiadomość
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Słoik przyciągajacy forse
Technika która obiecałam opisać kilka miesięcy temu, lecz wtedy miała ona swoją "premierę" i musiałam sprawdzić jak działa. Oczko

W pewnym momencie mnie tkneło po prostu i... Pobiegłam do lodówki "wielce oświecona" nową ideeą, po czym ku wkurwieniu matki opróżniłam duży słoik z fasolki bretońskiej i dokładnie wymyłam, wyparzyłam po czym znów wymyłam.

Technika ma na celu PRZYCIĄGANIE jednej konkretnej energii - ja wybrałam, że ma przyciągać forse.

W tym jakże podłym celu nie miałam wogole pomysłu co chce konkretnie zrobić, wszystko się odbywało spontanicznie - jak to wtedy kiedy byłam mała i po prostu wiedziałam co trzeba teraz zrobić, ale nie co trzeba za chwile.

Roztopiłam w metalowym garnku zieloną świece - która jak się okazało ku mojej wielkiej rozpaczy była powlekana. -_-

Tak więc, wzięłam drugi garnek i roztopiłam tam dwie czerwone świece - jak się okazało po złączeniu zawartości garnka wyszedł brzydki blado różowy kolor...

To garnka numer 1, czyli tym z zielonkawym woskiem wsypałam więc tak gdzieś 4-5 opakowań paczuli w sypkim ziele. A do garnka nr. 2 z czerwonym woskiem, wsypałam natomiast kwiaty Chabru.

Było ciężko, wosk mi się przypalał, (kiedy go topiłam) a potem zioła skwarczały... Co jakiś czas musiałam zakręcać ogień. Oczko

Mieszaniny były gotowe, wosk płynny z ziołami - okey, ale coś jednak trzeba było zrobić z tym nieszczęsnym woskiem. Roztopiłam tym razem czarną świece w garnku nr. 1 i mieszała się ona z jasnozielonym woskiem, który teraz nabierał pięknej intensywnej ciemnozielonej barwy. Uśmiech Przy okazji czerwony wosk mi wyschnał i musiałam znowu roztapiać...

W każdym razie. Kiedy już uznałam że kolorek wosku jest zajebisty, zaczełam wylewać go na słoik, używałam do tego łyżki nabierałam wosk (z ziołami oczywiście) i wylewałam na słoik, zakrętke słoika natomiast pokryłam czerwonym woskiem z kwiatem Chabru.

Gdzie niegdzie jednak na słoik wywaliłam troszkę czerwonego wosku, wraz z Chabrem! Bardzo ładnie to wygląda. Uśmiech

Był to czas kiedy Księżyc był Rosnący i tak sobie wymyśliłam, że do słoika będę co noc coś wrzucać co mi się kojarzy z forsą... Co tam wylądowało? Między innymi paragony, forsa, informacje z Banku, zioła: paczula, bazylia, liść laurowy, cynamon, kora wierzby, kamienie z plaży, skórki pomarańczy, smocza krew, karty Tarota: Koło Fortuny, as denarów i 10 denarów, oraz symbole np. Jowisza, euro jak i afirmacje napisane kolorowymi kredkami. Kamienie i karty, jak co się dało potraktowałam dodatkowo olejkiem z Cedru. Uśmiech

Pilnowałam aby wieko zawsze było zamknięte i aby nikt słoiczka nie widział - otwierałam wieko tylko wtedy, kiedy coś dodawałam do słoika, a kiedy dodawałam wizualizowałam, że mam forse!

W pełnie natomiast słoik wylądował na parapecie z otwartym wiekiem, światło Pełni zagłądało wprost do słoika, prosiłam aby Księżyc dał słoiczkowi moc przyciągania i wogóle, zabierałam słoiczek z parapetu zanim Słońce wstało.

Efekt? Co miesiąc dostawałam więcej forsy niż normalnie, z tym że tylko o 20-30 euro. xDDD

Tak się po prostu składało, że nagle czek przychodził zwielokrotniony o te 20-30 euro, lipnie zdeka poszło - ale porażka to, to nie jest!
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014, 00:11 {2} przez Olimpia.)
12-08-2014, 23:57
 Podziękowali: belfanior
Przemek
Wtajemniczony

Liczba postów: 105
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 2 postach
RE: Słoik przyciągajacy forse
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
|~~~~~~~~DO POSTU~~~~~~~~|
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
http://i.imgur.com/90XCM0U.jpg
http://i.imgur.com/igkaSON.jpg
http://i.imgur.com/8OVp1uK.jpg
http://i.imgur.com/srJ9CCI.jpg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
|~~~~Wczepcie to do jej postu~~~~|
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?
12-09-2014, 00:16
Olimpia
...

Hahahahahahaha!!!! Dzięki. :*
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-09-2014, 00:17
Magician7
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
Małe pytanie, czemu paczule dobrałaś do celu przywołania kasy? Paczula jest doskonała w celach miłosnych. I oblałaś karty z talii Tarota olejkiem i innymi rzeczami, czy to nie brak szacunku?

Edit by Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014, 01:14 {2} przez Neaxx.)
12-09-2014, 01:02
Olimpia
...

Paczula jest ziołem o właściwościach nie tylko miłosnych, ale także pieniężnych - bardzo dobrze przyciąga forse. Przy okazji to także oczyszczające zioło.

Szacunek to kwestia względna.
Ale nie ma braku szacunku w oblaniu kart olejkiem aromaterapeutycznym - w 100% naturalnym.

Kilka moich talii jest namaszczonych jakimś olejkiem i wróży mi się z nich dobrze. Uśmiech

Olejki w magii są po to aby namaszczać nimi rzeczy, które chcemy jakoś umocnić czy błogosławić - ale jeśli czujesz, że w ten sposób okażesz brak szacunku to nie rób tego.

PS: trzeba brać pod uwagę czy olejek owej talii nie zniszczy.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2014, 08:45 {2} przez Olimpia.)
12-09-2014, 08:44

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB