ZNAKI
Autor Wiadomość
~Viktor
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
ZNAKI
Tą technikę wymyśliłem dość dawno temu, niemalże na początku swojej przygody z Okultyzmem. Polecam ją szczególnie początkującym osobom, choć stare wygi być może też zaciekawi.
Ogólnie pomysł wpadł mi do głowy pewnego wieczoru....z nudów zacząłem oglądać Naruto ( powrót do przeszłości OczkoJęzyk) Kojażycie momenty kiedy kumulowali czakre? NOOOO!!!! Wtedy myślę sobie-konkretny pomysł!
Mając kreatywną duszę opracowałem system znaków "wydających komendy" swojej świadomości.Dodatkowo przypomniałem sobię o systemie znaków zwanych mudrami,gwoli przypomnienia-
Sanskryckie słowo mudra w dosłownym tłumaczeniu oznacza "to, co przynosi radość". Mud tłumaczy się jako "radość" oraz jako "gesty w celu zadowolenia bogów", natomiast Ra znaczy "to co daje". Mudry stosowane są w sztuce sakralnej, tańcu i jodze w celu osiągnięcia harmonii duchowej.

Stworzono również cały szereg pozycji dłoni i palców o działaniu terapeutycznym i leczniczym. Mechanizm działania mudr polega na kierowaniu przepływem energii i usuwaniu blokad energetycznych. Ten rodzaj terapii jest prosty, skuteczny i bezpieczny. Nie wymaga żadnych specyficznych predyspozycji. Jednak osoby o zwiększonej percepcji energetycznej (np. adepci Reiki) mogą wykorzystać mudry bardziej efektywnie. Początkowo trzeba było się na tym zdeka "pospuszczać", chodzi mianowicie o to żeby świadomość reagowała odpowiednio na wykonanie ręką danego znaku. Po kilku miesiącach regularnego wykożystywania kilku znaków zapisały się one w mojej świadomości, natychmiastowo wywołując pożądany efekt.
Zapytacie pewno" hmmm do czego to gówno można kutfa użyć?!"
Ano...osobiście nie będę zdradzał wszystkich swoich zastosowań tej techniki, bo należy ona do mojego " osobistego arsenału" lecz np można natychmiastowo przyzwać strażnika ( najpierw trzeba powołać go do życia, oczywiście!), włączyć dodatkowe bariery, włączyć tarczę ssącą....no ogólnie CAŁA MASA zastosowań!!! Wszystko zależy od waszych potrzeb i kreatywności. Jak twożyć takie znaki? No oczywiście odpowiednio zginając palce Język
Mam nadzieję że się wam spodoba. Pozdrawiam Viktor Oczko
12-11-2014, 15:15

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB