Wampiryzm Seksualny
Autor Wiadomość
Neaxx Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 114
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2
Podziękowania: 3
Podziękowano 1 razy w 19 postach
Podziękowano 1 razy w 19 postach
Post: #1
Wampiryzm Seksualny
Wampiryzm Seksualny

Czym właściwie jest?

Wampiryzm seksualny jest to pobieranie energii z partnera podczas jego orgazmu.
Czyli polega na pobieraniu energii podczas stosunku, gdy kanały energetyczne są w tym momencie najbardziej otwarte (można zdobyć duże ilości energii).
Żeby uzyskać energię wampir nie musi być w stosunku z osobą, może być w okolicy, gdy jakaś para uprawia seks, on w tym momencie może pobierać energię z ich rozkoszy. Wampir może również uzależnić od siebie seksualnie pobierając wtedy energię z aktu seksualnego, gdy partner dochodzi do orgazmu on pobiera jego energię. On sam nie musi czerpać rozkoszy z seksu, ponieważ uważa, że energia z orgazmu jest czysta i zadowalająca. Jednak ofiara wampira seksualnego jest wtedy wykończona (zmęczona), opadająca z sił i znacznie osłabiona.

Widok krwi

Niektórym wampirom nie wystarcza sama energia pobierana ze stosunku, potrzebują jej znacznie więcej wtedy zadowalają się widokiem krwi.
Zazwyczaj podnieca go ona podczas stosunku poprzez ugryzienie lub zadrapanie. Są też przypadki, gdzie nie wystarcza to jemu i sięga po więcej. Pobiera wtedy energię poprzez sadomasochizm (aktywność seksualna związana z zniewoleniem, upokorzeniem, agresją). Strach "ofiary" podnieca go, dzięki czemu zyskuje znacznie większą energię.

Wampiryzm seksualny astralny

Wampiryzm seksualny nie musi występować podczas spotkania, kontaktu wzrokowego. Wampir może pobierać energię z dala od "ofiary", jednym z przykładów może być astral.
Wampir wpływa wtedy na sen, podczas wkradnięcia w sen pobudza ofiarę seksualnie poprzez erotyczne fantazje czerpiąc wtedy energię z jego podniecenia.

Obrona przed wampirami seksualnymi

Najskuteczniejszą obroną przed wampirami jest zerwanie z nim wszystkich więzi, kontaktów fizycznych i emocjonalnych. Pozbycie się w całości wszystkich myśli i zobojętnienie na jego istnienie.
Taki sposób niszczy kanał energetyczny pomiędzy nim, a ofiarą do tego stopnia, że musi szukać innej ofiary.
05-12-2014, 17:13
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB