Podstawowe techniki skanowania
Autor Wiadomość
atik Offline
Zaawansowany forumowicz

Liczba postów: 165
Reputacja: 7
Podziękowania: 35
Podziękowano 15 razy w 5 postach
Podstawowe techniki skanowania
Opiszę kilka moich autorskich technik magicznych. Jako że zajmuje się na początku energią napiszę tutaj kilka moich technik z nią związanych.

1.Skanowanie
Skanowanie energii
Siedzimy sobie wygodnie w dowolnej pozycji, skupiamy się na chwile na osobie, która chcemy przeskanować musimy ją zlokalizować. Najczęściej poczujemy uczucie „to jest on”. Trawa to kilka sekund. Po zlokalizowaniu danej osoby mam dwie wyjścia albo robimy portal czyli połączenie w miejscu gdzie będziemy działać ręką albo bezpośrednio wysyłamy naszą rękę do danej osoby.

Gdy nasza ręką będzie w danej osobie poczujemy inny rodzaj energii niż nasz otaczający jest to bardzo subtelne uczucie zależne od pacjenta. Teraz od góry do dołu przesuwamy rękę po ciele astralnym danej osoby. Na początku pacjent będzie czuć naszą rękę jako inny rodzaj energii, po pewnym czasie będziemy tak subtelni że dana osoba nic nie będzie czuć. Przesuwając sprawdzamy odczucia jakie doznajemy ( np. ciepło, gęstości energii ) o notujemy doznania.
Czakry czuć jako miejsca bardzie skondensowanej energii.
Jak rozpoznawać energie? Jest to bardzo subtelne uczucie w trzeba kierować się intuicją i poprzednimi skanami.
W energii można odczuć : temperatura, i gęstości, niekiedy można odczuć „iskry w energii”. Czy jest to bezpieczne? Nikt jeszcze się nie skarżył. :D
Techniką tam można sprawdzać też aury ale trzeba wysilić trochę się aby zobaczyć kolory.
Przy połączeniu możemy skanować wszystko co chcemy, pamiętaj o zakończeniu połączenia.

Skanowanie mentalne
Następnie przechodzimy do skanu mentalnego, wchodzimy na poziom mentalny. Skupiamy się na naszym JA emocjonalnym. Następnie przenośmy części świadomości na trzecie oko i wysyłamy promień do danej osoby. Nie bój się promień sam zlokalizuje taką osobę która jest nawet 400 KM dalej. Teraz analizujemy uczucia jakie doznajemy czy na początku poczujemy jej głęboki stan czyli tym kim jest pacjent. Wydaje mi się że jest to głębiej w ciele mentalnym. Następnie poczujemy co czuje teraz jest to bardziej powierzchowna energia na ciele mentalnym. Kierujemy się intuicją. Jeżeli nie wiemy co oznacza dana energia wywołujemy emocje u siebie i porównujemy stan energetyczny.
Ciało mentalne mam najcieniściej kolor biały lub przezroczysto-biały.

Skanowanie żywiołów.
Technikę tą opracowałem dziś na potrzeby czatu. :D
Aktywujemy 3 oko poprzez przesłanie tam energii.
UWAGA nie przesadzać bo grozi chwilowym bólem głowy. Robimy promień (kolista falująca energia tzn link tymczasowy), przejeżdżamy po ciele danej osoby i po kolei odpytujemy siebie o żywioł, zbieram odczucia. Przykład podczas połączenia pytamy o wodę odczucie będzie harmoniczne tzn że dana osoba mam harmonie z żywiołem wody. Przykład dwa, pytamy o energie ognia i czujemy duży przypływ energetyczny ( tzn energetyczne podcienienie tak to odczuwam), dana osoba ma brak ognia. Przykład 3 sprawdzamy powietrze czujemy mocno energie, dana osoba mam duży potencja powietrza.

Skanowanie otwartości czakr

Teraz najtrudniejsza część sprawdzi na ile czakry są otwarte. Znajdź osobę którą chcesz przeskanować, wprowadzi się trans tak aby wejść w świat wizji i wyobraźni. skup się na czakrze którą chcesz ocenić. Spróbuj ją zobaczysz będzie wyglądała jak kula z otaczającą tarczą energii. I[/b]m więcej energii jest na tarczach tym bardziej jest otwarta. Możesz użyć także 3 oka aby ocenić jej stan.

2.Negatywna broń (metoda oczyszczania energetycznego)

Uwaga na początku trzeba sobie znaleźć dobre miejsce na przechowywanie takiej broni. NIE W MIESZKANIU. Ja trzymałem ją w lesie.

Skupiamy się na własnej energii, następnie skupiamy się na tej negatywnej. Wybieramy kolory które nam nie odpowiadają, dodajemy także to czego chcemy pozbyć się metanie. Następnie siłą woli wyciągamy z siebie wszystko co negatywne formując z tego drąg. ( opiszę karane) Długości pół metra. Skupiamy się aby nasza negatywna energia była bardzo skondensowana ( gęsta). Następnie formujemy z niej broń, począwszy od góry zaoszczędzonego spiczu, po dół czy rękojeści. Czas na za oczyść katanę, wyobrażamy sobie, że robimy na ostrzu naszą katanę cienką. Sprawdzamy czy bierzemy ją siłą woli, a następnie dotykamy palcem, jeżeli poczujemy upływ energii to jest ok jeżeli nie to powtarzamy ostrzenie. Nasza katana spełnia dwie funkcje broni i negatywnej energii. Wystarczy wbić ją w kogoś i poczuje się gorzej nie trzeba się męczyć z ciachaniem wroga na kawałki :-). Jeżeli nie mamy wroga to oddajmy naszą katanę we wcześniej wybrane miejsce w celu przechowania na wroga. :-)

3.Brak energii czemu nie gąbka?

Moje metoda na ciągłe poszerzanie energii „gąbka”

Wyobraź sobie, że twoje ciało astralne jest jak nieograniczona gąbka, która może gromadzić nieograniczone pokłady energii, koniec z gromadzeniem nadmiaru energii w baterii. :D
Wycisz się emocjonalnie i wejdź do stanu gdy Ty jesteś swoją podświadomością. Teraz pozbądź się linków naturalnych, aby nikogo nie zasysać. Następnie zacznij wypowiadać stwierdzenie „Gromadzenie energii rozpoczęte". Po kilku dniach zobaczysz lepsze samopoczucie. Jeżeli nie chcesz gromadzić negatywnej energii, nałóż na siebie filtry.

4.Tworzenie Filtrów energetycznych

Zamknij oczy, wyobraź sobie, że siedzi w okolicy czary serca, a Twoje ręce mogą obejść Cię o 360 stopni. Przy takiej wizualizacji twórz wokół siebie cienkie ściany z energii. Następnie nadaj im zadanie, jakiej energii mają nie przepuszczać i co mają z niej zrobić. Przykład „czarna energia nie jest wchłaniana, lecz zostaje przekazana do katany numer 1" Tą metodą można budować bariery. „Moja energia nie przechodzi przez ścianę”, następnie potwórz linki między ścianą, a tobą tak, aby dana ścina wędrowała razem z tobą.

Mam nadzieje, że jest czytelne i ktoś się czegoś nauczy ode mnie. :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-15-2014, 19:18 {2} przez Neaxx.)
11-22-2014, 16:25
 Podziękowali: dragonis , Nikola97 , Nilvan , Goutek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB